Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Stacja BP - opinie

Ilość postów: 37 | Odsłon: 5250 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                    • Odp.: Stacja BP - opinie

                      Ja tankowałem kilka lat na statoil ale musiałem zmienić stacje i wybrałem bp bo mają pewną jakość paliw może płacę więcej i musze dojechć na drugi koniec miasta ale oszczędzam na mechaniku a orlen mam dwa kroki od domu i będe omijał go szerokim łukiem. A więc mogę szczerze polecić bp.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

                      Odp.: Stacja BP - opinie

                      No stary prywaciarz ostrowiecki B. synowie , zieciowie i reszta. Zmowa cenowa na paliwa z reszta ostrowieckich "biznesmenow" i kreci sie kabarecik. Nie ma bata, i tak beda tankowac tacy jak z godz. 19,11. Paliwo ? radze w sloik i do analizy.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

      Odp.: Stacja BP - opinie

      Stacja jak każda inna tylko koncern, który reprezentuje wbrew zapewnieniom i całej zieloności bardzo niszczy środowisko- patrz Zatoka Meksykańska. Dlatego tam nie tankuję.

      Gość_trzeźwy
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Stacja BP - opinie

        a ja niestety przykre do czynienia z BP tylko jeśli chodzi o ON nigdy wiecej tam ropy nie wleje, gaz jest ok mimo ze jeden z droższych.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Stacja BP - opinie

          A co Ci się stało ? Co było nie tak z ON ?

          Gość_:)
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Stacja BP - opinie

            zalałem 20l do mini koparki i 60l do busa (zeszły rok temp.ok -2 -5st acha i auto i koparka po wymianie filtrów paliwa) auto dymiło jak cholera mocy zero koparka przygasała nie dało sie sprzętem pracować ani jeździć czyszczenie układów wymiana filtrów( w filtrach tylko po tym paliwie znaleźliśmy dziwny osad wręcz wyglądało jak sadza) na nowo i dopiero wszystko wróciło do normy także moja noga po rope tam nigdy nie powstanie teraz leję tylko na orlenie i problemów nie mam.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Stacja BP - opinie

              gosciu z 12:42 do koparki lałeś opał a nie ON z bp filtry wymienia się co roku w okresie jesiennym żeby w zimę nie było niespodzianek. Piszesz że "znalazłeś dziwny osad wręcz wyglądało jak sadza" - to nie żadna sadza tylko PARAFINA człowieku, zero masz jakiejkolwiek wiedzy na ten temat a na forum piszesz bzdury które puszczasz w obieg.

              Piszesz jaki Orlen jest wspaniały (przecież te paliwa BP Orlen Bliska) z tej samej rafinerii biorą paliwa tylko każda ze stacji ma własną specyfikację, jedni lepszą drudzy gorszą. Raz zatankowałeś dobrego paliwa na BP i sprzęty odmówiły (dotychczas lałeś opał i taka prawda).

              Gość_eldo
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Stacja BP - opinie

                opał to sobie sam lej w zyciu tego nie lałem i nie mam zamiaru,filtry specjalisto wlasnie byly wymienione przed zimą jak co roku jak nie wiesz to sam nie pierdziel głupot

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Stacja BP - opinie

                  Gaz na BP fatalny. Jak ktoś sądzi inaczej to niech sobie zatankuje na innej stacji i zobaczy odrazu różnice.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Stacja BP - opinie

                    tankowałem w Ostrowcu na BP, Orlen, Statoil - żadnych różnic, zatankowałem kiedyś na BP w Zamościu - przepaść - na niekorzyść Ostrowca

                    Gość_mario
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

      Odp.: Stacja BP - opinie

      Na BP tankuję rzadko, ale nigdy nie miałem problemów (zarówno z ON jak i benzyną). Najczęściej jednak odwiedzaną przeze mnie stacją paliwową jest "Poczta". Tam również tankowałem ON i benzynę bez żadnych skutków ubocznych silników...

      Andrew

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Stacja BP - opinie

        Chciałam Was zapytać, czy Wy też mieliście doczynienia z niemilym panem na placu stacji paliw BP/ Jest to czlowiek po pięćdziesiątce, wiecznie naburmuszony, zły i nieprzyjemny. Zaznaczam, że jest też dwóch dużo młodszych którzy są bardzo kulturalni i bardzo uprzejmi dla klienta.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Stacja BP - opinie

          oo to od kiedy ten dziadek pracuje ze go jeszcze nie widzialem?? to jest stacja prywatnej wlascicielki wiec to pewnie jej kuzyn lub kochanek

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

          Odp.: Stacja BP - opinie

          mówisz o tym siwym? nie specjalnie mogę się czepić

          a młode chłopaki faktycznie bardzo sympatyczni

          Gość_mario
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Stacja BP - opinie

            Ceny od początku ,,KOSMOS,,ropa,bezyna,gaz,myjka najdroższa w Ostrowcu,tzn. w jedne z najdroższych w Polsce.Wracam zawsze do Ostrowca na pełnym baku.Pani B. właścicielka widocznie nie może się nachapać-bidulka;) Omijam szerokim łukiem.Tylko czasami lotek,bo ceny wszędzie takie same.Obsługa spoko :)Czasami za długie kolejki.

            Gość_gul?
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Stacja BP - opinie

              A ja tam lubie tankować, co do obsługi nie mam nic do zarzucenia, sympatyczni, a co do cen to chyba najwięcej zarabia "rząd"

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Stacja BP - opinie

                A jak tam w 2022

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Stacja BP - opinie

                  Tankuje na Orlenie lub Lotosie, nigdy nie pojade do Waldi. A czemu? To juz sprobujcie sami zgadnac.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Rafal Ciba Remonty i wykonczenia
Branża: Budowlane usługi
Dodaj firmę