Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

Ilość postów: 144 | Odsłon: 5721 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 89

                          Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Jak będziesz stała do kasy w kolejce w biedronce to zacznij ostentacyjnie kichać, głośno mówiąc do siebie, że chyba coś z tych Włoch przywiozłaś :))

                          Ciemniak13
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Dobry pomysł, by szybciej dotrzeć do kasjerki korzystając z uprzejmości i kultury pozostałych stojących w tej kolejce. :))

                          Felice123
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Skąd pewność, że kasjerka też nie zwieje? :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Bo akurat ona jest w pracy :)

                          Ciemniak13
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 95

                          Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          jest więcej mózgu niż u ciebie w całej budzie(czyt.domu) A byłem i owszem bo mieszkam na tym osiedlu. Ale tu twoją spółdzielnią jest OTBS więc nie pi....ol mi że to oni mieli postawić to wszystko. Niestety ale poszły na to pieniądze osiedlowe przeznaczone na poprawę wizerunku. I tak przez wiele lat. Nadal szacun dla tego co to codziennie nadzorował. I tak tego nie zrozumiesz ciemniaku.

                          Gość_musiałem napisać
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Ciemniak i Felice, czy Wy jesteście na innym wątku?

                          Gość_zbyszu
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          11 13 dobra ja już. Chodzi o to że lubię czasem trochę zamieszać i nie znoszę nudy. Ale jestem w Radzie Osiedla, tak dla pewności. Jak widzę 99 % ludzi nie wiedząc o czym pisze, chce je zlikwidować. Dla mnie to będzie wybawienie, bo wtedy będę miał to wszystko w dupie. Teraz nie mogę, bo po prostu chcę by moje osiedle było fajniejsze. To chyba nic złego?

                          Wracając do tematu, na tym poście byłem w kilku osobach, bo tak to można tu robić. Ale niestety jestem zbyt kulturalną osobą by nie przeprosić za... już nie będę szukał ale coś o tępym łbie, czy jakoś tak?

                          No ale Ty o tym ch...u i smalcu też nieźle pojechałeś. Zniżyłeś się do mojego poziomu:-( a ja czasem to lubię.

                          Chyba nie chcę mi się tu już zaglądać, bo to co tu piszą oszołomy nie ma żadnego znaczenia. A felice i ciemniak przeszli samych siebie. Potwierdzili, że ten wątek(założony jak pamiętam przez Halinę) nie ma tu racji bytu.

                          Odpowiadają ludzie, którzy nigdy(nie wszyscy) nie mieli do czynienia z pracą Rad Osiedla.

                          Pracą (w moim przypadku) zawsze społeczną, ukierunkowaną na dobro ludzi i osiedla, połączoną ze straconym (nie beczę ale czasem wyjście przed blok to pasmo nieszczęść) moim prywatnym czasem.

                          Ktoś napisał, że UM problemu nie widzi i jest to dzisiaj temat na zakończenie.

                          11 13 ma nadzieję, że kiedyś pogadamy w cztery oczy, bo to pier.... ie na forum to tylko bezsensowna strata czasu. Ale, jak wspomniałem nie lubię nudy i czasem lubię jątrzyć.

                          Ale tu niestety wpisuje swoje racje czasem banda anonimowych debili i niech tak zostanie.

                          Gość_musiałem napisać
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          No to sobie laurkę wystawiłeś, masz prawo do odrobiny luksusu. A ludzie piszą to co czują, czego doświadczają w zderzeniu z takim rozprażonym "władzą" radnym osiedlowym, słusznie często nazywanym aniołem z Alternatywy 4.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          21 37

                          To nie jest tak. Ludzie piszą, bo są tu anonimowi i często pierdolą takie głupoty jakich świat nie widział. Moja Rada Osiedla jest spoko. Ja powtarzam, nigdy nie wziąłem za swoją pracę nawet złotówki, a zawsze dokładam. Tracę mój czas na to by coś zmienić. Czego tu jeszcze nie można zrozumieć? Czy to dociera do tych piszących o jakiejś kasie? A ludzie tego co tu piszą, nigdy nie powiedzą na żadnym zebraniu bo nawet nie wiedzą jak wstać i zabrać na takim głos. Tu potrafią jakoś tam naciskając klawisze.

                          Gość_musiałem napisać
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Ludzie piszą to, co myślą. Poza forum robią dokładnie to samo. Większość z nas uważa te rady za zbędne.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 107

                          Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          A gdzie ty biedaku i czym mógł wypromować się na radnego gdyby nie te rady osiedli. A ile, jako radny robisz dalej dla tego miasta, to widać po tej nędzy, która tu panuje. Nie pitol.

                          Vadim
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          ty Vadim, weź się ogarnij bo Twój wpis to jakieś brednie pisane po pijaku

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 99

                          Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Ale potwierdź ,że pracujesz w miejskiej bądź powiatowej instytucji?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Nie potrzebne są rady osiedla.Tylko biorą pieniądze i nic nie robia koło bloków.

                          Gość_Kazimierz M.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Kazimierz M. Twoje osiedle ma w takim razie radnych takich jak Ty debili. Niech dotrze do Twojego łba, że ja nie dostałem żadnej złotówki za moją pracę, a jestem w zarządzie Rady Osiedla. Dokładam do tego osiedla swój czas, pieniądze i czytanie takich bredni jak Twoje na tym forum. Napisz bohaterze jaka nazwa Twojego osiedla? No, czekam i jestem ciekawy. Kaziu dawaj nazwę :-)

                          Gość_musiałem napisać
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 101

                          Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Wszedłem z ciekawości co się tu dzieje. Ej z 22 01 nie pracuję w żadnej miejskiej lub powiatowej instytucji. Jestem sprzedawcą w pewnym sklepie. Teraz rozumiesz?

                          Gość_musiałem napisać
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          Gościu "musiałem napisać" y znasz sowją prawdę o swoim osiedlu a ludzie znają prawdę o innych osiedlach, a jest ich oprócz tego na którym działasz 19.

                          Zapewniam cię, że włos by ci się zjeżył gdybyś znał prawdę w jaki sposób niektórzy postępują.

                          A dlaczego ludzie nie mówią nic na zebraniach? Ano dlatego, że na te zebranie chodzą najczęściej ludzie, którzy sami sobą niewiele reprezentują i jest ich garstka. Ludzie mądrzy po prostu nie angażują się widząć co się dzieje, bo tu jest tylko polityka.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: RADY OSIEDLA - CZY POTRZEBNE ?

                          No i potem z tych wybierani sa ci naj.... , z nadania aktualnie rządzącej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę