Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Rachunek za gaz - 500 zł

Ilość postów: 23 | Odsłon: 4892 | Najnowszy post
  • Rachunek za gaz - 500 zł

    Dostalam pierwszy rachunek z gazu,dla mnie powalajacy-500zł,gdzie moge ubiegac sie o rozlozenie na raty tej kwoty i czy to wogole mozliwe.Mam dwoje malych dzieci,nie pracuje,czy swoja sytuacja moge liczyc na platnosc chocby w dwoch ratach.

    Gość_szok
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

      dla mnie to jest szok co ty piszesz,gaz rozliczany jest w 6 ratach za cały rok.I to ,żeby tyle było w cząstkowym rachunku to chyba trzeba gazem ogrzewać ,a i to w/g mnie niemożliwe.Teraz reklamacje to chyba w Starachowicach,bo tu gdzie było biuro to juz nie ma/nie chce wprowadzać w błąd/ A jakie były poprzednie rachunki?Według mnie to piszesz głupoty,Z doswiadczenia jednak wiem,że/za prąd zięć rozkładał na raty płatność -też miał wysoki ale wszystko grało bo ma ogrzewanie elektryczne i siłe-elektyka nie robiła problemu tylko trzeba iść do nich myślę ,że z gazem to samo da sie załatwic o ile to prawda

      Gość_edek
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

        Edek jak się używa termy to rachunki są większe, ale nie aż tak. Może się pomylili a może jest jakaś nieszczelność? Nie ma już tego biura na Sandomierskiej?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

          być może ale nieszczelność bym wykluczył gaz "śmierdzi" i nie sposób tego wyczuć przy takiej ilości dawno by się wytruli,co do błędu zgoda

          Gość_xz
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

      możesz rozłożyć na raty tylko zadzwoń do gazowni-a najlepiej wymienić termę na nową :) też tak miałam

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

        Mam nowa terme,rachunki nastepne na kwote 270,280 co drugi miesiac.Gdybym nie miala takiego rachunku a zarazem problemu to bym nie pisala zeby sie poradzic.Jutro wybieram sie do biura podobno jest na Zabiej.

        Gość_szok
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

          Wydaje mi się że to jakaś pomyłka bo to wręcz nierealne aby był aż taki rachunek przeciez przeciętne rachunki w blokach to gdzie sa termy to 100- 150 zl - zlóż reklamację i niestety ale musisz czekać .

          Aby rozpatrzyli tą fakturę musisz ją niestety zapłacić .

          Gość_olga9191
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

            Warto draniom udowodnic wartosc kaloryczna gazu robiac badanie. Nagminne jest ze jest ZANIZONA a my placimy za sprezone powietrze.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

              Miałam podobną sytuację i okazało się ,że osoba odczytująca rachunek pomyliła się i za dużo naliczyła. Dało się wyprostować , biuro jest przy ul. Żabiej, powodzenia.

              Gość_max
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

                Potwierdzam kolegę z tym błędem odczytu.Sam widziałem jak człowiek spisujący liczniki,akurat moich sąsiadów zastanawiał się czy tam jest 4 czy 1.Fakt licznik zawieszony dość wysoko i ten człowiek musiał stanąć na palcach żeby zobaczyć cyferki.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

                  Biuro obsługi klienta gazowni znajduje się na ul. Żabiej vis a vis stacji paliw Statoil.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

                  Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

                  ostatnio na słoneczku źle spisali liczniki i awantura w biurze była

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

          Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

          jedyne co to pomyłka lub faktycznie tyle zużyto

          Gość_ola
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

            Mnie też "dobił" rachunek za gaz. Po odliczeniu wszystkich faktur prognozowych wyszło że mam jeszcze dopłacić 430zł. Szok. Nigdy nie miałam takich dopłat. Za rok wyszło coś koło 900 zł. Jak u Was z rachunkami za gaz. Dodam, że jet kuchenka i terma na gaz. Terma jest w miarę nowa. W kwietniu wymieniali licznik z gazowni.

            I pytanie, czy ktoś rozkładał sobie taki rachunek na raty i czy jest możliwość zmiany sposobu płatności tzn. czy można płacić co miesiąc za faktyczne zużycie a nie jakieś prognozy. Nie wiem właśnie jak z tym biurem na Żabiej, bo na nowych fakturach nie ma już adresu Żabia tylko jest adres z Tarnowa.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

              Odczyty stanu gazomierza można podawać przez e-BOK tj. elektroniczane biuro obsługi klienta. Częstotliwość w ciągu miesiąca odczytów dowolna-nowe rozporządzenie PGNiG.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

                Dziękuję bardzo za podpowiedź. Pozdrawiam.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

              Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

              Mozesz płacić co miesiąc za zużycie ale do rachunku doliczają ok. 7 zł

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

                Aha, dzięki. Czyli jak za rok wychodzi mi ok.900 zł - to miesięcznie ok. 80 zł. , to 7 zł x 12 miesięcy to 84 zł. , czyli 13 miesiąc ;)

                Dzięki za podpowiedzi, muszę coś zrobić z tymi rachunkami bo zjadają prawie całą wypłatę :( Wiem, wiem.... oszczędzaj... oszczędzam, ale ile można :(

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -