Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wątek dla zwid-19

Ilość postów: 3231 | Odsłon: 246805 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Anioły podczas ludobójstwa na Wołyniu - pojawiały się ciągle - przeczytaj https://pomagam.pl/h736rm

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          "Zwracam się z prośbą o wsparcie organizacji Marszu Pamięci w Warszawie, 11 lipca (wtorek) plac Trzech Krzyży godz. 17. Potrzebne są środki na zakup nagłośnienia bo liczymy na to, że będą nas dziesiątki tysięcy . W imieniu organizatora bardzo dziękuję."

                          Katarzyna Sokołowska

                          https://zrzutka.pl/t5jjwc?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR2PR-sAxjVdOlb88HpiLjLXod3HLqsU12l19wBMoU7ytYd06S5tpqrncmE

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          W czasie szaleństwa, które trwało od marca 2020 r. Big Pharma pokazała swą dezinformacyjno-propagandową siłę. Ale każdy z nas, zwykłych ludzi ma potężną broń: rozum, logikę i zdrowy rozsądek. Szkopuł w tym, że nie każdemu chce się tej broni używać, aby samego siebie i swoje rodziny bronić.

                          http://img.liczniki.org/20230624/FB_IMG_1687610307314-1687610489.jpg

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1145

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Nie nie przyjąłem, to po prostu moja ocena sytuacji, nie człowieka.

                          Nie wiem, dlaczego przyjmujesz to tak personalnie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          No bo wyzywasz, chcesz za wszelką cenę mnie ośmieszyć. ja nie wiem co ci takiego zrobiłem. jesteś pracownikiem sanepidu czy co.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          ALARM!!!

                          DRUK 3238!

                          13.06.2023 rząd przepchnął w sejmie ZDRADZIECKIE POPRAWKI w prawie geologicznym i górniczym

                          Pozwalają one wywłaszczać Polaków bez odszkodowania, grabić polskie złoża i nasze podziemne wody pitne!

                          Nadzieja w senatorach.

                          Działaj! Wyślij pismo do senatorów, znajdziesz je pod poniższym linkiem:

                          https://psnlin.pl/news,alarm-druk-3238-wywlaszczenie-polakow-i-grabiez-polskich-zloz-list-do-senatorow-rp,198.html

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1148

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Ja nikogo nie wyzywam.

                          Napisałem cokolwiek obraźliwego na temat jakiejkolwiek osoby?

                          Odnoszę się jedynie do "wartości" twoich publikacji, braku jakichkolwiek samodzielnych wniosków.

                          Z uwagi na częstotliwość tych wpisów oraz na znaczną objętość zamieszczanych materiałów można przypuszczać, że po prostu sam się z nimi nie zapoznajesz.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          No tak wyzywasz od zwisów, i pośrednio od debili nie czytających tego. Ale jakie to ma znaczenie czy sie ktoś zapoznaje czy nie ? a co ty myślisz że ja pracy i innych obowiązków nie mam ? żeby sie z tym wszystkim zapoznać to bym musiał siedzieć od rana do nocy. Wrzucam to z czym się w 100% zgadzam to co byś chciał jeszcze, jakie własne wnioski? po prostu sie z tym zgadzam i tyle. Wartość publikacji to są prostu FAKTY których mediach głównego nurtu nie podają, więc ja postanowiłem im pomóc :)

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Zwis to robota korekty, aczkolwiek dość zabawna.

                          To wrzucaj, przecież to publiczne forum.

                          Ja z kolei mam prawo pisać swoje wnioski - bo to publiczne forum.

                          Jeśli czujesz się debilem, to nie jest moja sprawa.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Nie czuje sie debilem, to ty mnie właśnie pośrednio tak nazwałeś. Nie potrafiący czytać.

                          Rozumiem że to co wrzucam kłóci się mocno z twoim dotychczasowym światopoglądem, zaufaniem do lekarzy, państwa, rządu stąd ta agresja i frustracja.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1151

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Rozumiem że tylko lekarzom wierzysz i instytucjom pańswowym skoro moje wrzutki nie mają dla ciebie żadnej wartości? to powiem ci że musisz mieć serio niski iloraz, bo po oszustwie srowidowym mało kto im już ufa. Nic nie zrozumiałeś co się na prawde dzieje.

                          W czasie szaleństwa, które trwało od marca 2020 r. Big Pharma pokazała swą dezinformacyjno-propagandową siłę. Ale każdy z nas, zwykłych ludzi ma potężną broń: rozum, logikę i zdrowy rozsądek. Szkopuł w tym, że nie każdemu chce się tej broni używać, aby samego siebie i swoje rodziny bronić.

                          http://img.liczniki.org/20230624/FB_IMG_1687610307314-1687610489.jpg

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Nie wiem, co rozumiesz.

                          Nie wiesz, w co wierzę. Nie wiesz, jaki mam iloraz.

                          Wyciągasz "wniosek" na podstawie swoich przypuszczeń - bez żadnych danych.

                          Piszemy "naprawdę", nie "na prawdę" w takim kontekście.

                          Ja nie oceniam ciebie - oceniam zjawisko.

                          Jeśli ci z tym źle na publicznym forum, to nie jest moja sprawa.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Nie wiem po co sie tu produkujesz w ogóle w tym wątku. Ale jakie "zjawisko" oceniasz? ty dla mnie jesteś zjawiskiem. Polacy już dawno stracili instynkt samozachowawczy i zdolność logicznego myślenia. Nie szukają informacji nt tych wszystkich pseudo pandemii, tylko ślepo wierzą w to co im pani lub pan z okienka tv przekaże. Nawet jak im przedstawisz logiczne argumenty poparte naukowymi dowodami, to i tak nazwa cie trollem, spiskowcem lub ruską onucą. Ludzie nie wiedzą, że szykują im następna plandemie typu H5N1 i już testują szczepionki. Wybijają ptaki, świnie a teraz jeszcze chcą koty. Gdyby tak chcieli poszukać to znaleziliby dowody tego co globaliści nam szykują. Ale o tym w tv nie mówią, więc jest to teoria spiskowa.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1155

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          dane masz w każdym arykule w odnośnikach plus linki do badań :)

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1157

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          "Rozumiem że tylko lekarzom wierzysz i instytucjom pańswowym skoro moje wrzutki nie mają dla ciebie żadnej wartości? to powiem ci że musisz mieć serio niski iloraz, bo po oszustwie srowidowym mało kto im już ufa. " - mam na myśli taki wniosek - jest bezwartościowy, bo nie opiera się na niczym oprócz twoich przypuszczeń.

                          Oceniam zjawisko tak, jak napisałem w jednym ze wcześniejszych wpisów.

                          To że nie wiesz, po co ja "się tu produkuję" to nie jest moja sprawa.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Ależ oczywiście że się opiera, wszystko podane jest na tacy, tylko ty nie umiesz szukać :)

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Piszesz w formie pytania, że rozumiesz w co ja wierzę i na tej podstawie wyciągasz wniosek na temat mojego ilorazu.

                          Wyciągasz wniosek na mój temat nie na podstawie stanu faktycznego, a na podstawie swojej wiary - wiary, które nie jest poparta jakąkolwiek wiedzą.

                          Dodatkowo - atakujesz nie argumenty, a rozmówcę.

                          Obie te rzeczy każdy forumowicz może samodzielnie ocenić.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 6162646667 ... 177178179180
Przejdź do strony nr
37 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Druk Technika Drukarki Komputery Serwis
Branża: materiały eksploatacyjne do drukarek
Dodaj firmę