Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Referendum o zniesienie 500+

Ilość postów: 493 | Odsłon: 23339 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

          komus bardzo nie na reke ze mu zabiora 500+ :) skoncza sie kosmetyki, drogie zabawki dla rodzicow, samochody itd, teraz zacznijcie myslec jak spłacicie kredyty. poczytajcie sobie na necie, referendum na poczatku 2017 roku.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

            15:40 aleś żałosny człowieczku. Im się skończy a ciebie nadal na krem bambino stać nie będzie bo chętnego aby mieć z tobą dzieci się nie znajdzie a czas leci.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 53

            Odp.: Referendum o zniesienie 500+

            Nie rozśmieszaj mnie gościu 15:49. Nie po to dawali żeby teraz zabierać. Oj ktoś tu jest zazdrosny widzę, może wizyta u dobrego specjalisty pomoże ? Na necie to pisze bardzo wiele rzeczy, nie we wszystko należy wierzyć, nie uczyli Cię tego ? ;)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 35

          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

          żebyś się nie zdziwiła

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

            KOD znalazl nowy pretekst do podjudzania?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 385

        Odp.: Referendum o zniesienie 500+

        Zamiast tych 500+ i wyprawka 300+ dla wybranych. Bo wiadomo ze nie wszyscy biora. A Ci co biora to nie wszyscy przeznaczaja na dzieci. Niektorzy na domowe potrzeby tak wiem dzieci tez korzystaja. Ale sa tez tacy co tylko na alkohol i papierosy. To powinni oplacac kazdemu dziecku obiady w szkole przedszkolu nie wazne na zarobki rodzicow? Dawac zeszyty wyprawke do przedszkola. A nie kase do reki dla wybranych. Poroniony pomysl. Pracujac za najnizsza krajowa ojciec i matka do reki 1500zl liczac. To zeby na 1 dziecko brac 500+ to jedno musi zarobic 1500zl a drugie by musialo max 900zl . Wprowadza paliwo+ jedzenie podstawowe pieczywo wedlina + proszki+ majtki na duupe+ itp tez dla wybranych?? To jest nic innego jak dzielenie spoleczenstwa. Jeden musi zapier.... caly miesiac zeby miec na to a drugi czeka tylko na mops darmowy dochod itp

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 37

      Odp.: Referendum o zniesienie 500+

      Takie brednie piszą ludzie co im,lub komuś z rodziny,znajomych odsunęło się smakowite koryto które PIS odsunęło i cała prawda.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

        Nie ważne komu odsunęli ważne komu podstawili pod nos

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 43

        Odp.: Referendum o zniesienie 500+

        Zabrać 500+ tym co przeznaczają te pieniądze na alkohol i papierosy.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

          Ja jestem za tym żeby wszystkim KODerastom którzy wiernie służyli postkomunistom którzy przez 26 lat okradali Polskę pozabierać wszystkie świadczenia zarówno emerytalne jak i renty.Jako płatnik ZUS nie życzę sobie żeby tym zdrajcom płacono z moich pieniędzy.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 44

        Odp.: Referendum o zniesienie 500+

        Jest 500+ i ok ja to popieram ,ale nie jest to takie fajne jak patrzę na moich sąsiadów .Jedno pracuje na 3/4 etatu a drugie na lewo bo gdyby pracowali normalnie to i 500+ się nie należy , należy najpierw zlikwidować patologię związaną z takimi zachowaniami a dopiero dawać 500+ a znam 3 takie przypadki w moim otoczeniu . Druga sprawa 500+ powinno być dla wszystkich dzieci ponieważ nadal nie rozumiem dlaczego moje dziecko lub kogoś innego ma nie dostawać , pracuję i płacę podatki a do tego nie zwolnię się z pracy aby pobierać te pieniążki bo trzeba również myśleć o przyszłości .Mieszkamy w dziwnym kraju i ja nie widzę na razie wielkich plusów tylko coraz większą dziurę w budżecie i wysokie podatki w najbliższych latach bo te pieniądze muszą być tylko skąd ??? Ale co ja sobie głowę zaprzątam przecież zaraz dostanę wytłumaczenie co i jak. Pozdrawiam

        Gość_osioł
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

          70% glosowało za?, chyba 70% z 1/5 uprawnionych do glosowania

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 47

          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

          17:41 masz rację, to niesprawiedliwe, że nie ma pieniędzy na pierwsze dziecko, tak jak ja nie dostanę za moment, ponieważ starsze będzie pełnoletnie. I bardziej (nie to nie egoizm) jestem za tym aby dawać te pieniądze na dzieci studiujące niż na jedynaka, ale nie ukrywam, ze na tego jedynaka wg mnie też powinni dawać jak na zachodzie. Ok, napisałam bez ładu i składu. Jednak założeniem jest przyrost naturalny, więc jedynak nie dostanie.

          Eulalia
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

            Dodam, że nie płaczę, że inni biorą na trójkę i więcej dzieci. Cieszy mnie, że dzieciom jest lepiej.

            Eulalia
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 48

          Odp.: Referendum o zniesienie 500+

          dobrze że nie mają już pieniędzy, beda cos kombinowac, zamienia kase na coś innego

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

            18:02 nie ma wg Was, zawistnych ludzi, a tak naprawdę spokojna twoja głowa. Kasa jest i będzie jeszcze co najmniej do końca kadencji PIS.

            Eulalia
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Referendum o zniesienie 500+

              Jedyne referendum jakie się na pewno odbędzie to w sprawie odwołania Bufetowej.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 52

            Odp.: Referendum o zniesienie 500+

            powinni dać DZIECIOM, a nie rodzicom tj - darmowe podręczniki, darmowe przedszkola, darmowe kolonie, darmowe obiady, darmowe szczepionki itd itd. Dlatego zrezygnuja z dawania pieniedzy na rzecz tych rzeczy. wtedy kazdy bedzie zadowolony. Kto jest przeciw bedzie widac na kogo i na co ida pieniadze :)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
12467 ... 25262728
Przejdź do strony nr
44 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
WarszawaRemont.com
Branża: Remonty
Dodaj firmę