Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

Ilość postów: 27 | Odsłon: 4501 | Najnowszy post
  • W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

    Mam prośbę do forumowiczów.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

      Chodzi o placówkę czy sam budynek?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

        1999/2000 r było pierwszym rokiem szkolnym dla gimnazjum nr 3

        Gość_klaudia
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

          Czytaj ze zrozumieniem szkoła podstawowa nr 6

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

          Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

          Chodzi mi o budynek oczywiście. Prawdopodobnie był to początek lat 50-tych.

          Czy ktoś zna dokładniejszą datę?

          Bosman
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

            1958

            , Poszłam,do,pierwszej,klasy

            Gość_Krystyna
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

          Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

          W 1959 roku poszłam do 1 klasy w tej szkole, więc została oddana do użytku na pewno wcześniej. Nie było sali gimnastycznej i pamiętam był gabinet dentystyczny na parterze. Strach było przechodzić obok niego, a zapach czuje do dzisiaj.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

            Zgadza się, a plomby mam już 25 lat.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

              poszłam do tej szkoły też w 1959 sala gimnastyczna była na ostatnim piętrz a dyrektorem była Sochacka, dentystka to Grychowska, szkoła powstała najprawdopodobnej w 1948 lub 1950

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

                W 1955 roku. Wcześniej funkcjonowała w 3 sąsiadujących batakach.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

                  Oczywiście miało być "barakach"

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

                    Po wojnie szkoła 6 mieściła się w kamienicy przy ulicy Polnej blisko skrzyżowania z Iłżecka. W 1948 została przeniesiona do barakow.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

                Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

                Ja rozpoczynałam naukę w tej nowo oddanej szkole w 1956 roku, moja o 2 lata starsza kuzynka w 1955 roku uczyła się jeszcze w drewnianych barakach, które zlokalizowane były od strony południowej (gdyby te baraki przetrwały to dziś byłyby naprzeciw MCK przy ulicy Polnej)

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

                  http://nk.pl/school/62837

                  nic więcej nie znalazłem,ale rok 1956 może być za wcześnie miałem w tym roku 4 lata,a baraki pamiętam że były jeszcze dużo później ale budynku murowanego nie mogę sobie skojarzyć,w którym roku mógł powstać

                  kost@
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

                    ===================================================================`

                    Bosman
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

                      Przepraszam za poprzedni wpis, kłopot z klawiaturą to sprawił.

                      Moja edukacja zaczęła się w w1959 roku w 11, był to drugi rok od oddania szkoły do użytku. mniej więcej są rówieśnicami, mam wrażenie że 6 starsza.

                      Bosman
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

                        Szkoła Nr 6 rozpoczęła swoja działalność od roku szkolnego 1934/1935. W okresie okupacji budynek zajęli Niemcy. Po II wojnie światowej dzieci wróciły do baraków, o których ktoś w tym wątku już pisał. Starania o nowy budynek rozpoczęto w 1953 r., a do budowy przystąpiono w 1954 r. Inwestycję zakończono w 1955 roku i szkoła we wrześniu tego roku przyjęła pierwszych uczniów.

                        Gość_Nauczyciel
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: W którym roku została oddana do użytku Szkoła Podstawowa nr 6?

                          Dziękuję Nauczyciel za wyczerpującą odpowiedż. Nie mogłem w dostępnych zródłach znależć odpowiedzi na to pytanie.

                          Bosman
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -