Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wątek dla zwid-19

Ilość postów: 3231 | Odsłon: 246889 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1159

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          socjolog się znalazł :) a może psychiatra? z tego co się orientuję to oni sami się leczą często.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Kolejny raz próbujesz dyskredytować rozmówcę w takiej samej formie - zadajesz pytanie, a za chwilę odnosisz się do odpowiedzi tak, jakby odpowiedź była zgodna z twoimi oczekiwaniami.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1160

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Myślę że w życiu jesteś bardzo upierdliwym człowiekiem i ciężko z tobą wytrzymać :) nie pisz więcej do mnie ani nie czytaj mojego wątku. Nic cie do niczego już nie przekona, i niech tak zostanie.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Nie mam wpływu na to, co myślisz i nie jest to moja sprawa.

                          Wątek nie jest twój - jest to publiczny wątek na publicznym forum.

                          Ja nie piszę do ciebie - piszę w publicznym wątku.

                          Czy mnie coś przekona do czegokolwiek to nie wiesz, ale ponownie próbujesz coś imputować.

                          I nie mów mi, jak mam żyć :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Ten co próbuje mi imputować że bie czytam tego co wrzucam i nie ma dowodów potwierdzających te publikacje. :) to rusz dupe w końcu z domu i porozmawiaj z ludźmi ilu młodych umiera.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Człowieku, mnóstwo razy udowodniłem Ci kłamstwo przez te wszystkie lata.

                          Ale co z tego, jak ty zawsze na taką okazję zachowujesz się jak typowy foliarz - wrzucasz pierdyliard bzdetnych linków nie w temacie, żeby przykryć swój blamaż, albo zabierasz łopatkę, grabki i wiaderko i znikasz na dzień cały.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1165

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          I nie imputuj mi że ci wciskam coś co masz przeczytać bo sam żeś tu przylazł :DD

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Zwid szkoda Twojej energii i czasu na takie zaczepki. Po prostu rób swoje. Jesteś potrzebny i Twój wątek również. Ktoś bardzo dobrze pomyślał robiąc Ci tematyczny kanał. Jak ktoś w ogóle może nazwać to co robisz indoktrynacją . Drogi zwidzie mam już trochę lat na karku. Zawsze lubiłem ludzi, wierzyłem w postęp w to co może osiągnąć ludzki intelekt, technologie. "Teorie spiskowe" były mi obce. Owszem nie podobało mi się wiele rzeczy ale raczej uważałem że to przypadek , zbieg okoliczności stoi za pewnymi wydarzeniami ot taka młodzieńcza wizja świata. Może nawet fajna ale całkowicie nie prawdziwa. Bierze się ona stąd że już na etapie wstępnej edukacji dzieci, młodzież ja też w niestety kiedyś poddawani jesteśmy pewnej , bardzo silnej indoktrynacji . Nauczyciel, wykładowca, profesor stają się autorytetami oznajmiającymi prawdę absolutną. Dziennikarze mieli dostarczać obiektywnej prawdy , lekarzy uważałem za światłych ludzi chcących jedynie ratować życie ludzkie za wszelką cenę, policja wojsko -wszystko dla naszej ochrony , dla bezpieczeństwa. Niestety wszystko to wygląda zupełnie inaczej poza nielicznymi wyjątkami ludzi idealistów którym po prostu zależy i dla których mamona nie jest "Bogiem". Już dawno wyrosłem z takiego postrzegania świata. Był czas że czułem się osamotniony w tym co do mnie docierało. Na szczęście poznałem ludzi którzy również dostrzegają to co się dzieje. Ten wątek jest dla takich ludzi. Wcześniej sam bardzo dużo szukałem i czytał ale niestety mam coraz mniej czasu na szukanie aktualności , dzieci, wnuki , masa zajęć ,praca no i jeszcze pasje których mam nie mało. Dlatego chwała Zwidowi że robi coś za mnie dla mnie. Z większością tego co zamieszcza zwid zgadzam się w 100 proc. Nie jestem produktem jego indoktrynacji ale własnej obserwacji tego co się wyprawia. Zwid dobrze ci gościu odpowiedział . Nie chcesz czytać jego "śmieci" po prostu omijaj szerokim łukiem ten wątek i tyle. Jesteś wolnym człowiekiem nie zabraniaj innym korzystać z ich wolności do czytania tego co chcą czytać. Niedługo nie będzie już takiej możliwości . Wielkimi krokami nadciąga powszechny zamordyzm i niewolnictwo na skalę o jakiej ci się nie śniło gościu.

                          Gość_dziadzia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Dzięki dziadzia, naprawdę ciężko mi w to uwierzyć że ktoś jeszcze do tej pory po tym wszystkim nie dostrzega że teorie spiskowe już nie isrnieją. To są ludzie jakby z innej bajki, tak jak moja sąsiadka która do tej pory nosi maskę. Fakt faktem że na brodzie ale nosi. Uszanujmy ich.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          WHO właśnie podpisała "Nowy globalny pakt finansowy" w Paryżu 22 czerwca 2023

                          Czy naprawdę tego chcemy lub potrzebujemy?

                          https://interestofjustice.substack.com/p/who-just-signed-a-new-global-financing

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Złota medalistka olimpijska Tori Bowie została znaleziona martwa w swoim domu po sprawdzeniu stanu zdrowia, mówią urzędnicy

                          Bowie miał zaledwie 32 lata

                          https://www.foxnews.com/sports/olympic-gold-medalist-tori-bowie-was-found-dead-her-home-upon-wellness-check-officials-say

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1173

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          To jak będziesz miał chwilę czasu, to opisz może swoimi słowami, jak wygląda konstrukcja i cel tego paktu finansowego, o którym tutaj informujesz wklejając link?

                          Takie streszczenie najważniejszych rzeczy i swoje wnioski.

                          W wolnej chwili, bez nacisków.

                          Aha, czy ja gdziekolwiek pisałem, że mi wciskasz, co mam czytać? Bo ja sobie nie przypominam.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          "Foliarze przyjmują jedynie argumenty, które potwierdzają ich własne przekonania. Twierdzenia niezgodne z ich zdaniem traktują jako atak bądź spisek."

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1171

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Czy ktoś komuś czegokolwiek zabrania?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Brzydkie oblicze codziennej cenzury na przykładzie prof. Normana Fentona

                          UE, WHO i ONZ zaostrzają obecnie cenzurę nie tylko w mediach społecznościowych, ale ogólnie we wszystkich mediach, w tym w literaturze naukowej. Dane, fakty i odkrycia naukowe godzące w interesy biznesu farmaceutycznego i elity finansowej są cenzurowane, ich autorzy zgłaszani są swoim pracodawcom, a w niektórych przypadkach zwalniani lub zapraszani na wykłady. To właśnie przydarzyło się profesorowi Normanowi Fentonowi.

                          https://tkp.at/2023/06/24/das-haessliche-gesicht-der-alltagszensur-am-beispiel-von-prof-norman-fenton/

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          No a teraz własnymi słowami - streszczenie i wnioski (własne wnioski).

                          Można używać translatora - nie tylko do tytułu czy do pierwszego akapitu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          "Dane, fakty i odkrycia naukowe godzące w interesy biznesu farmaceutycznego i elity finansowej są cenzurowane, ich autorzy zgłaszani są swoim pracodawcom, a w niektórych przypadkach zwalniani lub zapraszani na wykłady."

                          ZAPRASZANI NA WYKŁADY w niektórych przypadkach.

                          To tłumaczenie było czytane ze zrozumieniem przez wklejającego?

                          Co autor i wklejający mieli na myśli pisząc w zapraszaniu na wykłady w niektórych przypadkach?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 6263656768 ... 177178179180
Przejdź do strony nr
37 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -