Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Stacja BP - opinie

Ilość postów: 5 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Stacja BP - opinie”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

    Odp.: Stacja BP - opinie

    tankuje tam od trzech lat, żadnych problemów, obsługa normalna czyli tak jak powinno być, nie mam się do czego przyczepić, no może do myjni automatycznej, która na mnie akurat kilka razy zaliczyła zawias, poza tym wszystko ok

    Gość_dk79
    Zgłoś
    • Odp.: Stacja BP - opinie

      BP to najbliższa stacja paliw mojego domu. Ale ze względu na najdroższe paliwo jakie spotykam jeżdżąc po Polsce od 5-6 lat nie tankuje się na niej (Waryńskiego). Wolę jechać w Ostrowcu na Orlen, ostatecznie na Statoil. Przez tą stację omijam inne BP w kraju. A tankuję zawsze do pełna.

      Gość_~ass
      Zgłoś
      • Odp.: Stacja BP - opinie

        Ceny paliwa 95 są praktycznie identyczne w całym mieście zresztą jedne z droższych w Posce.. Różnica zamyka sie w kwocie 1 lub 2 grosze co przy tankowaniu 40 litrów daje zawrotną kwotę 40-80 groszy. Ja tankuję zawsze na BP w całej Posce i też zawsze do pełna.. Kiedyś najniższe ceny były w Wielogórze k/Radomia. Róznica ze stacjami w Ostrowcu sięgały do 25 gr. Ale obecnie i tam ceny są podobne do ostrowieckich. Generalnie staram się tankować zawsze poz Ostrowcem.

        Gość
        Zgłoś
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Stacja BP - opinie

        Hmm, przecież ceny na BP i Orlenie w Ostrowcu są praktycznie identyczne (+/- 1 gr) , poza stacjami Orlen na Opatowskiej i Orlen na Zygmuntówce, gdzie różnica wynosi kilka gr

        Gość_kierowca
        Zgłoś
        • Odp.: Stacja BP - opinie

          A i na BP przed Grójcem na "7" jak jeździłem na gazie ze zbiornikiem 35l wlali mi 36l gazu. Zawór bezpieczeństwa działał przed tym tankowaniem i po. Co prawda było to jakieś 6 lat temu, ale było. W kasie nie wierzyli, ale chyba to był ostani zakup na BP. Dla niedowiarków mam fakture i papiery imstalacji gazowej.

          Gość_~ass
          Zgłoś
W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
KAMO usługi elektryczne
Branża: Elektryka
Dodaj firmę