Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

Ilość postów: 144 | Odsłon: 5723 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Zastanawia mnie skąd czerpią wiedzę o mieszkańcach, która zalicza się do kategorii informacji wrażliwych, w rozumieniu Ustawy o ochronie danych osobowych.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 41

                          Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Jeśli chodzi o zebranie, zgadzam się w całości. Takie blebleble i pokazanie się naszych władz. Ale ta praca społeczna jest robiona przez cały rok, jeśli ktoś jeszcze nie zauważył:-) A zebranie to rzeczywiście miniony relikt, przyznaję.

                          A jeśli chodzi o siedzibę os. Trójkąt zapraszam do obejrzenia świetlicy. Kłaniają się lata 50 i 60 w każdej rzeczy. Mnie to osobiście nie przeszkadza bo to tylko jest po to by porozmawiać. No z mojej strony tyle.

                          Gość_musiałem napisać
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 38

                          Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Ogrodzony plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, zjeżdżalniami itp., ogrodzone boisko wylane asfaltem z bramkami i koszami do koszykówki, posadzenie kilkudziesięciu drzew na małym osiedlu, zorganizowanie Dnia Kobiet, organizowanie corocznych festynów dla mieszkańców osiedla, Mikołajki dla dzieci, kosze na śmieci, Dzień Seniora, budowa parkingu, zalanie dziur w asfalcie i pewnie jeszcze wiele rzeczy o których teraz nie pamiętam. Dodam jeszcze że nigdy nie dostałem za to nawet złotówki, a poświęciłem mnóstwo swojego czasu, swój samochód, grafik w pracy jest robiony "pod moją" społeczną pracę dla osiedla, trochę swojej prywatnej kasy na to by było na osiedlu fajniej. Czy gosc a teraz rozumiesz co miałem na myśli? Taka rada może to i nie tylko zrobić dla osiedla. Dodam, że jestem w tej Radzie dopiero 1 rok i tyle się wydarzyło :-) I na koniec. Poprzednia Rada działała długo i właśnie ma się czym pochwalić. Nie wspomnę o tablicach informacyjnych, o Panu, który przez cały dzień przyklejał na drzwiach klatek ogłoszenia o Dniu Kobiet i za to mu nikt nie dał nawet złotówki. Ok, dzisiaj tyle i mam prośbę. Jeśli ktoś czegoś tu jeszcze nie rozumie, niech sobie odpuści pisanie.

                          Gość_musiałem napisać
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Jeśli pracujesz w instytucjach miejskich czy powiatowych to nie należy ci się nic z RO. Z czystej przyzwoitości, że posadkę dostałeś po znajomości.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 40

                          Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          No tak, tylko to było narzucone przez mieszkańców właśnie. Zatkało ruskie cacao?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 39

                          Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -TO BANDA DARMOZJADÓW.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          A może tak rozliczyć radnych, którzy dostają kasę a nic nie robią, Nawet na zebrania nie przychodzą aby spotkać się z mieszkańcami, Może się wstydzą a może koronawirus przeszkodził.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          20;27 zasług co nie miara.Wygląda na to, że nie macie Spółdzielni mieszkaniowej, bądź Wspólnoty, bo u mnie na osiedlu takie prace jak:Ogrodzony plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, zjeżdżalniami itp., ogrodzone boisko wylane asfaltem z bramkami i koszami do koszykówki, posadzenie kilkudziesięciu drzew,kosze na śmieci,budowa parkingu, zalanie dziur w asfalcie....wykonuje spółdzielnia, natomiast zorganizowanie Dnia Kobiet, organizowanie corocznych festynów dla mieszkańców osiedla, Mikołajki dla dzieci.. to może być w gestii rady osiedla.Więc nie rozpędzaj się z tymi zasługami.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          No bo to jest 11:13 tak jak piszesz. Zrobiła spółdzielnia np. ogrodziła plac zabaw - przypisała to sobie rada osiedla, jako współpraca ze spółdzielnią. Rada zorganizowała piknik dla mieszkańców we współpracy ze spółdzielnią - zasługi dla rady i spółdzielni - obydwie strony zadowolona, a za imprezkę zapłacili wszyscy spółdzielcy, nawet pan Kowalski, który na pikniku nie był. Ale w rocznym sprawozdaniu napisane ho ho , ile to narobiliśmy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          no dokładnie tak 11:13 i 11:32

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 47

                          Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          11 13 a podasz które to jest osiedle? Bo ja jestem ciekawy bardzo? No chyba że będziesz udawał że tego nie przeczytałeś teraz?

                          Gość_też działacz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          11 13 i 11 32 mam nadzieję że kiedyś będziecie przechodzić w zimie koło nowego budynku Rad osiedlowych a ja wam pomacham z ciepłego pomieszczenia pijąc kawkę :-) Budynek szybko rośnie. Ale będzie fajnie tam posiedzieć

                          Gość_też działacz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Specjaliści od Festynów Pod Patronatem !!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Nie rozumie aluzji "działaczu"dlaczego miałbym udawać, że czegoś nie przeczytałem, chociaż tak szczerze, to nie było bardzo co czytać, no ale niech będzie. Przeczytałem i w załączeniu przykłady z mojego osiedla.U ciebie zapewne byłaby to zasługa "działaczy" mod siedmiu boleści, więc popatrz i ucz sie!

                          https://zapodaj.net/8e70e81c726b7.jpg.html

                          https://zapodaj.net/96cdcc705c196.jpg.html

                          https://zapodaj.net/f1387995f96c7.jpg.html

                          https://zapodaj.net/d67d2a502d9f2.jpg.html

                          https://zapodaj.net/d301396a213f2.jpg.html

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Jest to zasługa mieszkańców którzy współpracują z obecną Radą Nadzorczą.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 52

                          Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Gościu 18:43 zabawne; picie kawy w towarzystwie ludzi z rady osiedlowej to dopiero

                          przyjemność.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Dlaczego wyrzuciła Rada Osiedla Stawki brzydkie kaczątko z Balu Seniora?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Powtarzam,powinno się likwidować niepotrzebne twory z epoki PRL-U,zaznaczam że niepotrzebne czyli rady osiedlowe,spółdzielnie mieszkaniowe itp. Normalną sprawą jest ,że osiedlem ktoś ma uczciwie zarządzać a ta uczciwość ma polegac na tym że decyzja o choince koło bloku x nalezy do zarządcy osiedla.Z informacji jaki posiadam najlepiej funkcjonują wspólnoty mieszkaniowe w przypadku blokowisk.Niechaj rada tej wspólnoty sobie będzie ale na zasadzie działalności charytatywnej a kasę na choinkę obok bloku x należy wziąć z kiesy wspólnoty a nie z urządu miasta.Urząd miasta ma wystawić piekną choinkę świąteczną w punkcie centralnym miasta jak dotąd jest prakrtykowane.

                          Gość_osiedlowiec
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę