Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1902

        Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

        ja tam wole NIE PŁACIĆ. zaplace pozniej jak sie sprawa wyjasni.

        wole stracic pare zlotych na odsetkach niz pare tysiecy przez kilka miesiecy wplat nie wiadomo do kogo i za co?

        SM Hutnik i tak nic nie moze zrobic bo konta zajete.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1903

        Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

        Gość

        Dziś, 17:22

        a Ty nie piszesz z ramienia wierzycieli albo SM? dlaczego tak namawiasz na wplaty skoro nie wiemy na czym siedzimy?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

          Proszę czytać uważnie! Gość z 17:22 napisał, że właśnie dotarła do mnie informacja, że OTRZYMUJECIE PISMA OD KOMORNIKA ...". Więc w tym piśmie będzie nr konta bankowego komornika.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

            Czy może odezwać się ktoś kto takie pismo od komornika juz otrzymał i zapoznać nas z jego treścią?

            Gość_E1
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

              Nie wiem co robić do tej pory nie zadłużałam się .Więc płacić czy czekać?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                Nie zadłużaj się! Bo będziesz mieć komornika na glowie. Nie rób nadpłat, ale płać na bieżąco. Za listopad w listopadzie.

                Gość_E1
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                  i tak mam komornika , już nic gorszego nie może się stać.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1909

            Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

            Ale ja z komornikiem nie mam nic do czynienia ponieważ płacę regularnie ,więc co ma komornik do mnie.Niech się prokuratura weżmie za to.Jak długo można trzymać ludzi na nie wiedzy.Nikt nic nie wie tylko domysły .SM powinna wystosować komunikat ,to nie jest ich prywatny folwark tu mieszkają też ludzie ,którzy mają prawo wiedzieć a nie jak do tej pory dowiadywać się na forum plotkarskim.Bo to forum wybaczcie Państwo ale takie jest .Czy SM ma zamiar dalej ciągnąć te farsę. Czy będziemy płakać i płacić w tej sytuacji nie wiadomo komu i jak.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1908

        Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

        do goscia z 17:22 a co z wlascicielami mieszkan wyodrebnionych -czlonkami spoldzielni?

        Gość_gosc pigwa
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

          Dokładnie to samo co z członkami SM posiadającymi spółdzielcze prawo do lokalu. Orzecznictwo sądowe traktuje opłaty mieszkaniowe od członków SM jako ŚWIADCZENIE na rzecz SM należące się jej. Natomiast właściciele mieszkań wyodrębnionych płacą w opłatach mieszkaniowych: świadczenie na rzecz SM - to fundusz eksploatacyjny; wpłatę na utrzymanie swojego mieszkania i przynależności w należytym stanie wymaganym przez przepisy prawa budowlanego - to fundusz remontowy i oplaty za dostarczone media, gdzie SM jest tylko "przekaźnikiem - pocztą".

          Gość_Marcus
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1911

        Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

        to teraz ktoś mnie namawia abym placil "nie za siebie"? komornikowi?

        jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze...

        ale dlaczego o moje pieniadze?

        SM nas w to wpedzil to niech dziala. razem z Panem Prezydentem Górczyńskim!

        bo jak padnie SM Hutnik to miasto zaorane!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

          Pisać takie rzeczy to sobie można, ale życie je zweryfikuje i to raczej nie w myśl tego co jest napisane wyżej.

          Gość_Marcus
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1917

          Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

          Nikt Cię nie namawia do płacenia nie za siebie. Płać własny czynsz w terminie. Płać tylko za siebie i nie zadłużaj się.

          Gość_E1
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1930

          Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

          SM cię na nic nie wpakowała. Zrobili to ci którzy przed 20 laty wydumali sobie wirtualny dług .

          Gość_sd
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

            do gościa_sd- jest zasada, jak się coś kupuje i podpisuje umowę o kupnie, to trzeba za to zapłacić, no chyba, że kupujący zrzeknie się zapłaty!!! skoro umowa dotyczyła zakupu przez SM Hutnik!!!!!!!!!ZAKUPU!!! a nie darowania czy przekazania mieszkań hutniczych SM Hutnik- to za ten zakup trzeba zapłacić!!! przypomnijcie sobie kto podpisywał ze strony przede wszystkim huty ten akt sprzedaży!!! to znana osoba, niegdyś radny i członek zarządu powiatu, przedsiębiorca a z drugiej strony, kto przez tyle lat zasiadania w zarządzie spółdzielni nic nie robił, by sprawę uregulować a tylko mamił i obiecywał nie wiadomo jakie załatwienie tej sprawy a do tej pory siedzi a raczej siedzą obywaj na dobrze płatnych stanowiskach w spółdzielni! nazwiska! znane wszystkim w mieście!!!!!!!!! więc nie zwalajcie winy na nie wiadomo kogo!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

              do goscia z 9.11.2016 g.08:59. Tak Umowy musza byc dotrzymywane ale chyba dziala to w obie strony?Prosze sobie przypomniec co Huta mowila o umorzeniach?

              Gość_pigwa
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1920

        Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

        a może E1 to G-a.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

          Nie. E1 to nie G-a.

          Rozumiem, że mój pogląd, że czynsz należy płacić jest niepopularny.

          Gość_E1
          Zgłoś
          Odpowiedz
1234 ... 99100102104105 ... 145146147148
Przejdź do strony nr
157 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę