Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

praca

Ilość postów: 107 | Odsłon: 3915 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: praca

                          i dlatego zatrudniają mnie, żeby automatyzować co się tylko da. Od biurokracji do produkcji. Teraz mamy żniwa, jak doradcy podatki po nowym ładzie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: praca

                          Wszystkiego nie da się zautomatyzować 20:18. Polski Ład to bardzo dobra reforma, która większości wyjdzie na dobre.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 34

                          Odp.: praca

                          19:51 nie będę nawet dyskutował z tobą debilu , huja wiesz i mnie nie znasz . A jedynie tak jestem i to wielkim fachowcem ,dla większego sprostowania mojego wpisu debilu abyś mógł zrozumieć , to powiem ci patolu że wpis był tylko okazjonalnie dodany.

                          Nie interesuje mnie co masz do gadania i twoje wypociny ,jak nawet nie potrafisz dokładnie czytać ze zrozumieniem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 51

                          Odp.: praca

                          Jeśli nie stać na pracownika to się samemu robi. Pandemia i zyski pracodawcy nie muszą nikogo interesować.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

                        Odp.: praca

                        Szczególnie kobieta po 50.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: praca

                          takie czasy

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 37

                        Odp.: praca

                        19:47 w tym mieście to nawet w sklepie po znajomości, tak samo jest z innymi profesjami. Wiem co mówię. Właśnie w większych miastach chyba bardziej już ludzie mają szansę. Tutaj to tylko jeszcze w łyżce wody by utopili jak by mogli niektórzy .

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 27

                    Odp.: praca

                    Niestety, życie kierowcy to ciągła delegacja. Takiej na miejscu raczej w Ostrowcu nie znajdziesz jako szofer bo miasto upada i nie ma tu zapotrzebowania na takie usługi. Jeśli transport to na większą skalę a więc cały czas poza domem.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: praca

                      Zapomniałeś dodać 19:47 do tych wszystkich konkretnych zawodowych jeszcze te mniej konkretne darmozjadów samorządowych za średnio 10 tys. zł na rękę miesięcznie, ślizgających się po prezesowsko-dyrektorskich stołkach. Ale tu często liczą się inne priorytety niż wykształcenie. Tu trzeba wejść komuś, a potem już tylko zbierać plony. To całkiem spora armia w tym biednym mieście.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: praca

                        W tym wypadku trzeba mieć znajomości 20:02, dlatego te umownie nazwijmy "zawody" pominąłem.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 38

                      Odp.: praca

                      19:51 znajdziesz w Ostrowcu ale za psie pieniądze , sorry za michę ryżu to niech sami sobie jeżdżą .

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

                      Odp.: praca

                      W tym mieście to nie ma zapotrzebowania na żadne usługi już. Tu jest masakra. Nawet jakby się czlowiek chciał przekwalifikować to trudno wybrać co dałoby tu pracę. Tym co się udało jechać po czyichś plecach żeby mieć pracę w urzędach czy innych miejscach to tacy dumni chodzą po mieście ,że mało nie wygną się w drugą stronę.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: praca

                        A te wszystkie ogłoszenia w internecie to jedna wielka ściema skoro idzie się z CV i już nieaktualne.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: praca

                          A praca biurowa np w ksiegowosci ?Jest szansa znaleźć w Ostrowcu ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: praca

                          I tu się zgodzę 22:28 i 21:32 ustawka pełna gębą , ściema jak nic.

                          Tak zwane plecy czyli pociotki innych w pracy tej czy innej ,to tylko mają za sprzedawanie ludzi do szefostwa.

                          Niestety pracowałem w kilku miejscach Ostrowiec i okolice więc na własnej skórze przykład . Cioty i wazeliniarzy coraz więcej , też coraz więcej ludzi z tych dupowłazów dosięga karma . Jak to zwykle bywa wszystko jest kwestią czasu,a karma jest siłą ,wraca z podwójną siłą. Aby było jej jeszcze więcej ,czego życzę wszystkim podpierdalaczą.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: praca

                          a ja się nie zgodzę. Przez 10 lat pracowałem w 4 ostrowieckich firmach i nigdzie nie było ciotek, wujków i innych wazeliniarzy. Wygląda, że ciągnie swój do swego.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: praca

                          22:26 Ostrowiec jest zbyt mały żeby można było w to uwierzyć.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: praca

                          Jednak tak jest 23:24. Takie znajomości to bardziej w budżetówce. W prywatnych firmach praktycznie czegoś takiego nie ma.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -