Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szpital

Ilość postów: 45 | Odsłon: 2799 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Szpital”.
      • Odp.: Szpital

        Jest lepiej niż było

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szpital

          Gdzie u nas w szpitalu jest lepiej? Ty to chory jesteś i niedoebany ,syf,brud to codzienność. Salowe, pielęgniarki łaskę robią że żyją. Sale to już koszmar,kalbe wystające ze ścian,poobrywane lampy nad łóżkami, smród kału na oddziałach,wraz ze smrodem denaturatu palonego. Pielęgniarki tylko ryje w telefonach lub przed komputerem,cud jak coś się doprosisz aby zrobiły.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Szpital

            Wszystko rozumiem, ale skąd ta woń denaturatu ? Czyżby ktoś uczył się stawiania baniek ? :)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Szpital

              Może tym oskarżają narzędzia i taka woń palonego denaturatu po dezynfekcji.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Szpital

                No ja kiedyś osobiście widziałem (byłem naocznym świadkiem) jak jedna pani laryngolog w przychodni na Słoneczku, lat temu wiele, do której poszedłem na wizytę, odkażała taki metalowy "patyczek" nad zapalniczką a póxniej kazała mi powiedzieć "Aaaaa".

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

                Odp.: Szpital

                Tylko niech nie robią deRATtyzacji w ten sposób, bo im jeszcze Whiskas wyjdzie i się wszystkie psy ze schroniska zlecą.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

            Odp.: Szpital

            Pieprzysz bzdury, totalne. Nie masz pojęcia . Jesteś zwykłym fejkowym gnojem. Leżałem dwa razy w szpitalu: jest czysto, pielęgniarki na każde zawołanie, nie ma lamp pobrywanych. Może ty leżałeś gdzieś nachlany w piwnicy.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

          Odp.: Szpital

          A gdzie jest "Robert" ? Miał być ciąg dalszy i co ? Sami go mamy napisać ? Ale, który "Robert.", ten z kropką na końcu czy ten bez kropki nad "i" ? Jak to się stało... Mamy telefon... https://www.youtube.com/watch?v=FivQ7ZSYEUo

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę