Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Referendum o zniesienie 500+

Ilość postów: 493 | Odsłon: 23356 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 349

                          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Dzisiaj bylem w sklepie byla matka z dzieckiem z 7-8 lat na moje oko. Matka pod wplywem alkoholu srednio zadbana. Dziecko wzielo gumy mamby i pyta sie matki czy jej kupi. Ta odp ze zostaw to nie kupie ci tego i daj mi spokoj. A matka w rece dwa czteropaki chleb wedlina i mieso. Sami zobaczcie czy bierze 500+ czy nie to sama pod wplywem % i jeszcze kupila 8 piw bo malo a dziecku gum za 2 czy 3zl nie kupi. A i jeszcze takie pytanie. Wiadomo ze nikt w sklepie nie bedzie stal z alkomatem i sprawdzal czy ktos pijany nie kupuje alkoholu ale jesli ewidentnie widac ze osoba jest pijana i kupuje alkohol to czemu sprzedawczyni sprzedaje,? Skoro jak byk w kazdym sklepie jest karta ze osoba ponizej 18 lat i nietrzezwym nie sprzedajemy?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Mamba kosztuje 1 zł.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 351

                          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Nie mogles sam zwrocic uwagi?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 352

                          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Jasna sprawa ,że nie wolno sprzedawać alkoholu osobom pijanym,bez względu na płeć.Ludzie pili,piją i pić będą bez względu na pięćset plus czy kraj w którym żyją.Pięćset plus to wspaniały gest,nazwałbym to obowiązkiem ekipy rządzącej.Kto to widział aby tzw rodzinne w obecnym czasie wynosiło 50 czy 100 zł.Jedni są bardziej operatywni a inni mniej a o dzieci należy dbać bo to przyszłość naszego kraju.Brednie wypisuję wichrzyciele o zniesieniu tego przywileju.

                          Gość_ariel
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Obowiazek to maja rodzice. Po co im dzieci skoro sa niewydolni finansowo?. Zero odpowiedzialnosci

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 362

                          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          21:32 dobrze, że tylko pożalić się możesz na forum bo w realu masz gów..o do gadania. Nie ty będziesz ustalał zasady. Nie załapałeś się i żółć wylewasz.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 346

                          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          20:25...Nie było 500+ i tak musiałeś zasuwać, tylko z tą różnicą , że nie na biedne dzieci (które w przyszłości będą pracować na twoją emeryturę) tylko na bogatych przekrętasów, którzy wozili się maybachami i tłukli polakom do głowy, że na nic nie ma pieniędzy, a jak dziecko przyszło głodne do szkoły to zabierali do domu dziecka- bo rodzina patologiczna. A patologia zawsze rodzi się z biedy.....

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Wysylac do roboty patolnie i nierobow a nie dawac za darmo pieniadze. 500+ tylko dla rodzin pracujacych

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          To czemu nie pracujesz? O tej porze jest się w pracy. I żeby nie było ja mam dg i mogę robić co chcę i brać 500+ bo mi się na drugie dziecko należy. Boli, że się nie ma z kim mieć dzieci?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Nie nalezy tylko przysluguje. Nalezy albo masz obowiazek zadbania sama o dzieci jak je chcialas.

                          Gość_zadowolony singiel
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Bez tych 5stówek głodne nie chodziły i miały się w co ubrać, wszystko co potrzebne i więcej miały, ale skoro się na drugie NALEŻY to pobieram.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 358

                          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          11.26 dokladnie, powinni tylko pracujacy dostawac a nie uczyc dziadostwa nierobow, niech urzad pracy wysyla a jak odmawia to zabierac swiadczenia

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          A UP to wysyła ciekawe gdzie? Wcale nie jest łatwo o pracę w tym grajdole, dlatego trzeba sporo czasu spędzać w aucie. UP też generuje spore koszty a pracy nie ma. Nie wiem tego z autopsji, bo od 20lat nie mam z tym sztucznymm tworem do czynienia, ale wiem od koleżanek , że niczego nie proponują. Podpisać listę i tyle a ludziom tam zatrudnionym płacimy i to wam nie przeszkadza. Kole w oczy tylko to, że dzieci sąsiada mają lepiej. Mnie akurat to cieszy, gdy widzę że wielodzietna rodzina wreszcie może wyjechać gdzieś z dziećmi, kupić lepsze buty a wy byście w łyżce wody utopili. Na szczęście nie macie na to wpływu i na pewno 500+ nie zabiorą więc na darmo się stresujecie i pazury gryziecie. Żeby nie było, córka kończy zaraz 18lat więc dużo z tych waszych podatków nie nabrałam zawistne stworki.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Do 7.28 uważam ze sam pomysł wsparcia rodzin był bardzo dobry,super ze wielodzietne rodziny mogą sobie pozwolić na np.wyjazd na wakacje.Ale przyznawanie tych pieniędzy rodzinom dysfunkcyjnym było nie do końca przemyślane.W tych rodzinach niewiele się zmieniło i dzieciom nie jest lepiej tylko rodzice maja więcej na picie.Dlatego uważam że ta pomoc nie była przemyślana do końca.Nie może tez być tak ze jeden pracuje ciężko i ma mniej niż ten który pobiera różnorakie świadczenia z MOPS i GOPS .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 374

                          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Zabrać nieudacznikom 500 +

                          Gość_Karok
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 355

                          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Ten od maybacha dopiero teraz ma kokosy, przekrętasy doją ile wlezie, dziecko w szkole też jeść nie dostanie a ty frajer zasuwasz na propagandzistów

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          http://www.wiocha.pl/1526631,Dobra-zmiana

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 364

      Odp.: Referendum o zniesienie 500+

      w Polsce jest aż 1,76 mln bezrobotnych osób w wieku od 17 do 59 lat. Dane te to wyniki badań Eurostatu. W związku z tym, co 12. polskie dziecko wychowuje się w rodzinie, w której nie pracuje żaden z dorosłych.

      Rodzi to nie tylko problemy ekonomiczne, ale również społeczne. Jak się okazuje, bieda i bezrobocie mogą być dziedziczne.

      Nietrudno domyślić się, że większość rodzin, w której nikt nie pracuje, utrzymuje się głównie z zasiłków. U dzieci dorastających w takich warunkach wykształca się przekonanie, że aby przetrwać, nie trzeba robić nic, bo pieniądze po prostu im się należą.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
1234 ... 1516182021 ... 25262728
Przejdź do strony nr
44 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
WarszawaRemont.com
Branża: Remonty
Dodaj firmę