Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Test na covid-19

Ilość postów: 8 | Odsłon: 1051 | Najnowszy post
  • Test na covid-19

    Witam.Czy pracodawca może zmusić mnie do zrobienia testu na Covid-19.

    Gość_Hutnik
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Test na covid-19

      Nie może

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Test na covid-19

        CZY TESTY NA COVID/19 NISZCZĄ BARIERĘ OCHRONNĄ MÓZGU ? - Globalna Świadomość - portal wiedzy alternatywnej

        https://globalna.info/2020/07/30/czy-testy-na-covid-19-niszcza-bariere-ochronna-mozgu/

        CZY TESTY NA COVID/19 NISZCZĄ BARIERĘ OCHRONNĄ MÓZGU ?

        30 lipca 2020 / Możliwość komentowania CZY TESTY NA COVID/19 NISZCZĄ BARIERĘ OCHRONNĄ MÓZGU ?została wyłączona

        Od kilku miesięcy widzimy, jak na całym świecie odbywają się testy na Covid/19. Test PCR jest wbijany głęboko w nos. Dlaczego tak głęboko w nos skoro wirus jest tak zaraźliwy? Czy nie łatwiej by było pobrać próbkę ze śliny lub śluzówki nosa ?

        Całkowicie pomijamy fakt, że sam pasek testowy może być skażony, lub według wielu teorii może zawierać w sobie mikrochip, i kto wie co jeszcze. Co następuje w procesie takiego poboru wymazu ? Każdy człowiek posiada w organizmie barierę hematoencefaliczną, jest to istniejąca bariera fizjologiczna pomiędzy krążeniem krwi a centralnym układem nerwowym (CNS), która służy utrzymaniu właściwych warunków środowiska (homeostazy) w mózgu.

        Włożenie patczka głęboko w jamę kanału nosowego najwyraźniej powoduje uszkodzenie bariery hematoencefalicznej.

        Dlatego też na nagraniach z testów widocznie widać, że badanie powoduje ból. Ta bariera fizjologiczna jest częścią warstwy komórkowej, która jako granica chroni mózg przed, neurotoksynami, metalami ciężkimi, bakteriami, pestycydami i innymi toksynami, niebezpiecznymi dla ludzkiego mózgu.

        Gdy ta bariera ulegnie uszkodzeniu, niebezpieczne pierwiastki mogą bezpośrednio dostać się do mózgu i spowodować dramatyczne w skutkach zakażenie tkanki mózgowej oraż szereg wielu innych negatywnych objawów.

        Dodatkowo na ścianie jamy nosowej znajduje się również nasz nabłonek węchowy, tzw. tkanka nabłonkowa, która pozwala nam korzystać ze zmysłu węchu. To system obronny, który informuje nas o wszelkich niebezpiecznych substancjach, które możesz poczuć w powietrzu.

        Tam właśnie trafia szpatułka do testów na covid/19. A potem oczywiście nosimy maski! Maski, które są skażone wszelkiego rodzaju bakteriami po dłuższym noszeniu, te bakterie i mikroelementy mogą łatwo przeniknąć naszą ranną barierę ”mózg-krew” bezpośrednio do mózgu.

        Sam możesz wyciągnąć więcej wniosków! Rząd powinien przedstawić szczegółowe wyjaśnienie ekspertów, na czym polega dokładnie badanie przedstawione na filmie poniżej.

        Zdecydowanie nie polecamy brać tego testu, gdyż może on mieć katastrofalne skutki dla naszego zdrowia.

        Źródło : https://ac24.cz/-/take-vam-prijde-testovani-na-covid-podezrele-?

        Przez Globalna Świadomość

        foliarz@
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Test na covid-19

          Nie ma testu na cobie-19

          Test jest na koronawirusa

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Test na covid-19

      Co mierzą testy?

      "– Badania zrobiłam w prywatnym laboratorium i okazało się, że już dawno nie jestem zarażona, że wyszłam z tego i jestem ozdrowieńcem. W końcu 20 sierpnia przyjechałam z moimi "minusami" do sanepidu. Miałam w sumie 24 testy, niemal wszystkie wyszły dodatnie. O czym to świadczy? Gdybym nie zrobiła testu prywatnie, to pewnie dalej byłabym w kwarantannie – ocenia." - Mieszkanka Śląska była w kwarantannie 80 dni, miała wykonane aż 24 testy, Źródło: onet

      https://pubmedinfo.org/2020/08/04/testy-pcr-na-covid-19-z-naukowego-punktu-widzenia-sa-pozbawione-sensu/

      Gość_Psychiatra
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Test na covid-19

        Czy żyje jeszcze emeryt po 4 dawce? coś dawno nie pisał tu.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę