Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wątek dla zwid-19

Ilość postów: 3231 | Odsłon: 247017 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          10 stycznia 2022 Lekarka odpowiada przed sądem w Częstochowie. Nie przebadała kobiety mającej zawał i wysłała ją na oddział covidowy. Pacjentka zmarła

                          https://dziennikzachodni.pl/lekarka-odpowiada-przed-sadem-w-czestochowie-nie-przebadala-kobiety-majacej-zawal-i-wyslala-ja-na-oddzial-covidowy-pacjentka/ar/c1-15983927

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          U kobiety nie stwierdzono zakarzenia koronawirusem. A to komentarz spod artykułu: "W taki oto sposób mamy nadmiarowe zgony, których można było uniknąć."

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          2020-04-29 Skandal na SOR. Pacjentka zmarła, bo lekarka z Ostrowca bała się wirusa? https://radiokielce.pl/434414/post-105163/

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Były takie podobne sytuacje opisywane w mediach w Polsce, że pacjenci umierali w izolatoriach w których byli trzymani jak w więzieniach - bo lekarze bali się koronawirusa.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Polityka UE podejmuje ostateczne kroki w kierunku tożsamości cyfrowej dla każdego obywatela

                          Paszport obywateli UE będzie wkrótce przechowywany w aplikacji na ich smartfonach. Tożsamość cyfrowa w UE będzie wkrótce gotowa do wdrożenia.

                          https://tkp.at/2023/06/30/eu-politik-setzt-letzte-schritte-zur-digitalen-identitaet-fuer-jeden-buerger/

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Katalin Karikó, Drew Weissman, Robert Malone i in.: każda osoba IMO, która opracowała technologię mRNA i wzięła miliony, miliardy pieniędzy podatników i siedziała cicho, wiedząc, jakie szkody wyrządza to kompleksowi lipid-nanocząsteczka tłuszczu, znając potencjał niebezpieczeństw, widząc, co zrobiła teraz ludziom, którzy wykonali oszustwo, musi zostać zbadana pod przysięgą, uwięziona, jeśli zajdzie taka potrzeba

                          https://palexander.substack.com/p/katalin-kariko-drew-weissman-robert

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Ustanowienie cyfrowego więzienia przez UE, WHO, ONZ i WEF

                          Po drakońskich środkach podjętych w ciągu ostatnich trzech lat, obecnie przeżywamy okres, który wydaje się nieco spokojniejszy. Ale kolejne ciosy przeciwko klasie nie-miliarderów są forsowane z wielką gorliwością i sukcesem przez rządzących. Tożsamość cyfrowa powiązana z paszportem zdrowotnym i kontem bankowym, centralną światową walutą cyfrową oraz przeniesienie całej dotychczasowej „władzy emanującej od ludzi” światowemu rządowi WHO-UNO-WEF poprzez traktat pandemiczny i zmianę międzynarodowych przepisów zdrowotnych to kamienie węgielne powstania cyfrowego więzienia.

                          https://tkp.at/2023/06/30/die-errichtung-des-digitalen-gefaengnisses-durch-eu-who-uno-und-wef/

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          A ja nie mam smartfona. Czy dostane w prezencie smartfon ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          I czy ten smartfon wymienią mi za darmo jak np. niechcąco wpadnie mi on pod jadący walec ? :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1331

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Bzdury 09:44. Lekarze nie bali się bo byli zaszczepieni. Spędziłem dwa miesiące na OIOMie i trochę się napatrzyłem kiedy już byłem w stanie cokolwiek widzieć i rozumieć. To była nieustanna walka ale ktoś, kto tego nie przeżył na własnej skórze, nigdy nie zrozumie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Nowe informacje o początkach Covida

                          Teorie spiskowe może prawdziwe?

                          Zamieszani chińscy naukowcy

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          12:03 Mowa o roku 2020 a wtedy szczepionki jeszcze nie było. Ja nie pisze o Twoim przypadku. Nie neguje tego co piszesz ale dlaczego negujesz informacje które były podawane przez media ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Miałem na myśli kwarantannę gdzie trzymano chorych ludzi zamiast udzielać im pomocy, czekano na wynik testu a w tym czasie pacjet umierał bo nic nie jest ważniejsze od wyniku testu. Może to odosobnine przypadki ale były takie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Kwarantanna w szpitalnym oddziale.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Szukam jakiś artykułów z początku pandemi. Narazie znalazłem takie coś:

                          https://tvn24.pl/magazyn-tvn24/wiezniowie-kwarantanny,286,5038

                          https://gazetakrakowska.pl/krakow-mezczyzna-w-kwarantannie-nie-mial-juz-jedzenia-i-picia-z-pomoca-ruszyli-krakowscy-policjanci/ar/c1-14880561

                          Podobno ludzie trzymani w szpitalanych kwarantannach też czasem nie mieli wody przez długi czas ani jedzenia.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          dobrze że mam screeny na tych przestępców bo dużo już pousuwali ci mordercy i szykują nam nowe

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          .. Potężny, skryty rozwój faszyzmu w USA, jak opisano wcześniej, jest tylko jednym z ogniw długiego łańcucha, którego ostatecznym celem jest najpierw odebranie wszelkiej władzy ludziom, a następnie odebranie większości władzy rządom krajowym i innym organom zarządzającym. Widzieliśmy już, że większość z tego została już osiągnięta w Ameryce, ale zostało to również osiągnięte w prawie takim samym stopniu w Europie. Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że Unia Europejska była gwałtownie dyskredytowana nie tylko jako niedemokratyczna, ale jako fundamentalnie antydemokratyczna, innymi słowy, zmierzająca w kierunku tego samego autorytarnego faszyzmu, co Stany Zjednoczone. ..”

                          .https://bitomat.wordpress.com/2023/06/29/demokracja-najbardziej-niebezpieczna-religia-14-nieimperialne-imperium/

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 7172747677 ... 177178179180
Przejdź do strony nr
37 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -