Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                          Czy ktoś z Was orientuje się co ze sprawami wyodrębnienia mieszkania. We wrześniu złożyłem wniosek o zmianę prawa z własnościowego spółdzielczego na własnościowe wyodrębnione. Uprzedzono mnie, że może to troche potrfać, ale w tej sytuacji nie wiem co dalej.Czy takie przekształcenie dalej jest możliwe?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                            ja czekałem ok 5 miesięcy,trudno mi powiedzieć co teraz najlepiej pytaj w spółdzielni

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1977

                            Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                            W tej sprawie zwróć się działu przekształceń własnościowych w spółdzielni.

                            tel. 41 26 36 066

                            Gość_E1
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1978

                  Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                  dodam że mieszkańcy na pniu przekształcają mieszkania ze współdzielczego praw do lokalu na własność odrębną i chcą teraz wspólnoty zakładać, ja się pytam po co? żeby komornikowi za zadłużone mieszkania w bloku zapłaciła wspólnota zamiast osoba zadłużona? żeby wszyscy ponieśli koszty np: powiedzmy 15-tu osób zadłużonych na łączną kwotę 25000, będzie musiał cały blok 50-ciu mieszkańców zrobić zrzute, dla mnie bez sensu, nie godzę się na to.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                    O zakładaniu wspólnot w takiej sytuacji należy zapomnieć.

                    Powstająca wspólnota najpierw musiałaby spłacić całe zadłużenie bloku.

                    gościu z 12:11 podając przykładową kwotę zadłużenia mieszkańców w wysokości 25 tys. zł. wykazujesz się zbytnim optymizmem. W 4-piętrowym bloku zadłużenie np. 72 tys. zł, w wieżowcu np. 330 tys. zł.

                    (Sprawdzałam na ogłoszeniu wywieszonym przy kasie w spóldzielni)

                    Tak oto niektórzy mieszkańcy sobie pogrywali z płaceniem czynszu.

                    Ja też nie zamierzam za takie osoby płacić. Natomiast zamierzam bronić swoich praw jeśli ktoś chciałby na mnie zrzucić cudze długi.

                    Gość_E1
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                      Ja już nie raz pisałam tu o zadłużeniu mieszkańców to ilu z was bronili tych ludzi. Ze biedni ze trzeba im pomóc itd itp. Tych potrzebujący pomcy nie ma aż tak dużo. Lokatorzy nie płacili bo po co bo takie mamy prawo . Rzuci parę groszy i oznacza to że ma wolę do spłacania. Kto i gdzie go ktoś weksmituje jak nie ma lokalu zastępczych?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                        Myślę, że to sami zadłużeni sie wypowiadali.

                        Gość_E1
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                          Czy ktoś mi może napisac skąd sie wogole wziąl ten dlug i za co syndyk chce te pieniądze?? Nie jestem w temacie a czytać cale forum to i tak nic nie da

                          Gość_zz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                            skoro chcesz być w temacie to niech ci się zachce, poświęć trochę czasu bo my swój czas poświęcamy na tę rozmowę,

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                            Dług fikcyjny chcą nas upodlić ale sama SM nic nie robi więc kto płaci niema się czym przejmować.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                            Ok dziekuje Ci gosciu 12:35 a gdzie można zapoznac sie z aktami sprawy?? Do goscia z 11:33 widać na co poświęcasz czas którego nie umiesz szanowac, nie mowiac o poszanowaniu do drugiej osoby.

                            Gość_zz
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1989

                            Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                            Ustalono ugodę na spłacania długu. Splacano go systematycznie jak było w urodzie. Dziwi mnie ze ugoda nie była renegocjowana przez żadną ze stron. Na co liczył zarząd ze dług wyparuje? Dziwne tez że syndyk nie domagal sie wiekszych spłat.Zdawał sobie sprawę ze dług nie zostanie wpłacony.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1988

        Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

        Większość członków powinna na walnym zgromadzeniu podjąć dwukrotnie uchwałę o LIKWIDACJI sm "Hutnik"! Wówczas zgodnie z ustawą mieszkania własnościowe stały by się z mocy prawa odrębna własnością mieszkańca! Tam, gdzie wszystkie lub większość odrębnych - powstaje wspólnota i adieu nie swój przecież dług! Czy obecny zarząd rozważył te możliwość i podejmie ucieczkę spod zadłużeniowej pętli? Ona zaciska się na mieszkańcach wskutek działań komornika.

        Gość_Likwidacja sm
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

          "powstaje wspólnota i adieu nie swój przecież dług!"

          Zapominasz gościu z 14:55 o 9 milionach zł. długu jaki mieszkańcy mają wobec spółdzielni.

          Żeby powstała wspólnota ten dług trzeba spłacić.

          Oczywiści, że ci zadłużeni chcieliby własne długi przerzucić na wszystkich mieszkańców. Ale nic z tego. Pozostali nie będą płacić nie swoich długów.

          Poza tym jak sobie wyobrażasz funkcjonowanie wspólnot, w którch są notorycznie niepłacący mieszkańcy? Nauczyli się tego w spółdzielni, uważasz, że nagle przeżyją przemianę i staną się rzetelnie płacącymi członkami wspólnoty?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1992

          Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

          "powstaje wspólnota i adieu nie swój przecież dług!"

          wspólnota wspólnie odpowiada za długi całego bloku, proszę bardzo płać za swoich sąsiadów którzy już dawno nie płacą no bo przecież tak się nauczyli że spółdzielnia nic im nie zrobi,i będą się z Ciebie śmiać :)))))

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

            Wlaśnie jak ma się notorycznie nieplacacych to jak wspólnoty zakładać? Tacy biedni nie mają kasy ale jedno i drugie codziennie z dymem puszcza tyle pieniędzy. Na papieroski i piwsko jest a na mieszkanie nie bo nie mam czym zapłacić.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

              Panie SAJDA i co dalej będzie z naszą spółdzielnią?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Syndyk Masy Upadłości Huty Ostrowiec S.A. sprzedaje dług SM „Hutnik”

                W prasie piszą, że przygotowuje się do UPADŁOŚCI.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    1234 ... 102103105107108 ... 145146147148
    Przejdź do strony nr
    157 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    WarszawaRemont.com
    Branża: Remonty
    Dodaj firmę