Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szpital

Ilość postów: 45 | Odsłon: 2793 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 36

            Odp.: Szpital

            Mosz telefon to dzwoń. Łun tysz mo telefon.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Szpital

              Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim zwolnił pielęgniarkę, która przez pomyłkę zawiadomiła rodzinę jednej z pacjentek, że kobieta zmarła. Krewni chorej rozpoczęli już przygotowania do pogrzebu. Prawdę poznali, gdy przyjechali odebrać akt zgonu. - Ja takich błędów nie mogę tolerować i nie widziałem innego rozwiązania - powiedział dyrektor lecznicy lokalnemu radiu.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Szpital

                To było już jakiś czas temu. Przez ile dni rodzina żyła w błędnym przekonaniu ? Za takie coś zwolnić pielęgniarkę ? No mogło się zdarzyć. Nie ma drugiej szansy ? Miejmy nadzieje, że takie same standardy są dla wszystkich pracowników szpitala :D Może miała już na pieńku od jakiegoś czasu i stąd taka decyzja ?

                Czytałem, że w szpitalu był przerost pielęgniarek bo zatrudniono pielęgniarki co najmniej z 2 stopniem niepełnosprawności - a takim przysługuje zniżka godzin, tzn. 7 godzinny dzień pracy. Ciekawe jak z ratownikami medycznymi było / jest. Ile powinno ich byćna 1 karetkę ? Trzech czy wystarczy dwóch ?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

                Odp.: Szpital

                Pielęgniarki są uprawnione do takich spraw ? Może oddziałowa ma takie uprawnienia ? Przekroczyła swoje kompetencje czy nie ? Nie wiem jakie tam procedury obowiązują w szpitalu. Tzn. komu co wolno i czy jest to wyraxnie zakomunikowane pracownikom ?

                Ja kiedyś byłem pacjentem na kardiologi i przy okazji poprosiłem, czy by mi nie mogli wykonać badania wzroku, a dokładnie chodziło mi o badanie pola widzenia, gdyż... No i przyszła jakaś pielęgniarka po mnie na kardiologię i zapuściła mi też krople do pczu na roższerzenie źrenić. Nigdy wczesniej nie miałem takiego badania robionego więc niezaprotestowałem. Ale później się okazało, że do badania pola widzenia nie zakrapla się żadnych kropli, bo po tych kroplach źle się widzi i był troche problem z tym badaniem. No jakoś tam wyszło ale nie zadokładnie. Napewno to nie lekarz zlecił podanie mi kropli przed badaniem tylko ta pielęgniarka zrobiła to na własną rekę bo się jej wydawało że się zna na okulistyce.

                Przeczytajcie co było w Sandomierzu ładnych parę lat temu:

                https://wiadomosci.wp.pl/zagladala-w-zeby-bez-uprawnien-byla-tylko-gosposia-6037727355695745a

                https://wiadomosci.wp.pl/pomoc-domowa-udawala-dentystke-zapadl-wyrok-6037270640940161a

                https://www.rynekzdrowia.pl/Prawo/Sandomierz-nie-dyplom-lecz-chec-szczera-zrobila-z-niej-dentyste,9103,2.html

                https://wiadomosci.onet.pl/kielce/wyroki-w-zawieszeniu-dla-falszywej-dentystki-i-wlascicielki-gabinetu/kebl1kp

                Czytałem o jakiejś pomocy dentystycznej która leczyła zeby udając dentystkę/stomatologa ale na jakiejś innej stronie. DUżo pacjentów miała i wyszło na jaw bo pacjenci zaczeli zgłąszać reklamację...

                Powinni wsadzać do więzienia chociaż na pół czy więcej czasu za takie rzeczy a nie jakieś wyroki w zawieszeniu! Mam nadzieje że w tym sandomierzu jużtakie rzeczy się nie zdarzają chociaż kto ich tam wie!!!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 40

                Odp.: Szpital

                W WSBiP kształcą na pielęgniarki / pielęgniarzy - licencjat / magister.

                Kiedyś to były gdzieś jakieś takie kursy czy jak to sięnazywało ? Coś takiego, że to nawet nie był licencjat chyba tylko jakieś dwuletnie studium ? Może pomoc medyczna ? A teraz żeby dostać prace w aptece to trzeba mieć magistra farmacji czy wystarczy jakiś licencjat ? A można znadać jakiśegazmin eksternistycznie czy coś takiego żeby poprostu podejść do egzaminu tylko bez uczenia się przez ileśtam lat w jakiejśc szkole ? Samemu się nauczyć i podejśc tylko do egzaminu - można tak ?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Szpital

                  Chciałem też napisać kilka zdań o farmaceutkach pracujących w aptekach ale moderatorzy forum niepozwalaja "opublikować" wpisu :/ Może to wyjdzie wszystkim na zdrowie :]

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 42

                Odp.: Szpital

                Ciekawe,czy w innych polskich szpitalach pielęgniarki stwierdzają zgon pacjenta? Chyba że pomyliła imię i nazwisko.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Szpital

                  Zgon to stwierdza lekarz ale kto jest uprawniony do kontaktów z rodziną ? Lekarz czy pielęgniarka ?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 47

              Odp.: Szpital

              Mom aparat telefoniczny ale ni mom nic na karcie. Doładujesz mi?

              Gość_samosia
              Zgłoś
              Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -