Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Tesco (zarobki)

Ilość postów: 24 | Odsłon: 11064 | Najnowszy post
  • Tesco (zarobki)

    Czy ktoś wie ile w tesco placa za godzine ??

    Np na jakimś dziale??

    z góry dziekuje

    Gość_aaa
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Tesco (zarobki)

      Pewnie wiedza ale ludzie sa bojazliwi wiec niep[owiedza w koncu to tajemnica :)))mysle ze wiecej niz podstawa wymuszona przez rzad nie dostana

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Tesco (zarobki)

        Mam pytanie, cjciałbym dorobic sobie pracując na poł etatu w tesco rozkładając towar.Sa jakies warunki?Ksiazeczka sanepidowska?Obecnie jestem na bezrobociu, bez zasiłku.

        Gość_aleksander
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Tesco (zarobki)

          W Tesco z tego co wiem trzeba mieć książeczkę, wymagają tego.

          Gość_zz
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

          Odp.: Tesco (zarobki)

          Ja kiedyś, jeszcze będąc studentką, dorabiałam w tesco na wykładaniu towaru, ale nie byłam pracownikiem tesco, tylko zewnętrznej agencji. I w takich agencjach na umowę o pracę nie licz - tylko zlecenie albo o dzieło. Książeczka sanepidowska - koniecznie.

          Gość_Elka
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

          Odp.: Tesco (zarobki)

          Odradzam dorabianie w Tesco przy wykładaniu towaru, zwłaszcza przez agencję Leader Service. Chyba że urządzają Cię zarobki 5zł/h brutto, z który firma potrąca jeszcze 3 zł za to że przeleje Ci wynagrodzenie na konto.

          Gość_MAC
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Tesco (zarobki)

            Ja właśnie dla Leader Service pracowałam, ale to było w latach 2006-2008, wiele moglo się pozmieniać. Ja jednak nie miałam do nich żadnych zastrzeżeń. Fakt, 3 zł potrącali za przelew. Mieli w umowie wiele "kruczków" dotyczących np. daty dostarczania kart pracy, ktorych nieprzestrzeganie groziło np. opóźnieniem przelewu.

            Ale NIGDY nie zostałam przez nich oszukana - zawsze otrzymałam tyle pieniążków, ile wynikalo to z moich obliczeń.

            Nie wiem, jakie obecnie są stawki, ale ja zaczynałam od około 5zl brutto w 2006, a póxniej stawki rosły.

            Jakoś cieżko mi uwierzyć, że obecnie jest 5zl/brutto...

            Gość_Elka
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Tesco (zarobki)

              To uwierz. Dokładnie 5,5 zł/brutto za wykładanie towaru i 6,5 zł/ brutto za inwentaryzację. Do tego dochodzi fakt, że o stawkach nie mówią jasno od początku, a umowy i paski z wynagrodzeniem dają do podpisania po przepracowaniu miesiąca rozliczeniowego.

              Gość_MAC
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Tesco (zarobki)

                Hm, moze teraz jest tak jak piszesz, nie wiem. Pamiętam tylko, że "za moich czasów";), umowę zlecenie podpisywalam przed rozpoczeciem współpracy i na tejże umowie była wpisana stawka za godzinę. Stąd zanim zaczęlam pracę, wiedzialam za ile.

                Jesli obecnie jest 5,5brutto za wykładanie, nie chciałoby mi się palcem kiwnąć, zwlaszcza, że często na nockach była tam niezła harówka;/

                Gość_Elka
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Tesco (zarobki)

      Ktoś kto proponuje zarobki w wysokości 5 zł za godzine powinien być z urzędu ścigany przez prokuraturę. Banda kryminalistów i złodziei!!!!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Tesco (zarobki)

        Mamy wolny rynek (podobno). Póki znajdują się chętni gotowi pracować za takie stawki póty firmy stawek nie podniosą - to takie proste. Sentymentów tu nie ma, ale patrząc od strony ludzkiej jest to wyzysk, tylko ze w biznesie strony ludzkiej nie ma, bo liczy się KASA.

        Gość_MAC
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Tesco (zarobki)

          Moja dziewczyna jakoś w kwietniu pracowała w Tesco przy wykładaniu towaru i przy inwentaryzacji. Potem historia wykorzystywania pracowników przez firmę Leader Service trafiła do Gazety Ostrowieckiej. Może od tamtego czasu coś się zmieniło, ale wątpię że się tym przejęli.

          Gość_MAC
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Tesco (zarobki)

            Mamy wolny rynek (podobno). Póki znajdują się chętni gotowi pracować za takie stawki póty firmy stawek nie podniosą - to takie proste. Sentymentów tu nie ma, ale patrząc od strony ludzkiej jest to wyzysk, tylko ze w biznesie strony ludzkiej nie ma, bo liczy się KASA.

            DOKŁADNIE

            ja wytrzymałam 1 dzień

            Za 400 zł nie bede pracowała

            pozdrawiam:-/

            Gość_xxx
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Tesco (zarobki)

              jaka jest srednia pensja kasjera w tesco?

              Gość_kulfon
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Tesco (zarobki)

                ja pracowałam całkiem nie dawno w tesco do ręki dostawałam 5 zł za godzinę tylko że ja pracowałam z biura promo ale to n ic nie zmienia pracownicy tesco biorą podobnie jakieś 5,50 za godz

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Tesco (zarobki)

                  ja pracowałem z inter kadry szok !!!

                  Gość_fghfghfghfgjgh
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Tesco (zarobki)

                    ja pracuje na kasie w tesko za 350 zloty za miesionc

                    Gość_jola_kasa_nr_12
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Tesco (zarobki)

                      chyba za 1/6 etatu, nie ściemniaj bo kasjerki mają po 1400 zł netto do ręki co miesiąc na umowie o prace

                      Gość_ludwik
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -