11:50 nadal twierdze że jesteś jełopem, to ty nim jesteś. To jest strona PZH to dziwne żeby tam nie namawiali do szczepień. Chodziło mi o pokazanie statystyk jak przez szczepionki wzrasta z roku na rok zachorowaność na to przeciwko czemu one są, no ale taki jełop jak ty nigdy tego nie zatrybi :)
Co zrobić, gdy sanepid nałoży grzywnę?
Iść z dzieckiem na szczepienie. Po prostu. :)
Oto podręczny poradnik.
Słuchaj no, wioskowy głupku... Linkowałeś to, a nie PZH:
https://www.who.int/csr/don/archive/disease/poliomyelitis/en/?fbclid=IwAR13OAwwTJJqVUNw84QH5D2hmllhPjVd2CgwBVDrFU6zLTOFe3wPo3OGHb4
Nawet czubie nie umiesz odczytać, który post jest odpowiedzią na który. Angielskiego też nie znasz więc zamknij dupę.
Myślisz że mi sie chce sprawdzać każdego debila ktory mnie obraża bo mu brak argumentów? może sie podpisz "tchórz" zamiast "gość" przynajmniej będzie wiadomo z kim zacz. oj oj nerwy puszczają, a jak widać sam nie znasz angielskiego bo w linku ciągle jest mowa o wirusach pochodzących ze szczepionek. Jednym słowem szczepionki przeciwko polio mogą i powodują niekontrolowane wybuchy polio do czego samo WHO niechętnie ale jednak się przyznaje.
Dajcie spokój, przecież wszyscy wiedzą, że antyNwo przeczytał caaaaały internet:)-
Fda zatwierdza szczepionkę combo combo pomimo śmiertelności niemowląt http://ow.ly/7LRU30nni6c
A ja to tylko tak tu wstawie
https://gloswielkopolski.pl/poznan-w-szpitalu-przy-szwajcarskiej-zmarla-mloda-kobieta-wczesniej-leczyla-sie-w-centrum-medycyny-naturalnej/ar/13826768
Tysiące jak nie setki ich umiera rocznie z powodu błędów lekarskich i niewłaściwie dobranego leczenia, ciekawe dlaczego nie jest to nagłośnione jak myślisz? i pomyliłeś znowu wątki.
GIODO PRZYZNAJE, ŻE PRZEKAZYWANIE DANYCH NIESZCZEPIĄCYCH, A TYM SAMYM NAKŁADANIE GRZYWIEN JEST NIELEGALNE – WYŚLIJ SKARGĘ
Dla osób, które uwierzyły propagandzie SYSTEMU, mówiącej, że nie ma naukowych dowodów, że SZCZEPIONKI SĄ GROŹNE DLA ZDROWIA!
"Tłumaczenie drugiej z siedmiu części serii filmów dokumentalnych pod tytułem Prawda o Szczepionkach.
"Dr LARRY PALEVSKY: W 2005 roku, FDA wydało raport na temat obcego DNA jako zanieczyszczenia w szczepionkach. W swojej prezentacji powiedzieli:
"Nie wiemy czy jakiekolwiek z zanieczyszczeń zawierające obce DNA, o których wiemy, że istnieją w szczepionkach prowadzą do rozwoju jakiegokolwiek wydarzenia."
Pozostawili to jako "wydarzenie". Nie wiedzieli do jakiego wydarzenia mogłoby to doprowadzić, czy przejęcia DNA w organizmie, raka, śmierci komórki, stanu zapalnego, nie mieli pojęcia. W 2005 roku, przyznając, że w szczepionkach znajdują się obce cząsteczki DNA, które niewątpliwie tam są, powiedzieli: "Nie wiemy czy jakiekolwiek z tych obcych cząsteczek DNA mogą doprowadzić do jakiegoś wydarzenia."
"Dr IRVIN SAHNI: Jako lekarze medycyny używamy kodeksu diagnostycznego, International Classification of Disease. To tak właściwie International Statistical Classificationof Disease. I po prostu przeszliśmy z czegoś co nazywamy ICD-9 do ICD-10. Ale, kody ICD-9, istnieje 18 różnych kodów, które dokładnie określają uszczerbek na zdrowiu spowodowany szczepionką. I jeśli ktoś chce je wygooglować i przejrzeć je, wystarczy wpisać ICD-9 i spojrzeć na 978 i 979, i każdy z tych kodów ICD - są to kody ICD-9 - mają jednostki klasyfikacji, każda 9, omawiające różne uszczerbki na zdrowiu spowodowane szczepionkami."
"TY BOLLINGER:Po urodzeniu, 99% dzieci w Stanach Zjednoczonych [w Polsce również] dostaje szczepionkę przeciw WZW typu B. Jeśli dziecko ma typowy rozmiar i powiedzmy, że on lub ona waży 3,6 kg, ilość aluminium w samej szczepionce przeciw WZW typu B jest prawie czternastokrotnie wyższa od ilości aluminium zatwierdzonej przez FDA.
Dodatkowo, na bilansach dziecięcych, powszechnych wizytach u lekarzy dla dwumiesięcznych, czteromiesięcznych i sześciomiesięcznych, jest podawane do 8 szczepionek na raz, które łącznie zawierają więcej niż 1.000 mikrogramów aluminium. Zgodnie z limitami ustalonymi przez FDA, ta ilość nie jest bezpieczna nawet dla 157,5 kilogramowego dorosłego."
Sześciomiesięczny chłopczyk leży teraz w ciężkim stanie w szpitalu w Warszawie. Dobę po szczepieniu na pneumokoki miał drgawki, następnie zdiagnozowano u niego zapalenie opon mózgowych.
Rodzice bardzo chcą być przy dziecku, ale nie stać ich na hotel. Szukamy dla nich noclegu na Pradze Południe (dwoje dorosłych i dziecko) i prosimy o dobrowolne darowizny, z których pokryjemy koszty noclegu.
Wesprzyj rodzinę Szymka w trudnych chwilach. Każde 5, 10 czy 15 zł pozwoli im być blisko synka.
Dotyczy: Na cele statutowe (Szymek)
DotPay:
https://ssl.dotpay.pl/t2/?id=361533
Przelew tradycyjny:
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP
NR KONTA:
08 2490 0005 0000 4500 7712 1442
W taki oto sposób proszczepionkowiec staje się antyszczepionkowcem. W Polsce zamiast współczuć i pomóc robi się z takich rodziców oszołomów..
http://img.liczniki.org/20190128/FB_IMG_1548696196297-1548696213.jpg
Córka lekarzy: Nie szczepię dzieci i są zdrowe. Szczepionki są zbyt ryzykowne.
https://plus.dziennikzachodni.pl/corka-lekarzy-nie-szczepie-dzieci-i-sa-zdrowe-szczepionki-sa-zbyt-ryzykowne/ar/12241844?fbclid=IwAR0J2_a6bZTn5k65A8zMjvVEMxBT9THpoB0lo27JesUrwh5f_DTfgyHtPvo
Po podaniu 3 szczepionek naraz zmarło kolejne dziecko, Sanepid się wypiera a przecież zastraszaniem i grzywnami zmusił wcześniej rodziców do "dobrowolnego" poddania dziecka szczepieniom. ZMUSIŁ DO DOBROWOLNEGO taka to dobroć te szczepionki że aż trzeba zmuszać.
Jak się testuje szczepionkę na #Ebola
W czasie epidemi Ebola. Nie ma czegoś takiego jak zbieg okoliczności.
„W czasie nowej epidemii Ebola zmarło ponad 400 osób, uważa się ze wirus będzie się rozprzestrzeniał miesiącami”
https://prepforthat.com/new-ebola-outbreak-kills-over-400-expected-to-spread-for-months/
Ruszył program szczepień 60+ ,aby przyspieszyć ten proces i odciążyć ZUS.
Może ktoś chętny aby pomóc ZUSowi?
Ciche ludobojstwo w czasie pozornego pokoju. Przymus w stylu MENGELE pomimo wyroku w Norymberdze https://youtu.be/CJMWUeSzwKg