Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Praca w 50 Outlet Store - ul. Okólna

                          I właśnie dzięki takiej postawie nasz kraj jest mlekiem i miodem płynący dla obywatela:) Ciesze się, że próbujesz wybielić współczesne niewolnictwo.

                          unhollyseth
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Praca w 50 Outlet Store - ul. Okólna

                          Ja niczego nie wybielam, ja też jestem pracownikiem, nie pracodawcą i nie sądzę, że kiedyś stanę po tej stronie "barykady" co pracodawcy.

                          Ja chcę pracowac, chociaż generalnie nie muszę, moge sobie pozwolić na stawainie warunków pracodawcy, walkę o egzekwowanie swoich slusznych praw. Ale to ja. Moja rodzicielka poswięciła wiele lat życia na wychowanie swoich pociech, nie chciała mieć dzieci z "kluczem na szyi". Chwała jej za to, ale gdy dzieci dorosły, okazalo się że nie ma pracy dla kobiety w "pewnym wieku", bez konkretengo doświadczenia i wyksztalcenia. W trakcie poszukiwań nieraz uslyszała "ale my szukamy kogoś mlodszego"; I tak szukała, szukała mijaly miesiące, potem lata. A kasa potrzebna...Propozycja nieregularnej pracy na czarno jej nie zachwyciła wcale, ale jakieś pieniadze wpadaly do domowego budżetu. I mogę jej całymi dniami paplać o prawach pracownika, wykorzystywaniu pracowników. Pieniędzy jej od tego nie przybędzie. A jeśli się postawi, na jej miejsce bedzie wiele chętnych...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 20

                          Odp.: Praca w 50 Outlet Store - ul. Okólna

                          I dobrze wam tak, jakbym był pracodawcą to też bym tak robił. Ryskę ryżu za 12h!!

                          server
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Praca w 50 Outlet Store - ul. Okólna

                          Miskę ryżu*

                          server
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Praca w 50 Outlet Store - ul. Okólna

                          Server jak się ma 18 lat to sie uważa że wszystkie rozumy się pozjadało a tak nie jest .Świat nie jest biało czarny ,istnieje jeszcze wiele odcieni szarości w których przyszło nam życ .Zyczę Ci abyś przekonał się sam jak to jest Fajnie być dorosłym

                          Gość_Pyska
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Praca w 50 Outlet Store - ul. Okólna

                          Jakby się uczyło w liceum czy w technikum, to by nie było problemów ze znalezieniem pracy. A tak rąbać za 840zł:D

                          server
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Praca w 50 Outlet Store - ul. Okólna

                          Powiedz mi miśku co ma wykształcenie do pracy?

                          Toż nie wiesz, że "nie liczy się co umiesz a kogo znasz"? Ale o czym my tutaj rozmawiamy "chłopcze z dobrego domu na Kolonii Robotniczej".

                          unhollyseth
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Praca w 50 Outlet Store - ul. Okólna

                          Widzisz młodzieży ja bardzo dobrze uczyłem się w technikum, rewelacyjnie na studiach ( i to dwa razy), teraz jeszcze się uczę i dopiero wyjazd do większego miasta pozwolił mi na bardzo dobrą pracę, spełnienie zawodowe itd.

                          Ale Ty już pewnie wiesz, gdzie będziesz pracował, nieprawdaż?;)

                          unhollyseth
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę