Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wątek dla zwid-19

Ilość postów: 3231 | Odsłon: 246936 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Tylko jak zaczniesz na rozmowie kwalifikacyjnej gadać te swoje różne takie, to pewnie odpadniesz w przedbiegach, nie sądzisz ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Myślę, że prawdopodobnie znajdziesz wspólny język z tymi panelistami eksperckimi...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 305

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          w sumie to tom średnie, a gowno cie to obchodzi jakie. to że ktoś sam czegoś nie odkrył pod mikroskopem to nie znaczy że to nie istnieje. Dzięki Bogu zawsze znajdą się dobrzy ludzie którzy nie dali się kupić za czapke szekli jak prostytutki, na oddziałach kowidowych te kupione prostututki z nudów zamawiały pizze, tańczyły z nudów. na szczęście zawsze znajdą sie dobrzu ludzie którzy zrobią wiarygodne badania często nawet przypłacając to życiem

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Może z głodu raczej a niue z nudów, bo tacy zapracowani , że nie mieli czasu dzień wcześniej przyżądzićsobie śniadania do pracy czy ugotować obiadu na cały tydzień....

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          widać już te nano boty cie kontrolują przy pomocy fal 5G albo zatrułeś się wdychając własne spaliny w masce.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Jak znajdę czas, to może zerknę na to ban-bye. Pewnie można coś się dowiedzieć i poszerzyć swoją bańkę informacyjną...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 309

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Skąd wiesz, co gdzie kto robi ? Posiadasz dar zdalnego widzenia (ang. remote vision) ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Zrób drugi stopień specjalizacji z remote supervision ;-)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Na wakacje (ros. kanikuły ? ) można polecieć z motyką na słońce. Przed wylotem dobrze sobie zaplanować czas i miejsca do zwiedzania i najlepi9ej zrobić to na modelu płaskiej Ziemi ;)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Jak nocą polecisz na Księzyc to może spotkasz tam nawet Panią Twardowską ;)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          13 lipca 2021 | Jak powstały szczepionki mRNA i w jaki sposób działają?

                          https://www.facebook.com/polskaakademianauk/posts/1206720729768533/

                          Na YouTube chyba też mają swój kanał.

                          PS. Jakiś pan mówił, że pracował kiedyś trochę dla Pfizer'a więc coś tam wie na ten temat, ale niezabardzo mógł mówić o wszystkim, bo to tajemnica firmowa / handlowa itp. Warto posłuchać. Ja wysłuchałem jeden z takich Internetowych wykłądów do końca.

                          "Prace nad technologiami terapeutycznymi wykorzystującymi mRNA trwają od ponad dwudziestu lat. Pandemia te prace tylko przyspieszyła. Dzięki współpracy naukowców z całego świata dysponujemy teraz skuteczną szczepionką przeciw COVID-19. Możemy także rozwijać nowoczesne metody immunoterapii genowej i stosować je do walki z innymi chorobami, np. nowotworami.

                          Zapraszamy na kolejne spotkanie on-line z cyklu „Koronawirus na celowniku”, tym razem z prof. Jackiem Jemielitym, biochemikiem, kierownik Laboratorium Chemii Bioorganicznej w Centrum Nowych Technologii Uniwersytet Warszawski, autorem ponad 130 publikacji naukowych.

                          Dołącz do wydarzenia => Szczepionki mRNA w walce z pandemią. Zachęcamy do udziału i zadawania pytań na żywo 14 lipca o godz. 19.00 na YouTube.

                          „Koronawirus na celowniku” to cotygodniowe spotkania on-line z naukowcami z różnych dziedzin, którzy odpowiadają na pytania związane z epidemią, szczepieniami i ogólną profilaktyką. Cykl organizuje Centrum Nauki Kopernik i Polska Akademia Nauk.

                          Nagrania wszystkich dotychczasowych spotkań dostępne na naszym kanale YouTube"

                          Wszystkich materiałów edukacyjnych PAN nie widziałem, ale więcej można było się dowiedzieć z NewYork Timesa czy innych stron, źródeł.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          „Koronawirus na celowniku” to jest chyba to samo co wziąć koronawirus pod lupę ;-)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Ciekawe kiedy pierwsze e-wykłady na temat szczepionek mRNA pojawiły się na ich kanałach. Możliwe, że "rychło w czas", trzeba to sprawdzić... działaj.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Szczepionki mRNA w walce z pandemią | Koronawirus na celowniku | Polska Akademia Nauk

                          00:00 Początek transmisji

                          00:40 Powitanie

                          03:00 Wprowadzenie ...

                          https://www.youtube.com/watch?v=rQyP32z9Jps

                          ------------------

                          Zabawna nazwa jednego kanału na YT to "Facetka od biologi" :)

                          https://www.youtube.com/watch?v=alZW53Ti2fQ

                          ------------------

                          https://www.youtube.com/results?search_query=Polska+Akademia+Nauk+Jak+powstały+szczepionki+mRNA+i+w+jaki+sposób+działają

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Warto przypomnieć, że w badaniach Pfizera, jako placebo zastosowano cała szczepionkę ale bez mRNA (włącznie z nanolipidami ?)... placebo aktywne, placebo nieaktywne i takie sprawy wszystkim doskonale znane ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 318

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Po 12 minucie.... A co jeśli komórki dendrytyczne zaprezentują antygen, ale będący znieczyszczeniem mikrobiologicznym ? Czy istnieje taka możliwość ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 320

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Wszystkim, którzy tak prześmiewczo atakują Foliarza :

                          10:Kiedy miałem naście lat zafascynowany byłem postępem technicznym jaki człowiek dokonał, zwłaszcza ostatnimi laty (a były to lata 70,80) . Interesowałem się bardzo lotami w kosmos , lądowaniem na Księżycu , osiągnięciami medycyny. Już wtedy zastanawiałem się jak będzie wyglądał świat gdy dorosnę , gdy będę miał 50 , 60 lat ? Z wypiekami na twarzy biegło się wtedy ze szkoły obejrzeć kolejny odcinek serialu Kosmos 1999 ( teraz to śmieszne się wydaje ). Chciałem być lotnikiem (niestety krzywa przegroda nosowa zdobyta w honorowej bójce :D dyskwalifikowała mnie) , gdy jednak się to nie udało wybrałem kierunek techniczny, elektroniczny, automatyczny. Pewne zdolności w tej dziedzinie bardzo ułatwiały mi odnajdywanie się w czasach przyśpieszenia technologicznego. Gdy dla wielu moich znajomych te zachodzące zmiany były nie do przeskoczenia ; pierwsze telefony komórkowe , sieci strukturalne , transfer danych ja czułem się w tym całkiem nieźle rozwijając się wciąż w tych nowych dziedzinach. Gdy inni zastanawiali się jak to się dzieje że człowiek z "kamienia", bez kabla , w szczerym polu łączy się z kimś na drugim końcu Polski ja już wiedziałem że ta technologia wkrótce umożliwi taką transmisję danych że nie tylko będzie można rozmawiać ale również zestawiać połączenia video , telekonferencje itd. Strasznie mi się to podobało. Ewolucja technologiczna zamieniła się wręcz w eksplozję technologiczną. To było niesamowite jak człowiek był w stanie wchodzić na coraz wyższe poziomy w tak krótkim czasie . Gdy pojawiły się dzieci zacząłem się zastanawiać w jakim świecie one będą żyć. I tu pojawił się pierwszy prysznic - zimny!. Upłynęło już bodaj 50 lat od pierwszego lądowania człowieka na Księżycu. Miałem nadzieję, że przy tym ogromnym postępie technologicznym w wieku w którym się obecnie znajduję to przynajmniej raz - za odłożone skrzętnie oszczędności polecę na wycieczkę na Księżyc ... i co ??? Obawiam się że ja już nie dożyję tego lotu. Jakoś nikt nie może powtórzyć tego wyczynu z końcówki lat 60. Tamta technika z obecnej perspektywy wydaje się nam siermiężna i taka prymitywna, a jednak oni polecieli ?... a my obecnie nie latamy. Ba nawet będziemy samolotami mogli latać tylko raz na dwa lub trzy lata. Bardzo to ciekawe. Już od czasu WTC zacząłem się zastanawiać że coś z tym światem dzieje się nie tak (walący się tak samo jak dwie wieże budynek nr 7 w który nic nie uderzyło), potem inwazja na Irak w poszukiwaniu broni masowego rażenia (której nie było), następnie walka całego świata z terrorystami na osiołkach przez 20 lat !!! . Ciągle powtarzające się incydenty z terrorystami samobójcami (ciężarówki we Francji, Hiszpania, UK ale nic na miarę WTC) miały nas trzymać w ciągłym lęku (nie pomagało ludzie nadal żyli i się przemieszczali). Po drodze jakieś "niewypały" z ptasią , świńską grypą" (dalej bez zmian ) . Aż tu nagle dwadzieścia lat po millenium " epidemia" jakiej świat nie widział . Wszyscy się zatrzymali ze strachu (były wyjątki) , nawet ci dzielni terroryści przestali się wysadzać z lęku przed śmiertelnym "koniowirusem". Może ktoś przypomnieć jakiś większy incydent terrorystyczny z tego "pandemicznego" okresu ? Teraz mamy straszenie wojną nuklearną , głodem. Niestety nie spadła na nas żadna asteroida która by wywołała uzasadniony kryzys. Wirus który (co by tu nie mówić ) się pojawił ręką ludzką uczyniony został (nie mam co do tego żadnych wątpliwości) . Nie był on na tyle groźny aby zdziesiątkować przypadkowych osobników . Mógłby wszak przy okazji kreatorów tego zamieszania ukatrupić, a tego oni sami chyba by nie chcieli. Choć nie był taki groźny to jednak efekt paniki i strachu został osiągnięty. Czas się pobudzić Panie i Panowie Technologia jest w tej chwili bardzo zaawansowana i będzie jeszcze bardziej. My (a mam tu na myśli 90 kilka procent ludzi z hejetrami włącznie) nie możemy marzyć o lotach w kosmos, wycieczkach w egzotyczne regiony. Technologia która kroczy będzie służyć tylko wąskiej garstce "wtajemniczonych". Widać jak wielu na szczycie chce do tej grupy dołączyć mając tak naprawdę rodaków w czarnej d... . Technologia już teraz umożliwia wszczepianie chipów przy pomocy których będziemy nieustannie wpięci w sieć . Telefon można wypi_eprzyć , lub owinąć folią aluminiową :DD , baterii nie można wyjąć zatem musi być inny sposób aby każdy zawsze był w sieci. Na razie nie jest to jeszcze ten etap bo żeby tego dokonać musi zniknąć gotówka (ostatni bastion jakiejś tam wolności) i wiara która daje ludziom nadzieję i ich upodmiotawia i musi się dokonać zmiana mentalności ludzi . Bez gotówki , pod stałym dozorem "Saurona" nie bardzo będziemy w stanie pierdnąć aby taka informacja o nie uprawnionym wzroście śladu węglowego nie przedostała się do systemu. System w związku z tym ułoży nam dietę , przepisze leki ograniczy "szkodliwe" dla nas przyjemności. "Będziemy szczęśliwi , nie mając nic". Witam w Matrixie. Kiedyś potrzebna była siła ludzka do postępu. Obecnie już nie. Większość to balast który należy pozbawić prawa do rozmnażania i przemieszczania i umieścić w klatce bez krat w której dożyją swych lat. Plany są takie, aby na Ziemi na naszej Pachamamie pozostali ludzie "przydatni" . To oni dostaną prawo reprodukcyjne , a ich potomstwo będzie planowane przez "Wielkiego Brata" i profilowane genetycznie pod odpowiednie potrzeby (bez wad , bez nałogów, zdrowi, silni, sprawni ) Podoba się wam taka przyszłość ? Myślicie że to fantastyka ? że to o nie możliwe ? :D . Nie będzie gości spod budki z piwem czy ławeczki w Wilkowyjach.

                          Gość_dziadzia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          W wtc to były hologramy + mini łasunki wybuchowe na każdym piętrze, podłożone już na etapie budowy. księżyc to lustrzane odbicie naszej zieni. odwiedz kanał Wolność i Anarchia. Pozdrawiam Ciebie Emerycie.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 1516182021 ... 177178179180
Przejdź do strony nr
37 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę