Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

                  dajcie już spokój ..znałam Beatę i jego niestety też...12 lat a znajomych a tym bardziej rodzinę to nadal boli...też słyszałam że on wyszedł mam nadzieję że go nie spotkam bo nie wiem czy bardziej bać się jego czy swojej reakcji ...

                  Gość_ona 30
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 81

              Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

              Ludzie to było w 1998-99 bo ja wtedy konczyłam szkole (samochodówkę)a Beata zaczynał była bodajże w 1 klasie fryzjerskiej .Pamietam Beatę była bardzo ładną,blondyneczką i znałamze szkoły.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 84

              Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

              @tym razem Orange nazwijcie się bajkopisarki .

              Wielki tydzień przypada na miesiące marzec i kwiecień antytalenty matematyczne ,obecnie ma 17 lat i 9 miesięcy i 11 dni na obecną chwile , miała wtedy 5 lat i prawdopodobnie 3 niepełne miesiące bo to był marzec prawdopodobnie .Idźcie do szkoły albo kupcie sobie takie liczydła .Biegające dzieci pięcioletnie wieczorem -tak macie racje wszędzie je widzę po zmroku ,tak jak i tłumy ludzi w Ostrowcu wieczorem w które się można wtapiać .

              Proponuje podpis Pinokio będzie w sam raz ,Boga proszę w to nie mieszać .

              Czlowiek
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

                To był wielki piątek, kwiecień. Morderca wywabił ją z domu, boło koło 21.30-22. Do dziś pamiętam krzyk jej matki pod blokiem, ryk karetki i policji z psem tropiącym.Krew ofiary jeszcze przez kilka dni była przed klatką.To była moja koleżanka , razem miałyśmy praktyki w zakładzie fryzjerskim.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

                  po co wy to rostrzasacie??to bylo tyle lat temu.idzcie na policje i zgloscie to ze ktos was szarpal czy tam gonil jesli to jednak nie ten chlopak?moze to calkiem kto inny a wy juz odrazu musicie oskarzyc tego ktory tyle lat temu zrobil cos bardzo zlego.pewnie nadal siedzi i pewnie jeszcze ytroche posiedzi,za zabojstwo nie wychodzi sie tak szybko.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

                    to nie jest ten chlopak co zabil beate,niema go w ostrowcu i dobrze o tym wiem bo znam go bardzo dobrze.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

                      Więc się pochwal gdzie jest teraz chyba że wolisz kryć coś co nie powinno chodzić po ziemi

                      Qba
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 85

      Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

      witam. znałem Beate i tego smiecia to Stania mieszka przy ul. denkowskiej ma sklep z butami . W kiciu pała sie chwalił jak to zrobił .Skruchy nie okazywał. Przyjdzie kryska.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

        Nie powinno się tu pisać takich danych, kto to i jak się nazywa! Ja tez wiem o kogo chodzi a nie pisałam!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

          TO NIE MOZE BYC ON JAK DOSTAL 25 LAT TO PO 20 MOZE UBIEGAC SIE O WARUNKOWE ZWOLNIENIE.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 93

          Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

          a nie powinno się bo co?!ja wiem że w tym mieście kryminaliści mają specjalne względy, ale bez przesady.Uważam, że o takich powinno się mówić głośno, a nawet plakaty ze zdjęciami porozwieszać po mieście, żeby ludzie wiedzieli kogo unikać i omijać szerokim łukiem!!!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

            Nie macie już o czym pisac.

            Gość_Maniek
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 95

        Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

        po tym morderstwie każdy wiedział o kogo chodzi, tak samo jak ci którzy zabili chłopaka na gutwinie. Znałem ich, codziennie ich widziałem pod blokiem.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

          powinno sie pisac, duzo pisac!!! i przestrzec przed nastepnymi tragediami!!!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 96

        Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

        W którym miejscu ma ten sklep. Podaj nazwę jak możesz, z góry dzięki

        Qba
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

          człowieku, ten który zabił jeszcze siedzi! Wierzysz w to co ktoś napisze na forum?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

            Pytam się bo nie jestem w temacie a gotuje się we mnie że taka gnida ma prawo do życia

            Qba
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Śmierć Beaty na Os. Słonecznym 17

              Dostał 25 lat, ale jako, że nie był pełnoletni (21 lat nie miał) więc mógł ubiegać się o warunkowe zwolnienie po 12 latach.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
17 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -