Nasz Marszałek już jest w Ostrowcu!
Prawdziwe tłumy. Frekwencja zaskoczyła wszystkich. Ludzie skandują "Hołownia, Hołownia" na placu. W sali brak miejsc.
Na moje oko to tak z 15670 osób się zebrało.
Klaun przyjechał a gdzie cyrk ? Ten człowiek już dostatecznie się skompromitował.
Nie mogą jeszcze dojść do siebie po przegranej i wypłynięciu brudów to stają na głowach żeby podjudzać i cyrk robić z siebie.Modlą się a zawzięci jak nikt inny.
Oj pisiory pisiory .Gorzej jak Niemcy, Ukraincy co to kulę w łeb nam strzelali ,a teraz otwarcie to mówicie.Jak tak można?
Wy jesteście naszymi co to was wybrali?
A gdyby to któremuś z waszych tak powiedział?
Marszałek rotacyjny za to publiczność stała.
Gościu z 13:46 !!!! podszkol się trochę !!!!!! widać wtórny debilizm zagościł w twojej głowie na zawsze !!!! muszę Ciebie zmartwić !!!! na głupotę nie ma lekarstwa .
20:57 a kto z mównicy powiedział ,,kulą w łeb" i do kogo?
Wczoraj, 13:44
Powiedział że był na Świętym Krzyżu,co za cynizm! Mówił że Konfederacja im zagraża. Bardzo dobrze że czują oddech na plecach! Przegrana ich będzie wielka. Tylko Grzegorz Braun może zostać naszym prezydentem!
Niech poda numer tego lekarza co miał do mnie dzwonić. Bo może mam w zablokowanych.
Żal...
Tak się puścić dla kasy.
Komik będzie komikiem i to marnym.
Mam nadzieje ze telewizja się nie puści i nie będzie tego pajaca pokazywać.
Chyba, że dla nich to jest atrakcją roku.
Widownia selekcjonowana jak na pokaz garnków :)
kij z Holownia i ostrowiakami Braun na prezydenta
Dokładnie gościu 15:38; w III RP nie było takiego pajaca na fotelu Marszałka. Żal patrzeć kto rządzi dziś moją Ojczyzna.