Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Remont 754 zacznie się od skrzyżowania Okólna-Denkowska w kier. Radwana

Ilość postów: 19 | Odsłon: 12142 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Remont 754 zacznie się od skrzyżowania Okólna-Denkowska w kier. Radwana”.
  • Remont 754 zacznie się od skrzyżowania Okólna-Denkowska w kier. Radwana

    Most zostanie zamknięty po otwarciu węzła Brezelia.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Remont 754 zacznie się od skrzyżowania Okólna-Denkowska w kier. Radwana

      I patrz Pan, nikogo ten temat nie interesuje. A potem będzie biadolenie.

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

    Odp.: Remont 754

    Powinno byc napisane na tablicy informacyjnej

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Remont 754

      Gościu z 9.57, to osiedle nazywa się Złotej Jesieni. Ogrody są trochę dalej.

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

    Odp.: Remont 754

    Uwaga kierowcy.Od poniedzialku pierwszenstwo przejazdu beda mialy auta jadace ulica Polna, od Urzedu Skarbowego w kierunku OBK!Radwana na czas remontu bedzie podporzadkowana.!

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Remont 754

      Na czas remontu droga z pierwszenstwem bedzie ulica Polna, kierunek od starego browaru do Urzedu Skarbowego.Tym samym ulica Radwana bedzie podporzadkowana.

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 65

    Odp.: Remont 754

    Albo UBek z PO

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 68

    Odp.: Remont 754

    19.52 priwiet tawariść!

    Gość_Jarij Kaczenka
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 69

    Odp.: Remont 754

    mama nie zmieniła mi pampersa i siki uderzają mi do głowy.

    Gość_Jarij Kaczenka
    Zgłoś
    • Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
      Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
      • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
      Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 79

    Odp.: Remont 754

    Widać to w TV a skoro jesteś tak dobrze zorientowany to świadczy tylko o tym że jesteś zagorzałym słuchaczem tego radia a w dodatku wrednym jak te dewotki ze Stawek co to idą się modlić a potem na forum obrabiają tyłek organistce zakonnicy.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Remont 754

      Gdzie jest wyciete drewno z radwana?

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 89

    Odp.: Remont 754

    11.56 dzieki za rade ale zawsze biore to niestety spadniete dupsko twojej starej jak jestes w robocie, wez ją na jakies odchudzanie to moze i kumpel ją obskoczy bo widac ze lubi kobita a ty cienki jestes

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Remont 754

      11:20, niezłą reklamę sobie zrobiłeś gnomie, że masz branie tylko u spasnietych dup:)))

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 138

    Odp.: Remont 754

    Odpowiedź do gościa 19;38:Tak; masz racje-to miasto "umiera" od co najmniej dwóch dekad. Wiem też o tym, że takiej inwestycji przy polskich realiach i możliwościach nie da się zrealizować w ciągu pół roku, ale dalej będę stał na stanowisku ,że da się to zrobić w krótszym terminie niż zaplanowano, a utwierdziła mnie w tym przekonaniu osoba ,która pracuje przy tej inwestycji(i nie mówię tu o zwykłym pracowniku wykonującym pracę fizyczną tylko przedstawicielu kadry inżynieryjno- budowlanej)Facet uświadomił mi, że zakres prac jest bardzo szeroki i nie odnosi się do tylko do infrastruktury drogowej ale również wodno- kanalizacyjnej i gazowej, budowy nowych chodników, ścieżek rowerowych, zatoczek przystankowych itp. Przyznał mi jednak rację, że przy zaangażowaniu większych sił i środków ,lepszej organizacji pracy dałoby się skrócić czas jej realizacji o co najmniej 6 miesięcy i wykonaćw ciągu ok. 18 miesięcy a nie dwóch lat. Ale wiązałoby się to ze wzrostem kosztów całej inwestycji a inwestor miał na to przeznaczone określone środki i tu jest "pies pogrzebany" .Zgodził się również z moją tezą ,że lepiej byłoby realizować tą inwestycje etapami: Najpierw np. wykonać odcinek drogi od ul Denkowskiej i Radwana, a potem na odcinku Alei 3 ego Maja a nie "rozgrzebać" obie ulice i prowadzić na nich prace w żółwim tempie

    A co do innych kwestii przez ciebie poruszonych(m.in .remontu ZDK, wyrzucanych w błoto pieniędzy na kwiatki ,nie powstałej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ,braku poważnego inwestora) to mogę ci tyle powiedzieć ,że podobnie jak ty równie krytycznie odnosiłem się do tych kwestii i przeszkadzało mi to, że od ponad 30 lat rządzą nami kliki, partyjne układy i koterie-grupy ludzi wzajemnie się popierających i dążących do partykularnych celów, często osobistych korzyści bez należytego uwzględnienia dobra publicznego i nie wmawiaj mi ,że należę do grona tych osób ,których boli ,kłuje w oczy, że ta droga będzie wreszcie remontowana I to co wcześniej pisałem: Nie przywdziewaj mi "politycznych szatek Nie po drodze mi z PiSowskimi oszołomami ,PeOwskim złodziejami ,oszustami i cwaniakami, post komuchami spod znaku lewicy czy z przedstawicielami ostrowieckiej ośmiornicy skupionej w K.W.W. J.G .Naprawdę cieszy mnie fakt ,że po tylu latach oczekiwań wreszcie ta inwestycja ruszyła. Szkoda tylko ,że jej realizacja będzie taka długa....i oby nie była swoistym "gwoździem do trumny "dla lokalnych przedsiębiorców, działających(jeszcze) w tym rejonie ,bo właśnie to twierdzenie się do nich odnosi. Jawi się bowiem wizja tego, że-owszem-będziemy za 2 lata przechadzać się piękną Aleją 3 Maja,piękną ulicą Radwana, ale przy pustych sklepach i witrynach....

    Gość_Ostrowiak
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 139

    Odp.: Remont 754

    Kiedy koniec remontu? Gdzie jest drzewo z wycinki?

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Remont 754

      Chetnie wezne drzewo z tej wycinki

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 177

    Odp.: Remont 754

    Jak już nie będziesz mieć klientów.

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 31 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -