Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Sfera 7

Ilość postów: 246 | Odsłon: 30068 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Sfera 7

              no... człowieku nawet nie wiem jak na imię ma :/ ale była zajeb.....a! więcej takich rasowych niewiast - przynajmniej jest na co popatrzeć, no i może kiedyś z koleżankami przyjdzie to sie uda zagadać hehe

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Sfera 7

                na pewno się uda, tylko szykuj kaskę. skoro taka obstawa, to tylko jedno przychodzi do głowy... :) ładnie mówiąc "ochrona"

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Sfera 7

                  15:20 tzn?

                  Kasa jest,ale raczej nie zrobiło to na niej wrażenia :/ zagadałem nawet jak podeszła do baru i chciałem postawić drinka, ale zaraz stanęło koło niej dwóch tych jej kolesi i gadka się skończyła:/

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 96

                Odp.: Sfera 7

                moze to ja byłam he he pozdrowionka

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 97

                Odp.: Sfera 7

                moze ci sie uda mnie zagadac he he

                Gość_miśka
                Zgłoś
                Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 80

        Odp.: Sfera 7

        Obsługa beznadziejna, a wien co pisze bo przeszkolilam w swoim zyciu troszke barmanow u kelnerek,ale muza w dniu otwarcia byla na naprawdę wysokim poziomie:-) i to bylo mwga mile zaskoczenie!

        Gość_karooo
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Sfera 7

          sfera za bardzo od sceny sie nie rozni, praktycznie to samo, ale odnosze wrazenie, ze jakos mniej nacpanych typow no i nie wpuszczaja chyba malolatow.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Sfera 7

            mało,że zataczających się kolesi,to jeszcze coraz więcej teraz bi homo.Koleżanka chciała mnie zapoaznać ze swoim kolegą i nie wiedziała,że jest bi.Niestety większość czasu spędza ze swoim :nawet nie wiem jak go nazwać,skoro celebrują razem 80% swojego czasu a ciągle jego ręce wędrują po ciele kolegi a wstydzą się podtekstów,że są homo.

            Gość_Martyna
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 83

          Odp.: Sfera 7

          Jak murzyńska muzyka może być na wyższym poziomie? Brak tu jakiejkolwiek logiki.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 84

        Odp.: Sfera 7

        Zmiencie DJow, ludzie bawia sie na sile, muzyka jest tragiczna. W scenie K3 zawsze fajnie gral, w ogole nie tylko on, dla muzyki az milo bylo przyjsc.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Sfera 7

          Tak, K3. Jak grał to było coś! Domagamy się jego powrotu!

          Gość_sprawiedliwa
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Sfera 7

            Ta nasza ostrowiecka dyskoteka to jedna wielka porażka, ktoś sie może zachwycać jak nigdzie indziej nie był i niewiele widział.

            Jeszcze czasy dawnej Rawszczyzny czy Mago mozna mile wspominać, a Sfera to lipa.

            Jakby taką dyskotekę otowrzyli w Warszawie, Krakowie czy chociażby Kielcach, to naprawdę nie mam pojecia kto by tam przychodził, jesli wogóle ktoś:/

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Sfera 7

              jeszcze ze 2 miesiace i zobaczycie ze to zamkna jak ta dawna scene chociaz jeszcze sie tam kiedys cos dzialo

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Sfera 7

                No dokładnie. Od nowego roku lipa przeokropna. Kto tam odpowiada za muzyke? Jest tragedia. Wszystko zmierza ku disco polo.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Sfera 7

                  nie maja kasy na dj z krk:)

                  Gość_kdm
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Sfera 7

                    A to muszą być z Krakowa? Tylu jest ambitnych DJ co biorą mniejszą kase. Zresztą oni po znajomości grali. Trzeba mieć samemu rozeznanie i zapraszać wykorzystując własne możliwości bookingowe.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Sfera 7

                      hehehehehe jak bym słyszał tego ze sfery niby operatora swiateł;d

                      Gość_kdm
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Sfera 7

                        Gość kdm jak masz odwage to sie ujawnij a nie cwaniakujesz na forum pod jakims tam nickiem jak masz cos do mojej osoby to powiedz mi to prosto w oczy skoro uwazasz ze zrobił bys pewne rzeczy lepiej to zapraszam do operowania swiatłami bo szukamy kogos na to miejsce. A co do mojej pracy u maxa chetnie zapraszam 4 marca kiedy to on sam bedzie w sferze i zapytaj sie go otwarcie a wtedy sie wypowiadaj bo jak ktos nie ma argumentów to najglosniej krzyczy. Pozdrawiam

                        Gość_Boro
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
    14 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Magdalena Bęben Design
    Branża: Biura projektowe
    Dodaj firmę