Praca magisterska z zakresu edukacji w zrównoważonym rozwoju.
ktoś pomoże?
Takich mamy magistrów, jakich ich kształcenie. Pięć lat studiowania i zamiast spisać to co się nauczył woła help. Później ma wymagania, ja magister. Kto go egzaminował, kto go uczył, jaka to szkoła?Czyżby to Wyższa Szkoła Pasania Byków?
Masz początek, resztę napisz sam. Będziesz miał satysfakcję.
Przy rozważaniach wyzwań w kształtowania systemu edukacji dla zrównoważonego rozwoju, następujące kwestie zasługują szczególnie na podkreślenie: potrzeba odejścia od wąskiego rozumienia edukacji, która kładzie nacisk tylko na stronę „rozumową”(intelekt, racjonalizm intelektualny) i nawiązuje w małym stopniu do nowych paradygmatów rozwoju na rzecz przejścia do edukacji dla zrównoważonego rozwoju, czyli szerokiego ujęcia roli, zakresu i zadań edukacyjnych, łączących w spójną całość edukację ekologiczną, edukację społeczną i edukację ekonomiczną. Myślenie w kategoriach potrzeby poprawy jakości życia, zwłaszcza w kontekście zrównoważenia jej trzech holistycznych wymiarów (fizyczno/materialnego, psychicznego i duchowego/uczuciowego) niesie ze sobą przemawiające do wszystkich argumenty na rzecz samej idei zrównoważonego rozwoju i konieczności integrowania edukacji, która powinna obejmować różne wymiary jakości życia w aspekcie jej ścisłych związków z szeroko pojętą kulturą............ itd.
Antyplagiator odrzuci, bo to pierwszy wynik z Google :)
,, ktoś pomoże?".
No widzisz, na nikogo nie można liczyć. Pisz sam. Powodzenia (życzę zacięcia klawiatury).
Po co ci wyższe wykształcenie, magisterka? Jak bez znajomosci tłuka i tak nikt nie zatrudni na poważne stanowisko, a na reszte magisterka ci potrzebna nie bedzie.
No widzisz ilu masz życzliwych!
Wiele osób pomoże, gdy podejdziesz do sprawy poważnie, np. stworzysz kwestionariusz i z nim udasz się do grupy docelowej, która odpowie na pytania. W ten sposób zdobędziesz materiał do interpretacji. Dorzuć do tego analizę literatury fachowej i na dobre kilkadziesiąt stron powinno wystarczyć.
wybierz inny temat. taki bardziej na czasie:
"Edukacja w czasach koronawirusa. Katastrofa czy wyzwanie?