Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Typowe polskie piekiełko. Okładanie się maczugami po łbach.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1156

                          Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Każdy zarząd to ekipa. Inaczej nie można by było kierować powierzonymi zasobami zarówno ludzkimi jak i materialnymi. Wystarczy przelecieć ten wątek albo przeanalizować uliczną nagonkę a wątpliwości same się pojawiają co do prawnego umocowania tego "nowego" zarządu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1157

                          Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Wieczne siedzenie w sądach , żle świadczy o władzach SM , wszystkie problemy powinny być rozwiązywane w ramach postępowań wewnątrz spółdzielczych , dla dobra Spółdzielni i spółdzielców , nas członków nie stać jest na zabawy w prawników , kogo stać niechaj bawi się za swoje , ale nie w spółdzielni. Skończcie z tą praktyką raz na zawsze i poczytajcie sobie na czym polega spółdzielczość , jej historię , jak nie rozumiecie , chętnie wyjaśni Wam Krajowa Rada Spółdzielcza. DOŚĆ TEJ SPÓŁDZIELCZEJ TĘPOTY. Sądy nie tuczą!. Pozdrawiam piastunów byłych i obecnych!.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Najważniejsze że obie odpowiedzą o ile ta co zamiast wyjść ze spółdzielni to kopytami machała to sobie jakichś kwitów nie zalatwi

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1159

                          Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          "spółdzielnia jest moja!"-twoja to jest du...pa i ten giermek kita! to się śmieje z niego z bloku świta!otwieraj dalej drzwi !

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1160

                          Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          6,23 odśnieżyli tobie ,bo jesteś w zarządzie.Osiedle nie jest odśnieżone, z klatki nie da się wyjść, więc nie pisz głupot.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Nie jestem w zarządzie a mam odśnieżone. Skończ z propagandą i hejtem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Przjdz madralo pod 105,111,to zobaczysz jak odsniezone.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1163

                          Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          5.51 Proszę nie siać zamętu. Nikt nikomu nic nie wypłacał. Byłam na walnym zebraniu 24 listopada nikt nikomu nie dał nawet 1 grosza. Nikt nikomu nie proponował pieniądze. Proszę nie robić bajek. To jest fałszywe oskarżenie. Ludzie na walnym zgromadzeniu byli z własnej woli. Dość mieli Żelazowskiej ,Lisowej i całego kumoterstwa. Ci co tak piszą to nikt inny jak sama sklepowa , lisica i ten cały ich dwór.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Komu Ty się tłumaczysz. Od zawsze stara ekipa siała dezinformację i oszczerstwa żeby utrzymać się na stołkach a teraz skończyło się i zaczął się atak. Jak mają problem to niech idą na wardynskiego tak jak lubią a zwłaszcza ten malutki.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1165

                          Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Nie jestem ani samą sklepową ani lisicą z całym dworem, mam jednak /skromnie mówiąc/ żal do organizatorów tego zebrania w szkole, że nie raczyli w cywilizowany sposób powiadomić wszystkich członków o planie jego zorganizowania. Jedyne zawiadomienie było udostępnione wszystkim przez stary zarząd który jako organizator później go odwołał również informując o tym wszystkich członków. Ja dowiedziałem się o zwoływanym przez bliżej nieokreśloną grupę zebraniu w ulicznej rozmowie co było dla mnie niewiarygodne. Tak więc było to zebranie dla wybranej grupy gdyż nie powiadomiono wszystkich członków spółdzielni tak jak stanowi to regulamin.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Potwierdzam.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Ależ bujdy na resorach. Do dzisiaj jeszcze wiszą ogłoszenia o walnym listopadowym na klatkach, tablicach a informacji o odwołaniu nie było (no bo dlaczego i w jakim trybie). Kto chciał to przyszedł pod Malwę a kto nie to siedzi przed kompem i pisze większe bądź mniejsze bzdurki.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Nie posądzaj o pisaniu bzdur bo ogłoszenie o odwołaniu miałem w skrzynce a oprócz tego wisiało na klatce schodowej na tablicy ogłoszeń, było na stronie internetowej SM i w Gazecie Ostrowieckiej. Ja nie wnikałem w to dlaczego i w jakim trybie. Niezaprzeczalnym faktem jest to, że zarząd odwołał planowane WZ a o tym w szkole nikt nie powiadamiał oprócz informacji w ulicznych rozmowach z osobami, które podawały się za organizatorów, padały sowa organizujemy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          W czym problem?zebrali tyle podpisów ile trzeba a nawet więcej.zorganizowali.wydrukowali mandaty ogłoszenia rozwiesili tylko że ten cymbał kazał sprzątaczkom chodzić po klatkach i zrywać!!!sam widziałem.dostaly kody do domofonów i zrywały!w godzinach pracy za twoje pieniądze i moje też.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Żaden problem tylko nie lubię jak mi ktoś ciemnotę wciska i posądza o pisanie bzdur. U mnie w całym bloku były tylko ogłoszenia tego zarządu zwanego starym a roznosiła je pani sprzątaczka a na tablicy wisiało dużo wcześniej. Ktoś narobił zamieszania i bałaganu bo do dzisiaj nie wiadomo imiennie kto organizował to zebranie mieszkańców.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Sprzątaczki miały polecenie zrywać zawiadomienia jedne i zostawiać drugie o odwołaniu.lub ponownie wieszac o odwołaniu.i nie ciemnota tylko tak.bylem widziałem.a gdy pogoniłem to uciekały w popłochu

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Walne SM Krzemionki listopad 2022- gdzie zawiadomienia

                          Zbędna dyskusja i to że pogoniłeś też świadczy o tobie niezbyt dobrze bo ta pani działała z polecenia legalnego zarządu. Ciekawe, czy n.p. przedstawiciela Poczty Polskiej też poganiasz?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 6263656768 ... 110111112113
Przejdź do strony nr
13 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -