Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Politechnika Świętokrzyska

Ilość postów: 24 | Odsłon: 7788 | Najnowszy post
  • Politechnika Świętokrzyska

    Witam,

    co sądzicie o Politechnice Świętokrzyskiej? Czy warto iść tam na studia? Jaki poziom? Czy opłaca się tam zrobić inżynieria a na studia magisterskie przenieść się na inną uczelnię bardziej renomowaną czy może od razu iść do Krakowa lub Warszawy?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Politechnika Świętokrzyska

      od razu bo bedziesz mial mega zaleglosci, z reszta studia w polsce to porazka

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Politechnika Świętokrzyska

      Od razu do dużego miasta, a jeszcze lepiej jak nie masz bariery językowej za granicę inny świat uczysz się od razu wiedzy praktycznej. Polecam .... znajomi studiują nie żałują....

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Politechnika Świętokrzyska

        to idź na Politechnike.Radomską tam magisterki są

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Politechnika Świętokrzyska

          na Świętokrzyskiej też są magisterki, ale chodzi o to czy zrobić ją w Kielcach czy w jakimś większym mieście

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Politechnika Świętokrzyska

      Politechnika Świętokrzyska-wysoki poziom sprawdź w rankingach.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Politechnika Świętokrzyska

        A jaki kierunek Cię interesuje?

        Gość_szop_pracz
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Politechnika Świętokrzyska

          Chodzi mi ogólnie o politechnikę jako uczelnię, czy warto tam iść. A kierunki to myślałem o energetyce, elektronice i telekomunikacji bądź automatyce i robotyce

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Politechnika Świętokrzyska

      Warto iść na tą Politechnikę, wysoki poziom, ale firmy fundują stypendia dla studentów i gwarantują im pracę.Zadzwoń lub wybierz się tam i dowiedz się więcej szczegółów.

      Gość_zuza
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Politechnika Świętokrzyska

        Energetyka na politechnice jest teraz po raz pierwszy. I co o tym myślicie? Studiuje ktoś z was na tej uczelni?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Politechnika Świętokrzyska

          bardzo dobra uczelnia, polecam, słynie nie tylko w Polsce, nawet ostatnio studenci skonstruowali samochód na baterie ;-)więc typowo techniczne kierunki są dobrze wykładane i praktyki też można zrobić na uczelni lub pomagają w znalezieniu no i sprzęt laboratoryjny bardzo dobry

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Politechnika Świętokrzyska

            Skończyłem tą uczelnie i nikt mi w znalezieniu pracy nie pomagał. Jeżeli chodzi o informatykę-raczej strata czasu, automatyka na WEAiI trochę lepiej. Natomiast co do wysokiego poziomu, to owszem jak chcesz po kilka razy zdawać oderwane od rzeczywistości egzaminy to poziom jest wysoki, ale to chyba nie na tym powinno polegać. Dlaczego nie można zrobić np tak: http://www.youtube.com/watch?v=k6U-i4gXkLM widocznie jeszcze nie ten etap... Jest kilku świetnych wykładowców wymagających otwartych i nie skupionych na udowadnianiu swej mądrości

            np:http://www.tu.kielce.pl/organizacja/weaii/jednostki/pracownik.mhtml/id=354 fantastyczny człowiek, dydaktyk, i promotor

            lub: http://www.tu.kielce.pl/organizacja/weaii/jednostki/pracownik.mhtml/id=276 wymagający, ale jak coś wytłumaczy to zrozumie to każdy nawet laik. Więc tak warto tam iść, ale trzeba się nastawić na dużo ciężkiej często niepotrzebnej pracy i przede wszystkim uczyć się samemu rzeczy potrzebnych w praktyce inżyniera. choć zajęcia z panami, których wzmiankowałem są czystą przyjemnością egzaminy o dziwo także, bo u nich nie ma że nie umiesz jak słuchasz, co mówią to będziesz umiał.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Politechnika Świętokrzyska

              Kto się wybiera w tym roku na pśk?

              Gość_gr
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Politechnika Świętokrzyska

                ja sie wybieram, a czy sie dostane to inna bajka.

                Jaki kierunek ?

                Gość_Gościuniu
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

      Odp.: Politechnika Świętokrzyska

      ja słyszałam, że jeśli ktoś chce pracować poza granicami naszego województwa to niech lepiej pójdzie na politechnikę do większego miasta bo tylko firmy ze świętokrzyskiego uznają tą szkołę a reszta województw nie.

      Gość_ja
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Politechnika Świętokrzyska

        Oj zdziwiłabyś się:P

        Gość_szop_pracz
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

      Odp.: Politechnika Świętokrzyska

      Jakich studiów byś nie skończył, na jakiejkolwiek uczelni, a jeśli nie będziesz mieć głowy, żeby później wykonywać wyuczony zawód to i tak w pracy się nie utrzymasz.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Politechnika Świętokrzyska

        Politechnika Świętokrzyska dobrze stoi w rankingach tylko z budownictwa a konkretnie z budowy drób i może z ogólnego, reszta to żenada.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -