Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wątek dla zwid-19

Ilość postów: 3232 | Odsłon: 247051 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          16:20 Nie ma ludzi zdrowych (tym bardziej zdrowych jak koń) są tylko źle zdiagnozowani. Odpowiadając : Oczywiście że umierali (jakby nie umierali to byliby nieśmiertelni a tego nie napisałem), umierają i umierać będą. Napiszę więcej Ty też umrzesz , ja również. Myślę że to oczywiste. Czy czytając to co napisałem, (z tego co widzę z wielką wnikliwością i niezwykłym wręcz zrozumieniem) odnalazłeś tam jakieś zdanie w którym stwierdzałem że nie było wówczas chorób ? A może napisałem że nie należy przyjmować leków ??? Mógłbyś posługując się swym błyskotliwym umysłem zacytować jakiś fragment z mej niezwykle krótkiej wypowiedzi w którym odnalazłeś taką "perłę". Sam jestem niezwykle ciekaw gdzieś Ty to wyczytał ? Widzisz gościu , ja odniosłem się tylko do poprzednika z 13:34 (to było Twoje - przemyślenie ?). Ów gość napisał (posługując się sobie tylko znaną logiką) że ludzie umierali z byle choroby bo nie było leków. Pozwoliłem się z nim nie zgodzić . Otóż ludzie z byle powodów by nie umierali, gdyby wypełnione były warunki o których pisałem o godzinie 14:27. Natomiast grypę czy odrę , świnkę, różyczkę, ospę wietrzną nie uważam za choroby śmiertelne jeśli organizm jest w dobrej kondycji (zachęcam do prewencji i dbania o siebie ). Teraz co do mnie. Oczywiście chorowałem na wszystkie wymienione przeze mnie choroby. O ile nie miałem wpływu na leczenie w ich przypadku to wiem że nie brałem w ciągu ich przebiegu praktycznie żadnych leków . W 2018 roku miałem ponownie grypkę temp 40 st . Też nic nie brałem. W 2020 miałem "srowid" i 40 stopni gorączki . Też nic nie brałem. I w jednym i w drugim przypadku nie byłem u lekarza . W tym drugim nie byłem bo dostać nie można się było i trzeba było ze swoim kijem chodzić żeby w parapet stukać. Tak na prawdę nie byłem głównie dla tego że bardzo szybko zorientowałem sie o co w tej "pandenii" chodzi i nie chciałem brać udziału w tej szopce. Nie chciałem być w systemie , nie chciałem mieć kosmonautów w domu, nie chciałem machać przez szybkę do radiowozu i nie chciałem mieć dzidy z watą w nosie , nie chciałem mieć szprycy z ... ( z czego to była ta szpryca w końcu , wiadomo już ? "etc. etc. Żeby nie było (bo znów coś ci się wyczyta) chcę stanowczo zaznaczyć nikogo nie namawiam do kopiowania mojego postępowania. Każdy ma głowę na karku i tych kilka zwojów pod czaszką żeby z nich zrobić użytek . Jeszcze raz zachęcam do dbania prewencyjnego o swoje zdrowie, zachęcam do ruchu, do świadomego odżywiania się, nie przepracowywania i unikania stresu na ile to tylko możliwe . Życzę dużo uśmiechu i radości z życia codziennego , z dzieci , z wnuków. I jeszcze jedno. Poczytajcie , zainteresujcie się tym co nam przyroda oferuje. Jest tak dużo ziół , owoców naokoło nas : pokrzywa, kurdybanek, mniszek, wrotycz, piołun, bez czarny, pigwa, głóg ... itd. Można by tu kilka stron zapełnić na forum. Pozdrawiam

