Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Przychodnia Opiekun

Ilość postów: 16 | Odsłon: 1637 | Najnowszy post
  • Przychodnia Opiekun

    Jestem zbulwersowana lekceważeniem pacjentów przez ginekologa Mazura w przychodni Opiekun - zamiast przyjmować pacjentki umówione na wizytę na konkretne godziny pojechał zaszczepić się. Prawie dwie godziny oczekiwania a doktora nie ma. Czekało kilka pacjentek w tym kobieta w ciąży z małym dzieckiem. Przecież można było pojechać na szczepionkę po przyjęciu pacjentek. Ale nie. Pacjent niech potulnie czeka. Po prostu zgroza. Omijać takich ludzi z daleka!!!

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Przychodnia Opiekun

      Przychodnia Opiekun to bardzo dobra i dobrze zorganizowana placówka. To co pani opisała zdarza się ,poślizgi' nawet w prywatnych gabinetach się zdarzają. Ja przeniosłam się z Klimkiewiczowskiej. tam to dopiero jest bałagan .Chciało by sie powiedzieć jak za komuny .Ale za komuny przy ul stanika była naprawdę nowoczesna placówka .A to co się tam teraz dzieje to powinni w gazetach opisać .Bo takiego lekceważenia chorych ludzi to się już chyba nigdzie nie znajdzie.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Przychodnia Opiekun

        13:15 a twoim obowiązkiem paniusiu jest grzecznie czekać. Zapomniałaś jak kiedyś o 4 szlas w kolejkę.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Przychodnia Opiekun

        Ja nie pisałam o przychodni. Być może jest dobra, nie wiem bo nie jestem pacjentką tej przychodni. Ja pisałam o Poradni Ginekologicznej i doktorze Mazurze. Poślizgi się zdarzają i to często, gdy np. dłużej zejdzie z badaniem jakiejś pacjentki Ale nie jest poślizgiem to że w czasie gdy doktor miał przyjmować pacjentki wyjechał z przychodni. I to nie na pół godziny czy godzinę. Ale dwie. I o tym piszę. Że doktor Mazur pokazał że nie szanuje pacjentek i ich czasu. Bo jego sprawa jest ważniejsza.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Przychodnia Opiekun

          W aktualnej sytuacji szczepienie lekarzy to warunek ciągłości działania opieki zdrowotnej. Gorzej by było gdyby doktor Mazur zachorował i nie przyjmował przez dwa tygodnie. Moim zdaniem byłoby gorzej gdyby się nie zaszczepił bo brakłoby mu na to czasu. Przy okazji pozdrawiam antyszczepionkowców.

          Gość_Andy
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

          Odp.: Przychodnia Opiekun

          Z powodu panademi, występują braki personelu medycznego. Czasami personel potrzebny jest w innym miejscu. Wtedy podejmowana jest decyzja, gdzie ma być. Zależy od wielu czynników. Niektóre przypadki są pilne. W tym wybrał taką opcję. Czy to była pilna interwencja, czy inna to nie jest ocena oczekującego. Była taka potrzeba. Taką sytuację należy wyjaśnić u kierownictwa zakładu leczniczego. W razie naruszenia zasad są procedury, żale na forum nie pomogą. Ważny jest całokształt a nie fragmenty zasłyszanych rozmów. Wydając opinię należy mieć pełne rozeznanie.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

          Odp.: Przychodnia Opiekun

          Oczywiście że najważniejsza.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: Przychodnia Opiekun

      Mam tam kartę ale zastanawiam się nad zmianą przychodni, którą możecie polecić? Chodzi mi o taką w której przyjmą mnie do zwykłego lekarza poniżej 3 dni.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Przychodnia Opiekun

        Szukaj sam. Jak znajdziesz będziesz mieć satysfakcję, że coś chociaż raz zrobiłeś skutecznie.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Przychodnia Opiekun

          Polecam przychodnię o której napisano.

          ,, Byłam pacjentką tej przychodni odkąd pamiętam. Myślę więc ze chyba od urodzenia. Ale teraz powiedziałam dość! Inne przychodnie jakoś sobie radzą i teleporadami i z powtórzeniem leków .Tu niestety po dziesiątym telefonie harda pielęgniarka robi wszystko żebyś zrezygnowała z porady. "

          Co Ty na to? Poradnia z Ostrowca, nie musisz zmieniać miasta i nie jest wcale dalej.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Przychodnia Opiekun

            Nie płacz , to kupię ci lechtacz g z g 22:38.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

            Odp.: Przychodnia Opiekun

            a jak z rehabilitacją w Opiekunie? długo się czeka?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Przychodnia Opiekun

              Zadzwoń, zapytaj, teraz są inne warunki, będziesz wiedzieć jak to wygląda. Bardzo miłe Panie wyjaśnią wszystko dokładnie. Zdrowia życzę.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Przychodnia Opiekun

                Korzystam z poradni stomatologicznej w Opiekunie. Polecam, na termin, bez czekania, dzień wcześniej przychodzi przypomnienie sms-em.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Przychodnia Opiekun

                  O czym piszesz? bo wyszło że do dentysty dostaniesz się bez czekania a fakt jest taki, że będzie dobrze jak dostaniesz się 2 razy w roku. Samą panią dentystkę bardzo polecam.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

          Odp.: Przychodnia Opiekun

          Poznam po oczach właściciela jak Sulejukowa? czy w inny sposób? Nie mam nic do przychodni ale czekanie na wizytę do zwykłego lekarza tydzień lub dłużej to jednak mnie odrzuca choć nie jestem specjalnie wymagający ew teleporada za 3-4 dni. Ostatnio po telefonie powiedziano mi, że powtórzą mi leki za tydzień i to przelało czarę goryczy, faktem jest że recepta przyszła chyba po 2 lub 3 dniach ale niesmak został. Same pielęgniarki bardzo miłe ale cóż z tego, jak bez lekarza nawet zastrzyku same nie mogą zrobić, bo takie są przepisy.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -