Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Referendum o zniesienie 500+

Ilość postów: 493 | Odsłon: 23340 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

                Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                A ile kasy na jedno dziecko dostaja rodziny zastępcze? Tego to nikt nie widzi? Wielu z nich tworząc rodziny zastępcze stworzyli sobie metodę na życie i na bogacenie sie,a co wyprawiają z tymi dziecmi to widzimy w tv. Może 1 rodzina na 10 wychowuje te dzieci z przekonania i miłości,a reszta dla kasy.Kupuja porządne samochody,budują wille,a dzieciom udzielają dzienne racje posiłków,o ubraniach nie wspomnę. A tu dali pierwszy raz w zyciu rodzinom 500 zl na dziecko,jeszcze nie wszystkim i wielkie LARUM podnoszą bezdzietni,lub ci co maja juz dorosle,albo jedno i kupę kasy na koncie.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                  70%społeczeństwa to będzie głosować żeby 500+dalej było zazdrośnicy

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                    Dajmy sobie spokój bo się autor wykończy z zazdrości o głupie grosze.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 69

                    Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                    14.08 nie dali dziecia tylko tobie

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                      Nie dali tylko ja dałam, co miesiąc moja rodzina odprowadza kilka tysięcy podatku. Mam troje rodzeństwa a mąż dwoje, razem 7 osób, w tym jedna panna a reszta w związkach małżeńskich. To razem 11 dorosłych ludzi, z tego 10 pracuje ale nikt z nas nie dostał 500+... Mamy dzieci, gdyby ktoś zapytał. Ja Wam daję moje ciężko zarobione pieniądze a wcale nie mam na to ochoty. Rząd niestety nie posiada własnych pieniędzy, żeby komuś dać, innemu zabiera. Naprawdę logicznie myślący ludzie nie rozumieją, że ten program to katastrofa? Już Wam za komuny DAWALI, do tej pory to spłacamy... Myślcie ludzie...

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                        A przed 500 + płaciłaś mniejsze podatki?

                        Ja płaciłam wtedy i teraz tyle samo. Podatki są procentowe w zależności od dochodu nie wzrosły ci nagle o 500 zł, no chyba że zaczęłaś lepiej zarabiać.

                        Gość_teżrodzic
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Tezrodzic

                          Bardzo dobra odpowiedz!

                          Ja mam dwie dorosle córki,jedna studiuje i pracuje,wiec podatki tez odprowadza.Nigdy nic od państwa na Nie nie dostałam,nawet rodzinnego,bo jest niski próg dochodowy na rodzinę i zawsze o pare groszy przekroczylam.Od 20 lat tez place podatki,i co z tego mam?? Co z tego miały moje dzieci?? Szly pieniadze nie wiadomo gdzie i dla kogo.A teraz chociaż dzieciom dadzą.I bardzo dobrze,popieram,bo wole dać dzieciom niż pasibrzuchom rozbijających sie sluzbowymi limuzynami.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Albo jedzącym ośmiorniczki i popijającymi winkiem, którego butelka kosztuje więcej niż to co zarabia przeciętny Polak przez miesiąc ciężkiej pracy. I to wszystko za nasze pieniądze.

                          ciemniak12
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 258

                          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          patologia się rozwija, zapracujcie sami na dzieci a nie wyciagac, panstwo nigdy nie ma pieniedzy, pieniadze sa z naszych podatkow

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Gość 17.56

                          A jak nie bylo 500+,to komu dawales swój podatek???!!!!

                          Taka pomoc dla rodziców jest we wszystkich krajach Unii Europejskiej od lat,a w Polsce dopiero od kilku miesięcy,i wielu ma z tym problem,a najbardziej ci co nie dostali!!!!!!!!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 262

                          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Podatek ci nie zmaleje jak zabiorą 500+, tak samo jak ci po jego wprowadzeniu nie wzrósł. Patologia jest, była i będzie i nic tego nie zmieni.

                          Nie myl NORMALNYCH, kochających rodziców z patologią. Ci co inwestują w dzieci inwestować będą i bez tego programu a kombinatorów i tak nie upilnujesz.

                          Może dzięki temu programowi jakieś dziecko pierwszy raz w życiu pojedzie na wakacje lub rodzice zasną wiedząc że mają za co dziecku buty kupić.

                          I o to właśnie w tym programie chodzi.

                          Gość_teżrodzic
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          ale wiekszosc rodzicow kupuje nowe urzadzenia, meble, samochod itd

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Nawet jeśli to co? Te pieniądze które im zostają mogą przeznaczyć na to co im pasuje. Do tej pory musieli wydawać więcej na dzieci i nie było ich stać na nic innego. Nic dziwnego że teraz starają się to nadrobić. Nic w tym złego że podnosi się standard życia rodzin z dziećmi. Przecież po to jest ten program. Niektórzy jak widzę nie za bardzo to rozumieją. Dam więc prosty przykład. Jeśli masz 20 zł i musisz je wydać na określony cel to po jego realizacji nie zostanie Ci już na nic. Jednak jeśli ktoś da Ci np 7 zł to po realizacji celu zostanie Ci jeszcze trochę pieniążków, które wydasz na inne rzeczy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 264

                          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          dopiero co inna kobita mówia ze w tym programie chodzi o rozród dzieci a nie o wycieczki dla nich

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Rozród to chyba rodziców, dzieci na potomstwo to mają jeszcze czas. A za 500 zł to raczej samochodu ani mebli nie kupisz. Jeżeli jakiejś rodzinie jest lepiej za sprawą tego programu to bardzo dobrze. Wydają w Polsce, powiększają popyta, popyt rusza gospodarkę.

                          Gość_teżrodzic
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          Skoro popyt rusza gospodarkę to dlaczego nie dali na każde dziecko, tak jak obiecywali przed wyborami?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                          To pytanie do rzadu, a nie do nas

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

                Odp.: Referendum o zniesienie 500+

                Będzie referendum a wynik będzie taki ze społeczeństwo będzie przeciw 500+. Będzie wilk syty i owca cała i nikt nie udowodni że tak nie było. I oby tak się właśnie stało. Jestem za

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
1245 ... 25262728
Przejdź do strony nr
44 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Centrum Sport Kamil Kutryba
Branża: Sportowe artykuły
Dodaj firmę