Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Suknie ślubne

Ilość postów: 17 | Odsłon: 2269 | Najnowszy post
  • Suknie ślubne

    gdzie w Ostrowcu są ładne sukienki ślubne? Szukam ładnej sukienki. W którym salonie?

    Gość_Justyna
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Suknie ślubne

      W Ostrowcu nie ma ładnych sukien ślubnych ,takie spod siekiery są.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Suknie ślubne

        Nie prawda. Bardzo ładne są sukienki na Reja, ja tam kupiłam i jestem nią zachwycona

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Suknie ślubne

          To zależy co kto rozumie przez ładne. Jednym sie podobają w Ostrowcu i kupują, a ja nie spotkałam takiej, która by mi od razu wpadła w oko. Kupiłam w Kielcach w MS Moda. Była taka o jakiej marzyłam i w której wyglądałam olsniewająco, a przynajmniej tak się czułam.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

          Odp.: Suknie ślubne

          Dawno kupowałaś sukienkę? Kiedy masz ślub?

          Gość_Justyna
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Suknie ślubne

      Mari mar najwiecej majta do przymiarki sukien i ceny przystepne

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Suknie ślubne

        Nie prawda, pani mnie wymierzyła spytała, czy pierwszy raz mierze sukienkę i stwierdziła, że nie ma na mnie rozmiaru, a rozwieje wszystkie wątpliwości nosze rozmiar 38!!!!!!!!!!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

        Odp.: Suknie ślubne

        Siostra kilka lat temu brała ślub, zamówiła nową suknie w tym czymś i rozpakowała ją dzień przed ślubem. Okazało się, że ta idiotka (cisną się na usta bardziej obelżywe określenia przysłała używaną brudną sukienkę. Wyobraźcie sobie stres dzień przed najważniejszym w jej życiu wydarzeniem. Udało się kupić w naszych okolicach tego samego dnia ale to co przeżyła dzień przed ślubem.... omijajcie szerokim łukiem, za coś takiego powinien być kryminał.

        Gość_Tomasz
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Suknie ślubne

          Czyli siostra nie odbierala sukni osobiście tylko dostała w paczce?Napisz w której firmie są takie praktyki będziemy jej unikać

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Suknie ślubne

      moim zdaniem jedź chociażby do Kielc, moja przyjaciółka bierze w tym roku ślub i najpierw chciała przymierzyć suknie tutaj. W jednym z salonów za samo przymierzanie pani jej powiedziała 50 zł bo może ubrudzić sukienkę podczas mierzenia, a w drugim jak zapytała czy może przymierzyć sukienkę z wystawy to jej powiedziano,że jak zapewni,że ją weźmie to jej dadzą przymierzyć, żenada.... byłyśmy w kielcach i ceny są takie same a większy wybór i obsługa znacznie bardziej profesjonalna.

      Gość_m
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Suknie ślubne

        podpisuje się pod swoim poprzednim postem ;) mała zmiana zdania ;) byłyśmy z tą samą przyjaciółką (co bierze ślub w pażdzierniku i upatrzyła sobie kieckę w kielcach) w sklepie w Ostrowcu na ul. mickiewicza (na przeciw jest biedronka), nie znam jego nazwy. Suknie ładne (choć jamam totalnie inny gust jeżeli chodzi o suknie :P), pani prze-miła i bardzo pomocna i jednak moja kumpela tam kupuje sukienkę ;)

        Gość_m
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Suknie ślubne

          ja kupowałam naprzeciwko kościoła Michała.... tam obok lodów :)

          i najlepsze jest to że kupiłam za 1900 a w Warszawie widziałam tą samą za 2950!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

        Odp.: Suknie ślubne

        w ostrowcu są kolekcje te same co między innymi w kielcach z tym że tańsze ;]

        wsn
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Suknie ślubne

          potwierdzam ze sa takie same i tansze niz w kielcach. Ja kupilam w ostrowcu w salonie mari mar. Pani bardzo miła, byłam u niej dwa razy i za kazdym przymierzylam po kilka sukien i to bez problemu. Duzo doradza i podpowiada. I suknie ma bardzo ładne, duży wybór, bo na dole ma jeszcze bardzo duzo sukien. Polecam

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Suknie ślubne

            dla mnie pani z salonu mari mari nie była zbyt miła :(

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Suknie ślubne

              Oj dziewczyny, jak wspominam kupowanie sukni w O-cu 2 lata temu to mi włosy dęba stają:/ Szukałam w sumie używanej, chociaż gdybym spotkała coś niedrogiego, pewnie też bym się zastanowiła. Pani na Reja kompletnie nie chciała mi pokazać sukien z komisu. Mimo, że go prowadziła i brała za to kasę od klientek zoastawiających u niej suknie, nawet nie pozwoliła mi ich obejrzeć - za to swojego projektu miała straszne:/ Pan z wąskiej uliczki obok jubilera zakazał nawet dotknąć sukien, nie mówiąc o przymierzaniu A jak chciałam coś przymierzyć to stwierdził, by była to taka, którą raczej kupię.... No masakra. W salonie poniżej za Górzystą czekałam pół godziny pod drzwiami, bo dziewczyna przymierzała, więc już nie wpuszczają innych klientów- rzenada. I się wkur..... i pojechałam do Kielc. W salonie obok ronda przy PKS wyprzymierzałam się do bólu, nawet po 2 razy. Profesjonalna sprzedająca. Jedno zerknięcie na mnie i strzał w 10 z fasonem:) Myślałam o "rybce" ale faktycznie to nie był dobry wybór. od razu mi odradziła. W Kiarze - cudne modele - możan przymierzyć tylko ( lub aż) 5 sukien. Oryginalne moele. To tak po krótce. A skończyło się na tym, że szyłam w pracowni sukien ślubnych za Kielcami za połowę ceny w wliczonym w nią bolerkiem i biżuterią. Suknia ładniejsza od oryginału:) Miłego poszukiwania:)

              Gość_n.
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Suknie ślubne

                Nie mam tam namiarów,ale podobno można wysłać swoje wymiary do firmy chińskiej.Taka suknia według własnego lub zapożyczoneo projektu jest 70 procent tańsza niż w Polsce

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Solar Studio Sp. z o.o.
Branża: Solaria
Dodaj firmę