A mnie to nie interesi kto kupil i tak MOPS za mnie placi czynsz a jak nie umiecie sobie radzic w zyciu to sie nauczcie , lece na wakacje.
10:22 Pasożyt ?
gosciu z 11:24 nie pasozyt, to tylko przyklad ze wielu ludziom lepiej zyc na koszt MOPS-u ,gdzies dorobic na czarno niz byc poniewierany w pracy za 1300 zl .Takie mamy czasy. Ja akurat mam za soba 40 lat pracy.
Mistyfikacja skończona, brawo !!!.
Mistyfikacja skończona, brawo piastuni organów!!!.
Goscie trudne czasy nadchodza dla mieszkancow Ogrodow a Wy tu mistyfikacja sie zajmujecie, za ydzien nie bedzie mistyfikacji beda znane fakty i wtedy dyskutujcie o faktach dokonanych.
A Polna wam podpowiadała drogę wyjścia z problemu kilka lat wcześniej , lecz sprytny prezes manipulował tak członkami że w chwili obecnej prezesa nie ma a problem pozostał !!!!
Ale o czym tu dyskutujemy jeśli nikt nie podał kto i na jakich warunkach nabył dług?
Gosciu z 13:21 a co Ci ta odpowiedz da? za tydzien bedzie wszyystko jasne .Badz barziej ciekawy co bedzie jasne.
Kto kupił ma wpyw na to co będzie jasne.
Gosciu z 16:05 nie sadze zeby doswiadczony syndyk dopuscil sie uchybien proceduralnych wiec sad uzna ta transakcje jako zgodna z prawem, natomiast jak podmiot , ktory ten dlug nabyl bedzie go odzyskiwal kosztem mieszkancowi jaki to bedzie koszt dla mieszkancow jasne nie jest.
Dlaczego tak długo odkładane jest podanie do wiadomości publicznej kto nabył dług spółdzielni?
ciekaw jestem, ktory ostrowiecki biznesmen sie wbogaci kosztem mieszkancow?
14:39 bo to sad musi ta decyzje zatwierdzic
Ta ona sobie podpowiadała 12:08. Właściciele musieliby się zrzec się aktów własności i kasa którą wpłacili też by przepadła. Podpowiedź aż klaskać trzeba.
do gościa z 20:30 z wczoraj
Nabywca długu może go odzyskiwać kosztem majątku spółdzielni, ale nie kosztem mieszkań mieszkanców, którzy mają akty notarialne. Spółdzielnia ma różne lokale komercyjne, dzialki itd.
Poza tym nie wiadomo kto kupił i jakie ma plany więc trudno tu na razie dyskutować.
Gosiu z 08:01 zgoda tylko ,ze zadne prawo nie zabrania nabywcy podniesienie czynszu , akty notarialne nie sa przeszzkoda w podwyzce czynszu.
Z faktu nabycia długu nie wynika, że nabywca od razu przejmuje spółdzielnię i może ustalać czynsze. Najpierw spółdzielnia musiałaby ogłosić upadłość, co jest długotrwałym procesem. Po za tym , co można uzyskać windując bardzo czynsze - setki pustych mieszkań, na które nie ma nabywców?
To je są nieruchomości w Warszawie, na których można dobrze zarobić.