Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Stanisław Machała: Muzyka towarzyszy mi przez całe życie! W swojej kolekcji ma 300 instrumentó

Ilość postów: 8 | Odsłon: 613 | Najnowszy post
  • Stanisław Machała: Muzyka towarzyszy mi przez całe życie! W swojej kolekcji ma 300 instrumentó

    W swojej kolekcji ma blisko 300 instrumentów z różnych zakątków świata: 200-letnią gitarę austriackiej produkcji, lutnię arabską, pokrytą kozią skórą, instrument zaklinacza deszczu z Afryki, a także hindusko-perski instrument zwany sitar, który usłyszeć można w utworach Beatlesów: „Norwegian Wood” oraz „Love You To”, czy The Rolling Stones – „Paint It Black”. Mowa o Stanisławie Jacku Machale z Ćmielowa, który przez życie idzie w rytmie muzyki. – Jeszcze w czasach szkoły średniej miałem trzy instrumenty: trąbkę, skrzypce i mandolinę, a później po prostu w ramach takich ciekawości i chęci pozyskiwania następnych instrumentów, to około 15 lat temu zacząłem je zbierać. Były to instrumenty uszkodzone, które zacząłem naprawiać. Do dziś są ze mną moje pierwsze instrumenty. Mam do nich wielki sentyment – wyjaśnia Stanisław Machała

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Stanisław Machała: Muzyka towarzyszy mi przez całe życie! W swojej kolekcji ma 300 instrumentó

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Stanisław Machała: Muzyka towarzyszy mi przez całe życie! W swojej kolekcji ma 300 instrumentó

        Te "Dzieci Pireusu" przepięknie zagrane, gratulacje. Zawsze uważałem, że ludzie z pasją żyją podwójnie, a jak do tego jeszcze mają jakiś talent, to już prawdziwe wyróżnienie od losu i powinni żyć wiecznie. Wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku, Panie Stanisławie.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Stanisław Machała: Muzyka towarzyszy mi przez całe życie! W swojej kolekcji ma 300 instrumentów

          Pozytywnie zakręcony Pan Stanisław! Cudowna pasja, duży talent i służba drugiemu człowiekowi. "Dzieci Pireusu" wycisnęły łzy z moich oczu... W Nowym Roku wszelakiego dobra. Takich ludzi powinno się promować i cenić.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Stanisław Machała: Muzyka towarzyszy mi przez całe życie! W swojej kolekcji ma 300 instrumentów

            Fajnie że są jeszcze tacy ludzie

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Stanisław Machała: Muzyka towarzyszy mi przez całe życie! W swojej kolekcji ma 300 instrumentów

              Myślę, że byłoby super, gdyby wywiady z ludźmi niezwykłymi, z pasją, zaangażowaniem w pracy dla innych i takimi, którzy zasługują na wyróżnienie z naszego miasta, weszły na stałe do propozycji portalu NaOstro. Czasem może są to nasi sąsiedzi, znajomi ze szkoły, z pracy albo z osiedla, a my nawet o tym nie wiemy. Doskonałym przykładem kobiety z autentyczną pasją jest ostrowczanka Kaja Kraska, która swoją ciężką pracą zasłużyła na miano prawdziwej gwiazdą YouTuba, z dorobkiem kilkudziesięciu filmów podróżniczych, setkami tysięcy oddanych wielbicieli, którzy podobnie, jak ja śledzą bloga Kai GLOBSTORY od kilku lat,bo jest to wyjątkowa osoba pod każdym względem i fajnie byłoby właśnie od niej zacząć ten ciekawy dla wszystkich cykl wywiadów. Gdy czytam wpisy internautów pod każdym jej filmem, to rozpiera mnie taka duma, jakbym był co najmniej kimś z jej rodziny, no bo przecież to nasza ostrowiecka ziomalka. Pomyślcie, proszę nad moja propozycją.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Stanisław Machała: Muzyka towarzyszy mi przez całe życie! W swojej kolekcji ma 300 instrumentów

                *prawdziwej gwiazdy YouTuba i dodam, że ma również pomocnika do swoich podróży, a nawet prawdziwą mendżerkę. Niesamowita kobieta z wieloma talentami i przepięknym radiowym głosem.Wybrała swoją pasję, choć miała propozycję pracy w telewizji. Jak tu nie być dumnym?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Stanisław Machała: Muzyka towarzyszy mi przez całe życie! W swojej kolekcji ma 300 instrumentów

                  Ostatnio zachwyciła mnie twórczość p. Tomasza Nasiadka

                  https://pl-pl.facebook.com/TomaszNPhotography/

                  Gość_z Ostrowca
                  Zgłoś
                  Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -