Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Psycholog dla dziecka.

Ilość postów: 38 | Odsłon: 3182 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
        • Odp.: Psycholog dla dziecka.

          Jak łatwo co niektórzy osądzają i rzucają "mądrości życiowe", aby nigdy nie znaleźli się w sytuacji kiedy będą potrzebować pomocy.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Psycholog dla dziecka.

            Polecam psycholog Pania Anie z Akademickiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Cena 85 zl.

            Ja cie rozumie. Mam niepelnosprawe - dzieki lekarzom, dziecko. Wiec wiem ile kosztuja wizyty u specjalistow koniecznych na juz i musisz znalezc pieniadze, bo na fundusz czekasz nie tylko kilka miesiecy a nieraz po kilka lat- u mnie ostatnio 2,5 roku oraz 6 lat.

            Odprowadzam pelne skladki, przez pandemie wszystko ledwo zipie a pieniadze skad brac?

            Rzucanie tekstem masz 500 plus jest zenujace. Bo 500 plus jest w tym momencie nic nie warte. To kropelka w oceanie, gdy masz chore dziecko, ktore musisz wyprowadzic na prosta i usamodzielnic. A musisz zyc normalnie i takie zycie zapewnic dziecku.

            A tekst - bombelek sie zle hoduje - lepiej sie nigdy nie rozmnazaj, bo na to brak slow. Wiesz co to sa choroby neurologiczne? Uszkodzenia ukladu nerwowego? To sa tragedie, ktore przezywaja rodzice i och dzieci. A ty z tego drwisz.

            Jak ktos jest taki madry to niech zaproponuje mi prace za godziwe pieniadze abym mogla co chwila latac na rehabilitacje i brac l4 bo szpital, wolne bo specjalista kilkaset km od nas? Moja aktualna praca przez pandemie przestala dawac godziwe pieniadze, ale to ciagne zeby nie bylo niczego. Pluc jadem kazdy potrafi. Moze to wam by sie psychoterapia przydala co?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -