Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
        • Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

          A mnie się Lublin nie podoba, bo tam mieszkałem i to miasto jest nijakie

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

        Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

        Niestety tytuł profeora nie zawsze idzie w parze z praktycznym doświadczeniem w pracy z pacejtem.Teoretycznie tak ,bo na tym głownie sie skupiają ,na czytaniu artykułów,pisaniu prac naukowych ( w częsciej podpisywaniu się pod pracami swoich asystentów).Doswiadczenie nabyte na dyżurach (bo przecież tacy nie dyżyrują) ,bądz opereacyjne (bo czesto nie operują za dużo) mają mniejsze niż szeregowi lekrze bez tytułów.Za to w terorii i bajerowaniu -ekstraklasa. Raz kozrztstałem z wizyty propofesrskiej w Łodzi która trwała 5 minut (z tego ja mówiłem cztery) Dowiedziąłem się tyle co do lekarza poz.Badania - brak.Recepty żadnej.Cena 450 ( plus koszt dojazdu) .No ale to wolny rynek ,każdy może się leczyć gdzie chce ...a prawa wolnego rynku powinny zweryfikować same cenniki.Ja od lat leczę sie u na naszych lekarzy i nie narzekam ,na stwaki też moj neurolog za pierwszą wizytę bierze 150 za kontrolną `100 i to są dla mnie stwki ucziwe i nawet zawsze dostaję paragon.Podbnie kardiolog 150 . Jestem z obu bardzo zadolony i mogą mi poświecić wiecej czasu.Ale są na pewno stawki taki jak się tu pisze na gdzieś pweno są ...Ja z medycyną kliniczną mam ogólnie złe doświadczenia

        Gość_janek dz
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

          Jak w każdej branży, wszystko zależy od człowieka.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 40

          Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

          "Niestety tytuł profeora nie zawsze idzie w parze z praktycznym doświadczeniem w pracy z pacejtem.Teoretycznie tak ,bo na tym głownie sie skupiają ,na czytaniu artykułów,pisaniu prac naukowych ( w częsciej podpisywaniu się pod pracami swoich asystentów)."

          Gość_janek dz2022-02-11, 22:28

          To że pisze prace naukowe? Że czyta najnowsze informacje na temat leczenia? To zle? Porównujesz Profesora z Uczelni Medycznej z bieda-lekarzem z Ostrowca? Bieda-lekarz z Ostrowca nawet nie wie gdzie czytać informacje na temat leczenia!

          Ma to w "odbycie". W Ostrowcu jest królem! Niech skarbowka do niego przyjdzie.... Żaden Bieda-lekarz z Ostrowca go nie będzie leczył.

          Ilu lekarzy wystawi ci paragon za wizytę - w Ostrowcu? 1 na 100?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

      Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

      Byłam kiedyś u prof alergologa, wypisał mi takie same leki jak alergolog z Ostrowca i po co było przepłacać?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

        Warszawa krdiocvhirurg 500 pln wizyta 5 min

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

        Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

        To po co temat? Idź do biedronki po ziólka i nie zawracaj dupy.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

          Ja zacząłem chodzić do rolnika po ziółka i już nie muszą mnie szprycować antybiotykami. Przestałem być chory co jakiś czas. Każdy zadowolony.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

      Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

      nie widzę przeszkód,by leczyć się w Lublinie,Warszawie czy Gdańsku

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

        Sprzedam Opla

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

          lekarze w Ostrowcu to studenci medycyny, ktorzy ledwo przeszli przez studia. ci dobrzy maja prace w klinikach. malo wiedza a slono licza sobie za wizyte.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

        Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

        masz racje. leczyć się w Lublinie,Warszawie czy Gdańsku. w Ostrowcu dostaniesz tylko recete i 250 zl prosze..... w Ostrowcu nikt nie leczy.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

          Najlepszy lekarz nie pomoże, kiedy dobrych leków brak.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

            Leczyć w Lublinie.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

              Nie wiem czy to prawda?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

                Prawda. Miernoty w Ostrowcu nie sa w stanie postawic wlasciwej diagnozy, o wyleczeniu nie wspomne.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

                  zeby wykonac prosty zabieg w szpitalu najpierw trzeba isc do lekarza prywatnie i zaplacic za wizyte. ukryta lapowka.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

                  Odp.: Profesor w Lublinie liczy sobie 300 zl za prywatna wizyte. Miernota w Ostrowcu 250 zl.

                  Nie przesadzaj. Są dobrymi lekarzami.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę