Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
            • Odp.: Przedstawiamy sondażowe wyniki poparcia do Sejmu w Okręgu 33!

              I dobrze. Wystarczy, żeby rządzić takimi Einsteinami.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Przedstawiamy sondażowe wyniki poparcia do Sejmu w Okręgu 33!

                Według moich sondaży PiS będzie jak mniej mandatów niż obecnie miał

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Przedstawiamy sondażowe wyniki poparcia do Sejmu w Okręgu 33!

                  Masz złe sondaże 21:27. Tak z ciekawości, jaka próba i jaka metodologia ?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Przedstawiamy sondażowe wyniki poparcia do Sejmu w Okręgu 33!

                    Nie zadzwonił do tłustych kotów świętokrzyskich przy badaniu. Hahaha.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

              Odp.: Przedstawiamy sondażowe wyniki poparcia do Sejmu w Okręgu 33!

              Obrażaj nas dalej 21:12, to bardzo mobilizuje :)

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

            Odp.: Przedstawiamy sondażowe wyniki poparcia do Sejmu w Okręgu 33!

            Jeśli miałbyś duże pojęcie to byś nie pytał 20:58. Tu nie czas ani miejsce na wykłady że statystyki matematycznej, czy może bardziej prognozowania. Nie wiem jak Ty ale ja swego czasu nie jedną noc spędziłem nad zadaniami i analizowaniem takich wyników więc doskonale wiem jak to działa. Owszem, wszystko obarczone jest pewnym błędem ale w tym wypadku to bez znaczenia. Wiesz, osiem lat temu po rządach PO - PSL PIS dosłownie ich zmiótł i uzyskał samodzielną większość. Dzisiaj cała opozycja od sasa do lasa musi liczyć na to, że może że razem uda im się pokonać PIS... Mam nadzieję że widzisz różnicę i jeśli naprawdę znasz się na prognozach to wiesz co chcę powiedzieć :)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Przedstawiamy sondażowe wyniki poparcia do Sejmu w Okręgu 33!

              Pytałem ile w samym świętokrzyskim, skoro na całą Polskę wykonano 1100 telefonów. Czego nie rozumiesz?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Przedstawiamy sondażowe wyniki poparcia do Sejmu w Okręgu 33!

                Na pewno była to taka ilość aby można było wyliczyć prognozę dla województwa 21:41. Oni wiedzą co robią. Zresztą, niedawno na Polsacie pojawił się ostatni sondaż i wyniki były bardzo podobne a nawet trochę lepsze dla PIS więc nie ma żadnego powodu sądzić że coś było źle przeprowadzone. Najważniejsze wyniki będą po niedzieli.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

              Odp.: Przedstawiamy sondażowe wyniki poparcia do Sejmu w Okręgu 33!

              Wróćmy do podstaw matematyki. Czarująca liczba to 4.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Przedstawiamy sondażowe wyniki poparcia do Sejmu w Okręgu 33!

                21:45 to nie jest dobra liczba

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -