Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Rachunek za gaz - 500 zł

Ilość postów: 23 | Odsłon: 4893 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

                  Ja sobie spisuję licznik na koniec każdego miesiąca i wychodzi mi średnio 10 jednostek (tylko kuchenka gazowa). Co 2 miesiące płacę zaliczkowo ok 75 zł. Raz w roku wyszło na rozliczeniu dopłacić 2 zł (raz w roku spisują licznik). Czyli mam raczej zaliczki w porządku. W BOK informowali mnie wcześniej, że mogę sobie sam ustalić większe zaliczki aby nie mieć zbyt dużych dopłat. Proponuję zwiększyć sobie zaliczki to i dopłaty będą mniejsze. A najważniejsze sprawdzić czy nie został źle spisany licznik. A sprawdzenie i spisanie licznika co miesiąc zajmuje mi jakieś 3 minuty (wyjście na klatkę, otwarcie, spisanie, zamknięcie, powrót).

                  Gość_rafi
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

                    No właśnie co zrobić bo u mnie jest nowa terma a mi przyszedł rachunek 800zl to kosmiczna kwota

                    Gość_Ostr
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

                    Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

                    Dzięki dobrzy ludzie, za dobre rady :) Zwiększyłam sobie zaliczki faktur proforma. W comiesięczny rozliczeniu zbyt dużo dołączają za abonament i in. Niestety u mnie jest też terma więc i zaliczki dwa razy większe. Zobaczę jak to będzie po roku.Pozdrawiam i małych rachunków za gaz życzę :)

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

                      Mieszkałam w bloku, miałam junkersa i gotowanie codziennie na gazie dwudaniowego obiadu. Piekarnik elektryczny. Rachunki około 60 zł.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Rachunek za gaz - 500 zł

                        Ważne jest również to ile osób mieszka. Jedna czy dwie to jednak nie np. cztery. Codzienny prysznic X 4 osoby to trochę więcej niż jednej czy dwóch.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -