Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Sm krzemionki

Ilość postów: 300 | Odsłon: 16863 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Sm krzemionki”.
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 236

                Odp.: Sm krzemionki

                Jak widać stary Zarząd ma totalne parcie na kasę. Maże zadajmy pytanie czy ktoś tęskni za Wami. Poczekajmy do Walnego i wybierzemy nowy Zarząd który będzie pracował społecznie i nie zadłuży bardziej Spółdzielni.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 274

                Odp.: Sm krzemionki

                A ja podobnie.Zlozylam osobiscie zawiadomienie do prokuratury i pozew do sądu pracy.Wartosc sporu to min. 50.000 ciekawe kto za to zapłaci.A karę nałożona przez Pip z kontroli z lutego b.r. ...kto to zapłaci?A grzywne za postępowanie przed sądem karnym.I kto zapłaci za to,?No raczej panie osobiście,majątkiem własnym,a nie mieszkańcy!Niebawem opublikuje wszystko w lokalnej prasie.Prawo jest dla wszystkich jednakie!,Nie ma wyjątków!Drogie panie p.o.zdementujcie to,tak jak potraficie!Tylko argumenty poprosimy!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Sm krzemionki

                  Czekamy na publikację twoich mrzonek. Dotrzymaj słowa. Skoro już są grzywny to publikuj na bieżąco żeby się uwiarygodnić :)

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 188

        Odp.: Sm krzemionki

        Popieram

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 273

        Odp.: Sm krzemionki

        Jak masz na imię?Bysiu ty !praworządność i inne cnoty to twoje drugie imię!Zwłaszcza po tych ciężkich walkach ,gdzie pogotowiem trzeba było wyjechać,aby uniknąć odpowiedzialności

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Sm krzemionki

          Nie wiem o jakiej odpowiedzialności piszesz. Jestem członkiem Spółdzielni i mam prawo uczestniczyć w żebraniu walnym. Pojechałam do szpitala , ponieważ zostalam popchnięta przez "niezbyt grzecznego ochroniarza " i do dziś mam problem zdrowotny. I tak miałam szczęście, że nie zostałam kaleką lub nieboszczykiem ,dzięki dwum dżentelmenąm, którzy mnie szybko podnieśli z posadzki. Nie tylko mnie zabrało pogotowie. Jeśli chodzi o zebrania, sesję, itd.... mam dowiadczenie, ponieważ przygotowuję i uczestniczę w nich ponad 40 lat. Nie unikam odpowiedzialności!!!!

          Gość_Basia
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 191

      Odp.: Sm krzemionki

      Grysza, poczytaj o sobie. Jesteś młody człowiek, intelektualnie pewnie z potencjałem. Miałeś człeku szansę na normalną, prostą karierę. Wybrałeś jednak zbratanie się ze swołoczą. W imię czego? Odpowiedz sobie. Chyba ta kasa (niezbyt obfita) nie była tego warta. Teraz już na lata będziesz kojarzony z tym towarzystwem. Ani to ideowo nie było warte, ani finansowo. Spójrz na swoich kolegów i koleżanki po fachu. Robią swoje, mają społeczne poszanowanie. A ty? Gdybyś chociaż wspierał jakąś mafię, no, kolego, szacun, trzeba mieć jaja. Ale ty wspierałeś lokalnych cwaniaczków o poziomie intelektualnym - ćwierćineligenci to nawet nie byli - taki poziom przyzakładówki, co innych chce skroić na kasę. Totalny blamaż.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Sm krzemionki

        20:57 w szkole odbyło jedyne zebranie na które wpuszczano mieszkańców.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Sm krzemionki

          Sejm uchwalił w czwartek nowelizację ustawy wprowadzającą mechanizm ograniczenia wzrostu cen dla odbiorców ciepła do 40 proc. Teraz ustawa trafi do dalszych prac w Senacie.

