Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

Ilość postów: 17 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Przedszkole nr 11. Co sądzicie?”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    Dla nowozapisanych dzieci rok szkolny zaczyna się 1 września

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    obiadki?

    panią Jolę?

    :)))) bez komentarza

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście zastosowano krytykanctwo wobec osoby, firmy, produktu lub usługi (krytyka dla krytyki, negatywna krytyka bez podania argumentów, wytykanie pomyłek i braków); na tym Forum krytykę powiązaną z negatywną oceną należy popierać argumentami, np. negatywnie oceniona jakość wykonania usługi lub produktu musi być poparta faktami, danymi, uzasadnieniem itp.; nie należy upominać za drobne pomyłki w pisowni, ponieważ Forumowicze nie mają możliwości edycji napisanych przez siebie postów i ewentualnego poprawienia błędów.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    pani basia i pani anetka tak ale inne panie nie koniecznie, denerwuje mnie to ze dziecko miało przyniesc szczoteczke i paste do przedszkola i przez cały rok 2 razy byłymyte ząbki, i to, ze rodzice zabierają dzieci o 13 z przedszkola i moja córk apłacze, ze dzieci wychodza a ona musi zostać do 15 czy do 16, w prezdszkolu na ogrodach zajęcia sa do 17 i dzieci tak zostają a u nas w 11 o 14 jest 3, 4 dzieci

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    najlepiej u zakonnic

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nie odniesiono się do tematu wątku ani do żadnego z poprzednich postów; aby wypowiedzieć się na nowy temat, należy rozpocząć nowy wątek.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    moje dziecko chodzi już prawie rok, w Krasnoludkach panie są super! OBIE! A moje osobiste zdanie- to jest niestety odwrotne. Pozdrawiam

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    Te starsze panie są wymagające wiele od dzieci ale są potem efekty w szkole dzieci czytają i piszą. tam nie boją się tego robić. Moje dzieci wyszły z tego przedszkola super przygotowane, przestrzegały zasad, umiały sie zachować wszędzie . Ja mało czasu im poświęcałam, bo pracowałam. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 27

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    A gdzie to przedszkole jest.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    a juz sie zaczela rekrutacja na 2014 rok?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    Jakie szanse ma dziecko spoza Ostrowca, by dostać się do ostrowieckiego przedszkola? Interesuje mnie PP 11 lub 16?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 32

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    bardzo dobre przedszkole,polecam

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    W tym przedszkolu nawet Pani Dyrektor ma zajęcia z dziećmi i ma bardzo dobre podejście do nich - dzieci ją lubią. Polecam.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 36

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    Albo zjesc wszystkie kotlety

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nie odniesiono się do tematu wątku ani do żadnego z poprzednich postów; aby wypowiedzieć się na nowy temat, należy rozpocząć nowy wątek.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    to wina rodziców, którzy tak dziecko wychowali. Jak widać na stawkach najgorsza patologia.

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście zastosowano krytykanctwo wobec osoby, firmy, produktu lub usługi (krytyka dla krytyki, negatywna krytyka bez podania argumentów, wytykanie pomyłek i braków); na tym Forum krytykę powiązaną z negatywną oceną należy popierać argumentami, np. negatywnie oceniona jakość wykonania usługi lub produktu musi być poparta faktami, danymi, uzasadnieniem itp.; nie należy upominać za drobne pomyłki w pisowni, ponieważ Forumowicze nie mają możliwości edycji napisanych przez siebie postów i ewentualnego poprawienia błędów.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 53

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    Chciałam sprostować mój post z 10 :14 , 30.03.2016 . Użyłam złych słow ( przemoc fizyczna i psychiczna ), chodziło mi o to,że dzieci są wobec siebie niegrzeczne , ale nie jest to wina przedszkola i Pań . Dzieci są tylko dziećmi , a mnie poniosły emocje , bo chodzi tu o dobro dzieci,żeby nie doszło do nieszczęścia i nie było bicia wśród dzieci.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 55

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    ty jesteś matką i nic nie umiesz

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście zastosowano krytykanctwo wobec osoby, firmy, produktu lub usługi (krytyka dla krytyki, negatywna krytyka bez podania argumentów, wytykanie pomyłek i braków); na tym Forum krytykę powiązaną z negatywną oceną należy popierać argumentami, np. negatywnie oceniona jakość wykonania usługi lub produktu musi być poparta faktami, danymi, uzasadnieniem itp.; nie należy upominać za drobne pomyłki w pisowni, ponieważ Forumowicze nie mają możliwości edycji napisanych przez siebie postów i ewentualnego poprawienia błędów.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 59

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    W prywatnych przedszkolach są po 2 panie w 25 osobowych grupach.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 61

    Odp.: Przedszkole nr 11. Co sądzicie?

    żeby było obiektywnie dodam, że u młodszej, przedszkole unijne policzyła też dyrektorkę, ale podobno też się zajmowała dziećmi.nie siedziałam w przedszkolu więc nie wiem na 100%.

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 14 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -