Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                • Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

                  Ja mojemu dziecku zęby leczyłam u Plechów na Reja.Zęby miała rozwiercane z gazem rozweselającym i dzięki temu nie bolało ją i nie bała się dentysty.Lapis też miała robiony. Im wcześniej tym lepiej trzeba zacząć dziecku lapisować lub leczyć mleczaki bo bardzo szybko się psują i potem bolą. Moja córcia miała 3 lata nie wiem jak z młodszymi dziećmi, trzeba zadzwonić i zapytać.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

                    Ja polecam pania stomatolog Śmiech z Kielc to jest dentystka tylko dla dzieci mojemu dziecku tez tak wczesnie zaczela sie pruchnica w Ostrowcu tylko jej lapisowali zabki od tego robily sie tylko czarne i dalej sie psuly i nie bylo mowy o jakim kolwiek zrobieniu zabka poniewaz nikt u nas w Ostrowcu nie podejmnie sie leczenia u tak malych dzieci pojechalam do kielc i tam zrobili wszystkie zabki i teraz nie bola i sie tak nie psuja,a pani doktor powiedziala ze lapisowanie praktycznie nic nie pomaga.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

                      Czy pani stomatog śmiech leczy żeby pod narkozą u dzieci i jaka cena narkozą. Proszę o szybką odpowiedź

                      Gość_kt
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

                        Podobno próchnica może być dziedziczna, my odwiedzamy dental care tychy i jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi.

                        Gość_róża
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

                      Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

                      Proszę o namiary do Kielc do dentystki

                      Gość_Renata
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

              Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

              To niestety prawda... Zaniedbanie i brak wiedzy rodzicow. Wezmy lata 80'. Ile dzieciakow z krzywulcami chodzilo gdyz rodzice mieli to w nosie lub brakowalo elementarnej wiedzy.. A juz wtedy, a nawet wczesniej, refundowano aparaty ruchome.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 40

        Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

        W życiu, omal mi szczeka nie pękła tak mi pani Bilska Łapan ósemkę wyrywała pare lat temu. Nie dała rady, spuchłam jak balon jeszcze w gabinecie, a pani stomatolog na to: a mówiłam, żeby się innym zębem zając? Ząb bolał i był nie do uratowania.

        Gość_Ewa
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

      Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

      Najlepiej wyrwac, bo i tak potem wyrosna stałe, a zaoszczedzone pieniadze dac na lokate

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

        Zęby myje się od początku, od pierwszego ząbka, pastą bez fluoru i miękką szczoteczką. Nasza córka ma 7 lat i nie miała problemów z choćby jednym zębem, cały czas wszystko było ok.

        mikrus
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

          Jeszcze jedno - dentystę dobierajcie tak, aby miał przygotowanie pod dzieci. Wielu tych z NFZ nie ma zwyczajnie na ten temat zielonego pojęcia.

          mikrus
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

            http://stomatic.com.pl/

            Byłam z 1,5 roczną córeczką właśnie tam, psuła jej się jedynka, w Ostrowcu albo nie chcieli leczyć albo proponowali lapisowanie, czego nie chciałam bo to nieładnie wygląda. Podejście dr Gębskiej fantastyczne, byliśmy tam tylko raz, nie borowała tego ząbka tylko czyściła a potem użyła ozonu. Efekt był taki że ząb wypadł w wieku 7 lat razem z plombą tak porządnie był zrobiony.

            Potem w wieku ok. 4 lat robiliśmy ząbka u dr Plech z użyciem gazu również byłam bardzo zadowolona i z podejścia Pani dr i z wykonania.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

          Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

          7lat.. Hm nie lada wyczyn. To głównie geny odpowiadają za stan zębów. Mam 19 i 14 latkę i póki co tylko higiena i kontrola. Nic nie miały nigdy robione. No ale mąż ma 45lat i jedna plomba, a ja też po 40 i w sumie ząb kanałowo leczony. Geny, ich nie oszuka najlepszy stomatolog.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

            Nie lada wyczyn 11.59 to odnosić sie do posta sprzed 4 lat hahaha. Uważasz, ze ktoś pamięta co pisał 4 lata temu??? I może jeszcze ci odpisze?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

              Masz rację, nie zwróciłam uwagi na daty a post wrócił na pierwszą stronę, więc napisałam. Pewnie, że nie czyta, ja też nie szukam z tematach sprzed mca czy roku.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

      Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

      Pani Biesiada.

      Gość_K
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

        no to jak to fluor nie dziala??

        antyNwo
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

          I po co znowu jątrzysz temat sprzed 4 lat, czubku?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Próchnica u 1,5-rocznego dziecka - którego dentystę polecacie?

            I ja zajątrze, paczajta że niema szczepionki na próchnice, a na covid i inne choroby się znalazły. Przypadek? Nie sądzę hahaha

            ForumowyIdiota
            Zgłoś
            Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -