Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Solidarna Polska w Ostrowcu

Ilość postów: 11 | Odsłon: 1770 | Najnowszy post
  • Solidarna Polska w Ostrowcu

    Czy orientuje się ktoś jakei osoby w Ostrowcu tworza Solidarną Polskę? Kto to jest pani Joanna Francuz?

    Gość_sympatyk
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Solidarna Polska w Ostrowcu

      Ostatnio słyszałem o wynikach najnowszego sondażu, z którego wynika, że gdyby dziś odbyły się wybory, Solidarna Polska nie weszłaby do Sejmu. Dlatego uważam, że zabawy w SP są daremne, a Pani Francuz i inni powinni się zająć czymś innym, na lepsze by im to wyszło.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Solidarna Polska w Ostrowcu

      W Ostrowcu Solidarną Polskę tworzy czwarty garnitur działaczy politycznych. Na zdjęciach z manifestacji na rynku dało się zauważyć trzy czy cztery osoby - ktoś mi mówił że są to panie zasiadające w radzie osiedla Rosochy albo Stawki.

      Wyjątkiem jest szefowa struktur tej partii - Joanna Francuz. Jest to polityk raczej drugiego szeregu, ale jednocześnie energiczna działaczka społeczna, nauczycielka, były wierny żołnierz PiS.

      Poza Joanną Francuz podobno (ale nie jest to wiadomość potwierdzona) w SP znalazło się także miejsce dla Eugeniusza Gładysza z Częstocic, który co prawda nosi dość pretensjonalne garnitury, ale o bodaj kilkanaście głosów przegrał w ostatnich wyborach wyścig do fotela radnego miejskiego.

      Slon
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Solidarna Polska w Ostrowcu

        PJN, SP wszystko to jakieś odpady poPiSowe, które są tak słabe, że dziś są, jutro ich nie ma.

        PiS miałyby spore szanse, jakby zmienił oblicze - czyli wodza, postawił na ludzi bardziej liberalnych i przedsiębiorczych, nie kładł się krzyżem w kościele. Bo póki co szanse na stworzenie czegoś na prawicy, co by było alternatywą dla PiS jest raczej słaby.

        GienekkeneiG
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Solidarna Polska w Ostrowcu

          Oj,marudzicie.Taktyke maja slaba i nie bywaja na salonach u Waltera.Dlatego potrzebuja mikroskop aby ten plankton wypatrzyc ;)

          martik
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

          Odp.: Solidarna Polska w Ostrowcu

          Jak partia konserwatywna ma stawiać na ludzi liberalnych? kolejnego PO nam nie trzeba, jaki koń jest każdy widzi i nie trzeba się podszywać pod różne szyldy aby zdobyć poparcie społeczne- jak widać.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: Solidarna Polska w Ostrowcu

        Slon to jest wymiana poglądów.Spójrz na to z innej perspektywy,to tobie powinno zależyć na tym tych osobnikach aby zjednoczyć elektorat prawicowy. Nigdy nie mów nie, nie minimalzuj tych ludzi:naprawde jest ich sporo ,ktorzy nie popierają 5%J.K..Dlaczego 5%J.K po tyle popiera jego poglądy polityczne,muszę dodać że jest to wybitna postać życia politycznego,że mimo swoich radykalnych poglądów potrawi zjednoczyć ,wokół Siebie około 40 społeczenstwa.Szacunek dla niego ,niech tylko nie robi błedów z IV R.P i wtrącac się w sprawy osciennych panstw(chodzi o Niemcy w ostatniej kampani)Mówie Ci jako człowiek,ktory zna życie dziś człowiek na pograniczu nedzy"Wykluczony".Zmień stosunek dla niepiśmiennych i marginesu społecznego-to są ludzie.Ja jeszcze raz podkreslam,gdy ze swojego punktu widzenia nie rozszerzyż Swoiego forum o sympatyków TOS,PO to marnie widze Wasze szanse.Być może przy takim żle prowadzonym pijarze politycznym,bede musiał tworzyc alternatywną organizacje.Ja i tak wierze ze zostane wybrany nie z partii tylko w wyniku jednomandatowych mandatów OBOWIĄZUJĄCYCH W NASTEPNYCH WYBORACH z pozdrowieniem dla twojego stowarzyszenia .Pozdrów Jerzego.J.,spytaj gdzie był jak po wyborach gdy zostałem przewodniczacym Solidarnosci w Budostalu Ostrowiec.

        Wykluczony
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Solidarna Polska w Ostrowcu

          Wykluczony, coś ty się uwziął z tym marginesem społecznym? Wyrwałeś jakieś moje słowa z kontekstu i dopasowujesz do każdego wpisu. To, że napisałem że SP tworzy w Ostrowcu czwarty garnitur działaczy politycznych, to na Boga nie znaczy, że uważam tych ludzi za margines społeczny!! Chyba że mylisz podstawowe pojęcia jak śp. Lepper, który - pamiętam - w jednym z wywiadów chciał powiedzieć o Unii Wolności, że jest partią marginalną, a powiedział, że jest partią marginesu społecznego.

          Slon
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Solidarna Polska w Ostrowcu

            a ty i twoje Forum to który garnitur 40 ?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

            Odp.: Solidarna Polska w Ostrowcu

            Slon być może ja jestem w dołku emocjonalnym i nie potrzebnie tak odreagewuje.Przepraszam Cię za ten wpis nie na temat.Naprawde nie wiesz co to iść w kierunku marginesowania Twojej osoby np.ostatnio chciałem podjąć prace jako ochroniasz mam II grupe orzeczenia niesprawnosci ,dla pracodawców to rarytas taki pracownik.Już Cię maja przyjać,ale działa poczta pantoflowa.Twój życiorys jest na cenzurowanym,klapa z roboty.II przykład starasz się o dofinansowanie z PFRON do aparatu słuchowego tyle upokarzających procedur musisz przejść że Ci się odechciewa aparatu słuchowego-myślisz o jego zwrocie,aby tego nie przechodzić tych upokarzających procedur.Po to aby mieć zaświadczenie o wysokości dochodów z MOPS należy z 7-dniowym uprzedzeniem złożyć wniosek o wydanie tego zaświadczenia,mało tego,gdy przychodzisz po to zaświadczenie to nie ma go czas oczekiwania 2-godziny.Gdy już to załatwisz to potrzebne jest jeszcze inne zaświadczenie z PUP.czas załatwiania błahej sprawy dwudniowy.W tym wszystkim jest jedno dobro,czasu masz poddostatkim więc się nienudzisz poznajac interesantów w kolejce do lekarza,urzędów.Więc jesteś na bieżąco z bolączkami społecznymi.Więc przebacz dziadkowi jego frustracje.

            Wykluczony
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Solidarna Polska w Ostrowcu

              Przez tą solidarną to będą przyszpieszone wybory

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -