Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
      • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

        Ale on podobno bał się tu wracać bo grozili mu ludzie za tamto zabójstwo. Myślicie, że tu wrócił do O-wca z powrotem? Trochę trudno mi uwierzyć, że znów by chcial zabić kogoś, Beatę kochał, bo była jego pierwszą miłością i miał na jej punkcie obsesję. Moją koleżankę gonił kiedyś też jakiś gość w kapturze koło Pułanek i też ją szarpał, strasznie się przestraszyła, a było to jakoś w wakacje. No, ale koło godziny 22, a nawet po. Teraz strach chodzić jak widać jak się tylko ciemno zrobi.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

          A moze by tak zaapelowac o więcej pieszych patroli i zwiększenie monitoringu w mieście?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 64

          Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

          na Pułankach jest taki gość co zaczepia kobiety albo się onanizuje przy nich taki przy kości wiem z doświadczenia na szczęście udało mi się uciec i to było w dzień... może to ten...

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

            spokojnie ludzie:) Nikogo nikt nie zabije:) Mało to się par kłóci i szarpie po ulicach?:) To na pewno nie tamtej koleś. A pod gimnazjum pewnie jakiś inny czekał na siostrę bądź dziewczynę:) Wyluzujcie. To przecież nie dżungla:)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 67

      Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

      Gość 12:27: "Trochę trudno mi uwierzyć, że znów by chcial zabić kogoś, Beatę kochał, bo była jego pierwszą miłością i miał na jej punkcie obsesję". Rewelacyjne pojęcie miłości, prawie jak z pieśni Pawła z Tarsu ;)

      A propos wątku, jeśli to prawda, że taki jegomość grasuje po ulicach, to w sumie norma. W końcu działa zgodnie z prawem. Musi kogoś udusić, zasztyletować, to może dopiero coś będzie się działać w tej sprawie.

      Gość_Gienek
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

        A czy ktoś go poznał , że to ten co zabił swoją dziewczynę? A może to zupełnie ktoś inny.. A co z tym kimś co zabił tą dziewczynę, która z Mago wychodziła (dyskoteki), a potem zgwałcil i zabił, zostawił obok prokuratury w jakiejś piwnicy?? Złapali go? Nagle jakoś cisza była i w końcu niewiadomo czy został schwytany!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

          jeśli myslimy o tym samym to go zlapali i siedzi w psychiatryku

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

            nie siejcie paniki. Ten, który zabił Beatę siedzi nadal.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 99

            Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

            nie w psychiatryku a w więzieniu...dostał 25 lat tylko

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 73

      Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

      Wczoraj taki ruch po stronie playa i orange namowy do linczu a dziś spokój ,czy wezmą te osoby odpowiedzialność za potencjalny lincz ? , nie wiem co w tym jest prawdą a co szopką .

      Cała opowieść @przestraszona jest dziwna jak i jej tłumaczenia się kupy nie trzymają ,niby to on ale nie wie na pewno ,uciekała wtapiała się w ludzi w nocy ,wcześniej uciekała pomiędzy klatkami ?? ,trochę to przypomina opowieść Kwiczoła jak uciekał przed carskimi .

      Zdarzenie miało miejsce z 13 lat temu i nasza bohaterka zasuwała wieczorem pod blokiem mając 3- 4 lata .Nie wiem ale to wszystko się kupy nie trzyma ,będziecie ganiać teraz każdego gościa z jasnej bluzie z kapturem ? jeżeli tak muszę z takiej zrezygnować jak i wielu zapewne .

      Faceta nie pamiętam ,Beatę tak ze względu na jej koleżankę z którą zazwyczaj była .

