Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                          • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            Do 17:49.. bełkot to jest dla ciebie ,bo nie jestes w stanie zrozumieć.nic tylko współczuć ci glupoty

                            Gość_Gość CC.
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 892

                            Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            do gościa z 14.52 gdybyś choć trochę interesował się tym co wyprawiał odwołany zarząd, czyli właśnie poczytał gazety, posłuchał radia czy pooglądał tv, tobyś miałbyś wiedzę o przekrętach, wyrokach prawomocnych a nie respektowanych przez odwołany zarząd, o tym właśnie mówili ci, którzy dążyli i doprowadzili do zmiany władzy w SM. Jakbyś choć teraz zerknął na stronę SM to przeczytałbyś, że tymczasowo zostały oddelegowane do pełnienia obowiązków dwie osoby z RN! nie ma mowy o ich anonimowości, bo obydwie kobiety najmocniej walczyły właśnie o zmiany w tej spółdzielni! No ale jak jesteś trollem którejś z odwołanych z zarządu osób, to będziesz taki bzdury wypisywał!

                            Gość_obywatel
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 881

                          Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          13.23 Były ogłoszenia ,sama widziałam jak pracownica spółdzielni chodziła po klatkach schodowych i zrywała ogłoszenia

                          Potem były roznoszone ogłoszenie o odwołaniu walnego zgromadzenia

                          Ten kto chciał to poszedł na walne. Część ludzi bała się iść.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            Na szczęście teraz będzie spokój a spoldzielnia będzie dla mieszkańców.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            mozw w koncu na patronatach 21 22 23 zostano wymienione okna na klatkach bo bloki ocieplone ale okna stare do tej pory

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 883

                            Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            15:13 Człowieku jak można zerwać ogłoszenie które według regulaminu powinno być w skrzynce na listy?

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            15.32 Były ogłoszenia na tablicach ogłoszeń rozwieszone.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            Teraz tylko wybrać dobrego prezesa-menagera i zapanuje spokój.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            Uważam, że niestety, ale takie działania, jakie zostały podjęte były KONIECZNOŚCIĄ. Pani Ż. myślała, że jest ponad prawem, że jej wszystko wolno. Chce, to zwoła walne, chce to odwoła. Chce, wpuści ludzi, a nie, to nie. Dokumenty wyda lub nie wyda, jak tam jej się ubzdura.

                            Czemu nie chciała walnego? Bo ewidentnie czuła, że to będzie jej koniec. Oczywiście na walne przyszliby ludzie ją popierający, jasna sprawa, ale i tak przewaga tych niezadowolonych byłaby przeważająca. Nie ma walnego, pani siedzi dalej, a co mi tam zrobią.

                            Byłam na wielu walnych w SM "Krzemionki", łącznie na 2 części przychodziło max. do 400 osób, więc mówienie, że członków jest 6,5 tys. nie ma znaczenia, bo nigdy i tak tyle ludzi by nie przyszło, jak w każdej innej spółdzielni. Ludzi 24 i 25 listopada było mniej więcej tyle, co zwykle przychodziło na walne.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            Do tej pory nie wytłumaczono, nie powiedziano jakie zarzuty są wobec byłego Zarządu.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 895

                            Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            A zarządem kierował adwokat który robił sobie jaja ze wszystkich byle tylko przy korycie siedzic. Ale to już było i nie wróci więcej....

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            Ogólny chaos, myślę że ta sprawa będzie miała swój epilog w sądzie bo jest za dużo niejasności tak z jednej jak i z drugiej strony. Gdybym miał obstawiać to wygraną daję staremu zarządowi ale to jest moje skromne zdanie, nie neguję innych poglądów. Jak mówią, pożyjemy, zobaczymy.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 897

                            Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            z całą sympatią ale wróci.Powstanie prawny pat, żeby nie powiedzieć gnój.Nowy zarząd nie zostanie wpisany do KRS(zebranie nie miało wagi Walnego Zgromadzenia Członków a zatem ani odwołanie zarządu,ani powołanie rady nadzorczej jest nieskuteczne). Za jakiś czas sytuacja wróci do punktu wyjścia,spółdzielnia ciężkie pieniądze będzie musiała wypłacić Paniom Żelazowskiej,Lis oraz Panu Olechowi,nowej radzie nadzorczej i starej radzie nadzorczej.Zwoływanie i odwoływanie Walnego Przez wspomniane Panie to była kompromitacja ale ostatnie pseudo Walne i dalsze wypadki to wypisz wymaluj zdobycie Pałacu Zimowego przez bolszewików.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 898

                            Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            jeżeli adwokat robił sobie jaja , to oznacza jedno , lekceważył swoje obowiązki a piastuni nie potrafili sobie zaradzić , gdyż brak było spółdzielczego myślenia.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            Czy naprawdę sądzicie że nowa Rada Nadzorcza działała na oślep bez konsultacji prawniczej? To co robiła była zarządzająca, mówię tylko o walnych, ( nie znam szczegółów z zachowania tej pani względem pracowników) to zakrawa na kpinę. Ja jestem członkiem spółdzielni od niedawna, we wrześniu to było moje pierwsze wz i przeżyłem szok. Reszty dowiedziałem się z mediów. Poza tym jak ktoś jest uczciwy, to wyjaśnia, nie ukrywa się, robi walne i staje przed ludźmi... Ja nie bronię nowych, bo to się dopiero okaże, ale chciałbym uczciwości, bo ciężko pracuję żeby godnie mieszkać

                            Gość_Rom
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            Mam nadzieje ze NOWA RADA weźmie się za dłużników. Bo u mnie w bloku połowa nie płaci i jawnie o tym mówią jeszcze ich to bawi że my płacimy a oni nie i mają to samo co my.

                            Gość_Zosia
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            Jak się weźmie za dłużników to długi wzrosną, natomiast R N nie będzie. Szlak został przetarty. Nowe WZ, nowi Radni i nowy Zarząd.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                            Powyp....ć wszystkich dłużników na wiosnę.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    1234 ... 4748505253 ... 110111112113
    Przejdź do strony nr
    13 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    WarszawaRemont.com
    Branża: Remonty
    Dodaj firmę