Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szczepienia 18+

Ilość postów: 18 | Odsłon: 1294 | Najnowszy post
  • Szczepienia 18+

    Witam. Szczepicie sie ? Chodzi mi najbardziej o osoby w wieku 18+ do 29 lat. Sam mam 26.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Szczepienia 18+

      Niedługo to niemowlęta będą na siłę szczepić?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Szczepienia 18+

      Nie jestem w podanym przedziale ale się wypowiem, mam blisko 32 lata, przeszłam COVID. Nie chciałabym drugi raz chorować, ale obawiam się szczepienia, gdyż chodzą słuchy, że szczepienia źle wpływają na płodność.

      Gość_mi
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szczepienia 18+

        Dziekuje za komentarz :) tez sie obawiam dlatego pytam ,ale z drugiej strony nie chce chorować. Twardy orzech do zgryzienia, ale termin na polowe maja na Pfizera :) Nic miłego chorować, tez znam trochę osob co chorowało, jedni bardziej drudzy mniej. Życzę dużo zdrówka i powrotu do sil :)

        Gość_kolega
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szczepienia 18+

          A skąd wiecie jak np przejście covida wpływa na płodność ?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Szczepienia 18+

            Tego nie wiemy... Po szczepienu tez w sumie nie wiadomo tak na prawdę

            Gość_kolega
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: Szczepienia 18+

        Wyszczepiać się - nie dyskutować.

        Już w TV jakiś ekspert mówił, że tacy jak wy to tylko "utrudniają" i że jak nie będzie innego sposobu to będą musieli wprowadzić szczepienia obowiązkowe. A pewnie nie chcieli by tego robić, bo obecnie to sami "z własnej" woli przyjmujecie szczepinkę, i poświadczacie zgodę na to podpisem. A jakby były obowiązkowe, to jednak odpowiedzialność jest po stronie tego, kto taki obowiązek wprowadza.

        Więc nie utrudniajcie ....

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szczepienia 18+

          Pewnie mnie do więzienia wsadzą jak się nie zaszczepię?

          Bzdura.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Szczepienia 18+

            Do więzienia nie.

            Ale mogą cię nie dopuścić do pracy.

            To mało ?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Szczepienia 18+

              To lepiej być biednym ale zdrowym niż się cieszyć że masz pracę ale za dwa lata do piachu?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Szczepienia 18+

                Nie zrozumiałes nic...

                Ale z tego co piszesz, to brak możliwości zarabiania czy normalnego funkcjonowania bardzo ci nie będzie przeszkadzał...

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Szczepienia 18+

                  Kto będzie następny w kolejce?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Szczepienia 18+

                    Już wiadomo kto.

                    Po pierwsze - jak powiedział sam Niedzielski "lekarze rodzinni otrzymają możliwość stworzenia listy osób w wieku powyżej 60 lat, które dotąd się nie zaszczepiły i na podstawie tych list będą mogli dotrzeć do tych pacjentów i zachęcać ich do szczepienia".

                    Czyli co ? Lekarze będą polować na tych staruszków, którzy z różnych powodów się nie zaszczepili ? Trochę to pachnie szantażem, gdy do 70 letniej babci dzwoni lekarz z POZ z pytaniem - dlaczego pani nie jest jeszcze wyszczepiona ? To ten sam mechanizm, gdy przychodzi do dziadka jakiś facet, mówi, że jest "z Gminy" i wciska mu fotowoltaikę...

                    Po drugie - ogonek kolejki się zawija i za chwile będzie "trzecia dawka przypominająca" dla tych już wyszczepionych dwiema dawkami. Potem przyjdzie jesień a z nią "kolejna fala". Prawie na pewno znowu okaże się, że szpitale dziecięce są zapchane chorymi małymi pacjentami. No to jak ich nie szczepić ?

                    Z drugiej strony... w UE mieszka trochę ponad 500 mln ludzi a tylko samego Pfizera zamówiono 1.8 miliarda. Jak doliczyć pozostałe szczepionki (AstraZeneka, Moderna, Johnson&Johnson), to wyjdzie ze każdegow stanie wyszczepić co najmniej po 4 razy..

                    Taka przyszłość nas czeka, chyba, że ....

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

      Odp.: Szczepienia 18+

      Poczekaj na czwarta fale covida. Za pierwszej fali straszyli seniorów druga falatostraszenie 50+ateraz trzecia to 30+ niedługo czwarta fala i będzie 18+a w piątej będą kazać szczepić dzieci. I w ten sposób będą mieli zaszczepionych wszystkich i pełna kontrolę.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szczepienia 18+

        A w 6 fali niemowlęta,w 7 fali pewnie płód

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szczepienia 18+

          Pomysl trochę 18:41 na piątej się skonczy bo będą już mieli kontrolę nad wszystkimi a nowo narodzone dzieci będą dostawać szczepionkę razem z innymi. Przebywałem z czternastoma osobami co niby mieli covida bo z byle katarem latali na testy. I jakoś żyje i mam się dobrze a wam dalej niech piora muzgi.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Szczepienia 18+

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Szczepienia 18+

              Pewnie potem będą dawki przypominające płatne

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -