Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Ciekawe jak sklepowa spojrzy ludziom w oczy ,czy ktoś wie co się z nią dzieje?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Sąsiedzi mogą powiedzieć najwięcej

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Plucie na forum jak było tak jest

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Opanujcie się, pisze jedna lub dwie osoby takim językiem, że wstyd. Po co. Nie wiem z której strony, ale to bez sensu. Zostawcie byłą, niech ją rozliczą nowi zgodnie z prawem bez ubliżania. Niemożliwe, że to piszą Ci, których wybraliśmy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Dajcie spokój tym kobietom ze starego zarządu bo to bardzo źle o Was świadczy a jak ktoś tam wcześniej pisał, karma lubi wracać.Chyba że karmicie się złem i sprawia Wam to przyjemność, są takie zaburzenia psychiczne.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Dajcie już spokój,odeszło stare,przyszło nowe i na tym skupmy uwagę. Możecie sobie wyobrazić co czuje ta kobieta czytając to,mam nadzieję że tych bzdur nie czyta.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Ja czytam i dziękuję Panu Bogu, że nie potrafię tak być podły.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Ta nie potrafisz, bo nie masz motywacji. Jakby Ci zwolnili dziecko to byś ich dopad po 30 latach nawet. Oni zrobili to wcześniej. Karma nie wraca sama, trza pomóc jej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Ruda pseudonim mezowski Mada-tak żeś piszczala jak cię wyprowadzali ,żeś paletka nie zabrała i panowie ci musieli wziąć ze sobą paletko i nóżki zes podkulila...na bazarku byłam, biegiem leciałam to zobaczyć.ty świnio od koryta cię nie mogli oderwać!karma wraca.To nie jest hejt.to jest właśnie karma za jej zachowanie.Wiedzcie ludzie,jaki to niedobry człowiek był!nawet sadziedzi z klatki się z nich śmieją!Pisownia z małych liter pisana umyślnie- gdyż nie szanuje tej osoby za grosz.

                          Gość_Lokatorka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          13.57 Lokatorko, ale dołożyłaś do pieca, zapewne jesteś zadowolniona, rozkoszuj się tym i bądź z siebie dumna. Podziwiam Ciebie, znęcaj się dalej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1042

                          Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          13.57 Szłam i widziałam jak rudą lisicę wynosili ze spółdzielni z podkulonymi nogami

                          A wrzeszczała jak by ją że skóry obdzierali. Wstyd .Taka niby pani główna księgowa, a nic pokory . Zrobiła taki cyrk na całe miasto . Ludzie szli ulicą i patrzyli jak to główna księgowa trzyma się koryta.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          15.00

                          ,,13.57 Szłam i widziałam jak rudą lisicę wynosili ze spółdzielni z podkulonymi nogami".

                          Nawet za komuny nie naruszano nietykalności osobistej. Jarek za parę zdań ma zapłacić ponad 700 000 zł. Jest to rozbój w biały dzień, słowa też były, jestem pewny, że za ten napad na bezbronną kobietę Sąd wg. nowego prawa orzeknie ponad 2 mln. zł. Izolacja też na parę lat będzie. Gdzie Wasz honor Panowie?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1037

                          Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Może już, wzorem celnika, żałują.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Ta podpisująca się Lokatorka uważa że te nowe panie czy kto inny nowy kim by nie był nie będzie zwalniać czyichś córek? I co, znowu nagonka, uliczne namawiania i zmiana zarządu? To jest farsa co wyprawiają niektórzy członkowie tej spółdzielni.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Ale podły naród! Prostactwo!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          A twój naród jaki? Inteligencja?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Teraz odwołane osoby będą z siebie robić ofiary, dobre. Trzeba przyznać, że jedynie z klasą zachował się Pan Ochocki.

                          Tyle razy było powtarzane, że pycha kroczy przed upadkiem, a obydwu Paniom wydawało się, że są ponad wszystko, ponad prawo, ponad ludzką krzywdę. Ten tylko zrozumie, kto miał wątpliwą okazję poznać w życiu codziennym te osoby. Może w sklepie jedna z tych pań jest miła dla klientów, nie wiem, nie robię tam zakupów, może druga była milusia dla tych, od których zależała, może. Człowieka i jego prawdziwą naturę poznaje się,jak zachowuje się wobec słabszych i podwładnych. Tu by dużo opowiadać.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          15.00

                          ,,13.57 Szłam i widziałam jak rudą lisicę wynosili ze spółdzielni z podkulonymi nogami".

                          Nawet za komuny nie naruszano nietykalności osobistej. Jarek za parę zdań ma zapłacić ponad 700 000 zł. Jest to rozbój w biały dzień, słowa też były, jestem pewny, że za ten napad na bezbronną kobietę Sąd wg. nowego prawa orzeknie ponad 2 mln. zł. Izolacja też na parę lat będzie. Gdzie Wasz honor Panowie?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 5556586061 ... 110111112113
Przejdź do strony nr
13 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
PHU Jeremi Auto
Branża: sklep motoryzacyjny
Dodaj firmę