          Za uchwaleniem noweli ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw oraz niektórych innych ustaw głosowało 441 posłów, nikt nie był przeciw, a ośmiu wstrzymało się od głosu.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 194

          Odp.: Sm krzemionki

          W SM potrzebne jest max 15 osób do administracji i zarządzania, są pojemne komputery. W Malwie na środku zrobić boksy dla pracowników. Przełożony siedzi 0,5 m wyżej i widzi swoich, na kilku takich ma oko inny co pracuje 1 m wyżej. Budynek SM wynajać min. za 500 tys lub więcej dla firmy pracującej zdalnie. Zatrudnią z 50 osób miejscowych (bo taniej) Zarządzanie mamy za darmo. Pomysł jest sprawdzony. Widziałem w Szwecji 1976 r. Zakłady Volvo. Reszta do oceny Państwa, tak lub nie. Można też dodać swoje uwagi lub wykluczyć.

          To byłoby doskonałe innowacyjne rozwiązanie , to co jest to próchnica i jaka droga!. W innym systemie nikt nie pozwoliłby sobie na takie koszty.

          Do przemyślenia również istniejący park maszynowy./paliwo , ubezpieczenia pojazdów/.

          To dobry pomysł, ale może ktoś zaproponuje rozwiązanie.

          Tylko, że Polska to niestety nie Szwecja, czy inne państwa o zupełnie innej specyfice.

          No nic, chyba to nie temat na ten wątek.

          Doceniam jednak takie pomysły, innowacja.

          11:35 Gość 10:56 napisał prawie wszystko , organizacyjnie to żaden problem , widziałem podobne rozwiązania. Katedra : szkłem podzielone biurka i praca nie plotkowanie i odpoczynek po domowych zajęciach. Przecież chcemy oderwać się od zaścianka i zmniejszyć koszty. Emeryta mieszkańca SM nie stać jest na utrzymanie młodych i wiekowych!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Sm krzemionki

            Trzeba zrobić boksy dla pracowników jakie są w schronisku,i dawać minimum wszystkiego,???Nikt tam i tak nie chce pracować,bo jakoś toksycznie jest.Wiec życzę powodzenia!Załóżcie wszyscy wspólnoty i po kłopocie!po co ten cyrk?po co ten stres dla pracowników?Arivederci !Do wspólnoty i gra gitara!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 195

        Odp.: Sm krzemionki

        21.21

        Po pierwsze nie złamał NIGDY prawa.

        Po drugie jako mecenas ma prawo a nawet obowiązek, bronić każdego.

        Po trzecie obronił SM przed ZAiKS - em, bo ktoś źle zrozumiał prawo, zanim On zaczął pracować. Kilka mln. zostało. Była ewidentna wina i co? Bronił uczciwych ludzi. Taki zawód. Dziękuję Panie Mecenasie.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Sm krzemionki

          No cóż wiele przed nim.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Sm krzemionki

            No rzeczywiście podwyżki czynszu z kosmosu. Ciekawe jak długo człowiek wydoli?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Sm krzemionki

              Same czynsze z kosmosu nie tylko podwyżki

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Sm krzemionki

                Napiszcie ile płaci się za ochronę dwóch pań

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Sm krzemionki

                  Pamiętacie jak za pomocą ochrony rozgonili walne. Tak dwie panie walczyły.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Sm krzemionki

                    Jakie walne? Dwie panie się spotkały aby porozmawiać w szerszym gronie i zaprosiły kilka osób, przyszedł kto chciał. One nazwały to,, walne". Natomiast pytanie jak kilka setek ludzi nie potrafi rozróżnić spotkania towarzyskiego, od legalnego zebrania spółdzielczego. Teraz pretensje do kogo? Do siebie, do siebie. Brak znajomości prawa szkodzi, każdy krzyczy, zgodnie z prawem a prawo leży obok i się śmieje. Miłego dnia.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
1234 ... 9101214151617
Przejdź do strony nr
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Auto Handel JaryCars
Branża: auto handel
Dodaj firmę