      Czlowiek
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

        mam 18 lat to było w 2000roku dzis mamy 2012 rok wiec 12 lat temu.odejmujac od 18-12 to mialam 6 lat prawie 7 .umiesz liczyc?biegalam w lato z dziewcznkami pod blokiem stad ja znalam z widzenia nie mam wiecej nic do powiedzenia jestes gosciu z 21;09 nienormalny tyle ci powiem!!tak uciekałam miedzy klatkami przechodzac kolo jednej do drugiej wtapaialam sie w ludzi szlam miedzy nimi zeby tamten dal mi spokoj i sobie poszedl.DOWIDZENIA

        Gość_przestraszona
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

          przestraszona, ale dlaczego nie zgłosisz tego na policję, tylko piszesz tutaj? Nikt z forum cię nie ochroni. To bez sensu

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 76

          Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

          Dopiero twierdziłaś ,że 17 to było coś kolo wielkiego tygodnia więc miałaś 5 lat do grudnia trochę jeszcze zejdzie by było 6 po prostu dajesz się łapać na zmyślaniu .

          Nie wiem jakich masz rodziców ale to było wieczorem i za cholerę nie wyobrażam latających samotnie dzieci w tym wieku nawet jak by sobie dodały 2 lata .

          Jeżeli coś naprawdę było proponuję Ci jednak krzyczeć ,bo ktoś pomyśli że bawisz się w berka to było pół żartem pół serio na wszelki wypadek jak byś nie zatrybiła .

          Czlowiek
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

            Nie znałam Besty, ale pamiętam to zdarzenie, bo została zamordowana obok bloku mojej siostry. Jeden ze świadków zezna, ze słyszał skowyt, ale pomyślał, że ktoś zabija psa i nie zareagował (sic!). To było naprawde dawno. Nie siejcie paniki. Człowiek ma rację.

            Jeżeli coś takiego Ci się przydarzyło - ktos cię gonił czy molestował to idź koniecznie na policję a nie pisz na forum ;/

            maybe
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 78

            Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

            umiecie czytac w grudniu ma 18 napisala ,rokowo ma 18. a miesiacami jej brakuje dokladnie 2miechy do 18tki dziewczyna sie pomłodzila o 2 miesiace czego wy nie rozumiecie? dziewczyno przestan pisac!!bo tu sa same hieny nikt ci tu nie doradzi nikt nie zrozumie doszukuja sie byle gówna...... ja mialam kiedys tu watek swoj to sa ludzie bez wogole jakich kolwiek uczuc .mnie tez ślecził na słonecznym typ ale kto kto byl nie wiem.wiem jedno dziewczynu nie chodzcie same wieczorami jak sie ściemnia!!!!!uważam wątek za zamkniety !!!!!!!!!!!!!!!

            Gość_dziewczyna
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 79

            Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

            Człowiek ty Sherlock'u Holmes'ie od siedmiu boleści!!!!!!! - sama jestem w wieku "przestraszonej" i sama też mając 5-6-7 (...) lat biegałam pod blokiem z koleżankami i wisiałam na trzepaku. Jesteś z innej planety ? Nie rozumiem, dlaczego zawsze Twoje wypowiedzi są konstruowane z podświadomością podważenia cudzego zdania, opinii lub zdarzenia? Nie wiem, nie spełniłeś dziecięcego marzenia i nie dostałeś się do policji czy o co ci chodzi?! Jesteś facetem i nie wyobrażasz sobie co czuje kobieta czy młoda dziewczyna, która w taki czy inny sposób została zaatakowana! A Ty nie dość, że dalej gnoisz ludzi to żartujesz z niewesołych sytuacji. Nie znam cię (dzięki Bogu) i nie wiedziałam, że tak można zrażać do siebie ludzi przez neta jak ty to robisz. Teraz czekam na twoją kolejną nieudaną ripostę rodem z Dr. House'a. I zmień nicka z "człowiek" na "dręczyciel"

            Gość_Orange
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

              http ://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Zgwalcil-dwie-19-latki-i-dwie-14-latki-Ofiar-jest-wiecej,wid,14995175,wiadomosc.html?_ticrsn=3&ticaid=5f51b

              Gość_ja
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

                Policja co działa... już gościa złapali

                Gość_ddd
                Zgłoś
                Odpowiedz
17 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -