Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szafa do pokoju na wymiar

Ilość postów: 10 | Odsłon: 1870 | Najnowszy post
  • Szafa do pokoju na wymiar

    Proszę o opinie na temat dwóch sklepów zajmujących się zabudową wnętrz, znajdujących się na ul.iłżeckiej. Chodzi mi tu o sklep na przeciw starostwa i o sklep komandor. Chcę sobie zamówić szafę ale nie wiem gdzie zrobią ją solidniej, nie zdzierając przy tym za dużo.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Szafa do pokoju na wymiar

      Ja robiłem na Iłżeckiej vis a vis starostwa.Polecam z czystym sumieniem.U mnie zrobiona jest bardzo dobrze i w terminie.Panowie full profeska,doświadczeni,bardzo dokładni.W komandorze pani mi zaproponowała rabat 30% (jeszcze w ub.roku robiłem) a na Iłżeckiej bez rabatów taniej mi wyszło.Polecam.

      Gość_Roman
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szafa do pokoju na wymiar

        Pytam z ciekawości ile Cię taka szafa kosztowała, wiem że każda szafa może być inna i ceny mogą być zróżnicowane i od wielu innych czynników zależne, ale sama myślałam o szafie na wymiar i zastanawiam się czy 3 tys. wystarczy

        Gość_ziutka
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szafa do pokoju na wymiar

          Koszt wykonania i montażu szafy pod wymiar w systemie Komandor, Indeco itp. to ok. 800-1000 zł za 1 m w standardzie. Wiec przy niewygorowanych wymaganiach co do wyposazenia 3000 zl starczy na spora szafe

          Lucyferus
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Szafa do pokoju na wymiar

        Tylko tak się składa ze są dwa sklepy vis a vis starostwa.

        Gość_eska
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szafa do pokoju na wymiar

          Ja pisałem o sklepie vis a vis starostwa - sklep z tapetami.Mnie tańszy system w kalkulacji wyszedł niecałe 800zł za m bieżący z montażem.

          Gość_Roman
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Szafa do pokoju na wymiar

            Na temat sklepu indeco niestety nasłuchałem się i naczytałem wielu niepochlebnych komentarzy,nawet tu na forum,w związku z czym nie ryzykowałem.Aha i jeszcze jedno,jeżeli ktoś z Was by chciał na drzwiach szafy połączyc np lustro z płytą w formie fali czy koła to w tym komandorze przy Rynku niestety takich nie robią.Co mnie bardzo zdziwiło,że niby taka firma z taką renomą,a nie stosują się do nowych trendów.

            Gość_Roman
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: Szafa do pokoju na wymiar

        Mam zupełnie odmienne doświadczenia z tymi wykonawcami - dla mnie to zupełni amatorzy. Kuchnię robili mi goście z Eltopu - jest super. Natomiast panowie z Iłżeckiej ( naprzeciw starostwa) moją szafę po prostu spartaczyli.

        Gość_zawiedziony klient
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szafa do pokoju na wymiar

          Jeżeli taki jesteś zachwycony z eltopu to dlaczego tam szafy nie zamówiłeś???Przecież podobno robią wszystko kompleksowo.Pewnie byś był meeega zadowolony.Zastanawiająca sprawa.

          Wracając do sklepu z Iłżeckiej,ja tam zamawiałam szafy do domu jak i moi sąsiedzi.Nie mam nic do zarzucenia,szafy wykonane z dużą starannością i dokładnością.Ja co do jakości wykonanych mebli oraz materiałów nie mam żadnych zastrzeżeń.W terminie,szybciutko.

          Ps.Jeżeli szafa jest wg Ciebie spartaczona,to przecież możesz złożyć reklamacje.

          Gość_Marta
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Szafa do pokoju na wymiar

      Szafę zrób sobie sam bo zapłacisz tyle że mógłbyś zrobić sam 4 takie szafy. Metr wykonania takiej szafy wynosi 200-250zł. W Skaryszewie tną płyty, oklejają perfekcyjnie doradzają. Jest tam najtaniej! Z Ostrowca jeżdżą tam stolarze meblowi bo nigdzie taniej i takiej obsługi nie ma.

      LACRIMOSA220
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę