Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wątek dla zwid-19

Ilość postów: 3232 | Odsłon: 247075 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          stop zet

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Zapraszamy wszystkich antysystemowców 29 sierpnia na protest do Warszawy, doświadczonych przez system rządowy w przeróżny sposób, który ukrywa zbrodnię na ludzkości polskiej od dekad. Zaprotestujmy razem przeciwko agendzie transhumanizmu, która potrzebuje wciąż nowych królików doświadczalnych, aby doprecyzować metody zniewolenia i wprowadzenia NWO, zapowiedzianego zresztą na początku pandemii przez premiera Morawieckiego.

                          Zapraszają autentyczne ofiary elektronicznego reżimu.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          XD

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Tylko Jasiek uratuje Naród przed chazarami z popisu. Już dziś bardzo ważna audycja.

                          http://img.liczniki.org/20230821/image_2-1692619637.png

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1730

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          15:02 Niestety rosyjska technologia XXI nie może równać się z amerykańską sprzed 70 lat. Tamci nie tylko wylądowali bezpiecznie ale i pospacerowali a potem bezpiecznie wrócili. Echhh. Myślałem że do tej pory to polecę sobie na wycieczkę na Księżyc a tu lipa . Niedługo nawet samolotem nie będzie można latać i samochodem jeździć chyba że ktoś zainwestuje w melexa. Trzeba znowu konia kupić póki jeszcze stać. Wracamy do dzidy i krzemienia.

                          Gość_dziadzia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          nigdy tam nie byli, nakręcili w studio Disneya który był zresztą wolnomularzem

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Przypominawczo -> jest rok 2020

                          1. Dzieci mają iść do szkoły, bo w szkole jest bezpiecznie.

                          2. Dziadkowie nie powinni przyprowadzać ani odbierać dzieci, bo to dla nich niebezpieczne.

                          3. Dzieci mogą chodzić po szkole, wśród innych uczniów i nauczycieli i nie stanowią dla siebie zagrożenia.

                          4. Ja wchodząc do szkoły muszę założyć maskę, bo stanowię zagrożenie.

                          5. Ja stanowię zagrożenie, więc muszę wejść w masce, ale moje dziecko żyjąc ze mną pod jednym dachem nie stanowi zagrożenia, więc nie musi jej w szkole nosić.

                          6. W autobusie można siadać tylko co drugie krzesło, a stać w ogóle nie wolno, ale dzieci muszą dojeżdżać do szkoły autobusami, które do marca zawsze pękały w szwach. Oczywiście muszą też zachować 2m odstępu od współpasażera.

                          7. Uczniowie z okręgów czerwonych także muszą dojeżdżać do szkoły, zachowując przy tym 4m odległości od współpasażera. Tymi samymi autobusami, które do marca pękały w szwach.

                          8. Autobus jadący z okręgu zielonego, przez czerwony, do innego zielonego, na środkowej trasie powinien mieć o połowę mniej pasażerów, nawet jeśli wszyscy jadą z punktu A do punktu Z i nikt nie wsiada, oraz nie wysiada po drodze.

                          9. Mieszkający w strefie czerwonej, stanowiący źródło zakażenia, chodzący w masce po ulicy, przekraczając strefę, gdy np. jedzie do pracy (do zielonej) zdejmuje maskę na miejscu i pracuje z innymi ludźmi przez 8h, już bez maski, bo w strefie zielonej nie ma takiego ryzyka zakażenia.

                          10. Po bytności klienta w knajpie kelner czy inny obsługujący musi zdezynfekować stolik, żeby nie stanowił dla innych źródła zakażenia.

                          11. W szkole dziecko przenosi się z sali do sali, siada przy ławkach, przy których lekcję wcześniej siedzieli koledzy z innej klasy i nie trzeba dezynfekować stolika, bo nie jest on źródłem zakażenia.

                          12. Przy zachowaniu odległości plażowanie jest bezpieczne, wizyty w restauracji są bezpieczne, jakimś cudem podróż pociągiem jest bezpieczna (PKP sprzedaje bilety na każde miejsce siedzące, także w zamkniętych przedziałach), ale wizyta w urzędzie już nie jest bezpieczna, więc urzędy są dla większości spraw nieczynne.

                          13. Od marca 2020 nie zamknięto z powodu epidemii żadnej Biedronki, Aldika, Tesco ani Kauflanda. Żaden sklep nie został poddany kwarantannie, z powodu nagłego wzrostu liczby zakażonych pracowników, mimo że klientów przewija się tam tysiące, a pani w kasie ma jedynie z jednej strony metr pleksi.

                          14. Urzędy miasta czy skarbowe są tak ogromnym, potencjalnym źródłem zakażenia, że muszą pozostać zamknięte i wszystkie sprawy załatwia się on line, a gdy trzeba złożyć dokument na papierze, leży on 72h w poczekalni i czeka aż wirus padnie z głodu.

                          15. Towar macany w marketach nie przechodzi kwarantanny, a pieniądze, które odbiera pani kasjerka nie leżą 72h czekając na ozdrowienie, bo nie są źródłem zakażenia.

                          16. Książki, które oddaję do biblioteki, w odróżnieniu od pieniędzy, którymi operuję w markecie, muszą przejść okres karencji, w czasie od 3 do nawet 14 dni w niektórych filiach, bo są źródłem zakażenia.

                          17. Ja muszę iść do pracy, moje dziecko musi iść do szkoły, farmaceuta musi iść do pracy, pani w biedronce musi iść do pracy, ale lekarz który składał przysięgę Hipokratesa, nie musi iść do pracy i może mnie „przyjąć” z domu oraz „leczyć” przez telefon, bo w przychodni mógłby się zarazić.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1733

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          16:43 Wiem że nie byli. To był sarkazm.

                          Gość_dziadzia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1734

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Tak, a ziemia jest płaska 16:43.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          22:44

                          Akurat Ziemia jest trójkątna, jesteś w błędzie. :D

                          Gość_dziadzia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Ale że dwa wymiary? Taka płaściutka?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          No. :D

                          Gość_dziadzia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Zwid od zawsze twierdzi, że Ziemia jest na dnie krateru. Czego nie rozumiecie?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Ja chętnie bym poleciał zobaczyć potwierdzić , poskakać po Księżycu ale chyba nie dożyję bo jakoś przestali latać . Polecieli 50 lat temu i pomimo takiej eksplozji technologii przestali. Jest mi smutno. To zapewne przez ekologię. Kupie sobie konia.

                          Gość_dziadzia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Wokalista Rammsteina Till Lindemann i top modelka Heidi Klum przed TRYBUNAŁEM ...

                          https://www.kla.tv/26834

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Coraz intensywniej trwają prace nad wznowieniem kampanii szczepień i środkami towarzyszącymi. Odpowiednie warianty Corony zostały już udostępnione.

                          https://tkp.at/2023/08/23/naechste-c19-impfkampage-nimmt-fahrt-auf-eris-oder-pirola-aus-dem-biolabor/

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 9394969899 ... 177178179180
Przejdź do strony nr
37 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
KAMO usługi elektryczne
Branża: Elektryka
Dodaj firmę