Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Rozwód

Ilość postów: 92 | Odsłon: 2338 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 87

      Odp.: Rozwód

      Termin rozprawy od złożenia pozwu około 3-4 miesiące. Sama rozprawa w moim przypadku trwała 50 minut. Bez orzekania o winie, bez podziału majątku, dziecko na pokładzie. Dziecko przy matce, co 2 weekend dla taty, podział świąt, podział wakacji. Alimenty dogadane bez awantury. Bez zbędnego wyrzucania winy. Obopólnie zdecydowaliśmy że nasze małżeństwo to fikcja. Lepiej rozejść się polubownie, dogadywać się odnośnie dziecka. Oprócz widzeń zatwierdzonych przez sąd, mój były mąż może zabierać dziecko w dowolnym terminie - kiedy tylko dogadamy termin wcześniej razem. Koszt rozwodu 600 zł - wpłacasz jako powód, u mnie byly mąż oddał mi połowę tej kwoty po wszystkim. Powodzenia!

      Gość_Lily
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Rozwód

        Co za ‘szczęście’, Gościu_Lily, i wzór do naśladowania. Dziecko też pewnikiem jest happy.

        Nie prościej było zgłosić się do jakiejś stacji unasienniania znanej z in vitro? Tam proceduralnie ‘nadprogramowych’ zamrożonych istot ludzkich bywa pod dostatkiem, a i bank spermy też pewnie nie świeci pustkami. Ale rozumiem, za 600 zł. tego się nie załatwi.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
FHU MALPOL Halina Michalec
Branża: Nieruchomości
Dodaj firmę