                          Gość_dziadzia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Zgadza się, wszyscy umrzemy ale dzięki medycynie, lekarzom i lekom można to oddalić w czasie. Widzisz, gdybym słuchał takich jak Ty to już od dwóch lat wąchałbym kwiatki od spodu, jak to się mówi. Ciężko zachorowałem na tak wyśmiewany przez Ciebie covid i bez pomocy medycznej, respiratora, ecmo u wielu, wielu leków nie wyszedłbym z tego. Twój poprzednik starał się udowodnić w swoim obszernym wpisie że farmakologia i lekarze szkodzą i trują ludzi. Dlatego napisałem, że jak tych leków nie było to ludzie umierali, prawda ? Ty na to, że umierali z innych powodów. Jak więc to rozumieć ? Jasne, z innych też umierali i będą umierać. Na wiele rzeczy nadal medycyna jest bezradna. Nie jest to jednak żaden powód by straszyć innych lekarzami czy farmakologią. Po prostu czasami nie ma innego wyjścia jak wziąć dany lek czy zaszczepić się.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          12:28 Zapytam jeszcze raz gdzie znalazłeś u mnie wyśmiewanie z covida ? Dla mnie te dwa lata nie były wcale śmieszne. Nie przypuszczałem że można tak ludziom namieszać w głowach w tak krótkim czasie . Gdzie znalazłeś straszenie lekarzami ? Proszę zacytuj. Wręcz przeciwnie zawsze pisałem że należało leczyć ludzi a nie zamykać lekarzy przed pacjentami czekając aż wylądują w szpitalu. nie zamyka się żołnierzy w koszarach jak jest wojna. Ja już nie wiem . Starałem się napisać jak najprościej . Czy my komunikujemy się w jakichś innych językach ? To że byli lekarze którzy w tym czasie przyjmowali pacjentów i próbowali o sukcesach informować opinię publiczną to fakt i nie zamierzam z tym dyskutować bo to bez sensu. Mnie wk..a to że Ci lekarze byli zawieszani w prawach wykonywania zawodu . Byli jednak lekarze którym bardzo ten czas przypadł do gustu i z rozrzewnieniem tęsknią za minionym okresem. Masz zupełnie inne wnioski z tego okresu . Nic na to nie poradzę. Można znaleźć wiele materiałów które obnażają to co się wydarzyło wystarczająco dokładnie. Zwid-19 wielokrotnie zamieszczał tu takie informacje to go wyśmiewali. Mnie nie chce się tego po raz n-ty wyjaśniać . Po prostu nie przekręcaj tego co ja napisałem . A to czy weźmiesz jakiś lek czy nie , czy się zaszczepisz na wszystko co Ci każą to Twoja sprawa . Mnie nic do tego. Nie życzę sobie natomiast aby ktokolwiek i kiedykolwiek zmuszał mnie lub moich najbliższych do eksperymentów medycznych a z tym mieliśmy do czynienia w ostatnim okresie. Szanuję pragnienie tych co chcą po świeżym powietrzu w pampersach na twarzy chodzić choć logiki w tym nie widzę żadnej ale rozumiem lęk , przerażenie , jaki wywołały w tych ludziach przekazy medialne ,( "Trumny z Bergamo" itp. ) czy tłoczone na wszystkich stronach i telewizorach (wręcz maniakalnie) statystyki zgonów . To nie ja straszę to wy zostaliście przestraszeni przez media przez "ekspertów". Nie jest to może wstyd bo wiem jak silny był ten przekaz ale wstydem jest nie wyciąganie wniosków tak bardzo oczywistych.

                          Gość_dziadzia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Znamy już źródło pochodzenia legionelli.

                          W Rzeszowie zakażony ptasią grypą, niezaszczepiony kot zesrał się do wodociągu

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Mam nadzieję że nie zjadł wcześniej wściekłego nietoperza i nie kopulował z łuskowcem bo wtedy na bank legionella zmutuje do wariantu śmiercionośnego i po wyborach zacznie się rzeź niewiniątek.

                          Gość_dziadzia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1779

                          Odp.: Wątek dla zwid-19

                          statyny to gwóźdź do trumny.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Banan szczepionkowy, sałatka z mRNA i nie tylko: Nieświadome przymusowe szczepienia poprzez jedzenie? (autor: Ivo Sasek)

                          https://www.kla.tv/26171

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Harmonogram wydarzeń wojennych na Ukrainie w mediach ;)

                          1. Zwycięstwo Rosji jest niemożliwe

                          2. Zwycięstwo Rosji jest mało prawdopodobne

                          3. Nie można pozwolić, aby Rosja wygrała

                          4. Rosja wygrywa, ale jakim kosztem?

                          5. Zwycięstwo Rosji było nieuniknione

                          6. Ukraina i tak była skorumpowanym krajem

                          https://www.telegraph.co.uk/news/2023/08/22/ukraines-army-is-running-out-of-men-to-recruit/

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Nasi tzw.eksperci wojskowi przez miesiące bajdurzyli o klęsce i słabości Rosji

                          Gość_Emeryt
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Warto posłuchać. Można się z tym zgadzać lub nie zgadzać żyjąc dalej w błogiej nieświadomości.

                          https://www.youtube.com/watch?v=JXAmNvLZ7aw

                          Gość_dziadzia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Legionella, czyli gdzie lekarz nie może tam Zięba pomoże.

                          https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=681768290513448&id=100008237014621

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          25 państw w Europie ma system szczepień, które są całkowicie dobrowolne i nie podlegają wymuszeniu w drodze grzywien administracyjnych. Są to następujące kraje:

                          1. Austria - dobrowolne

                          2. Białoruś - dobrowolne

                          3. Cypr - dobrowolne

                          4. Czarnogóra - dobrowolne

                          5. Dania - dobrowolne

                          6. Estonia - dobrowolne

                          7. Finlandia - dobrowolne

                          8. Holandia - dobrowolne

                          9. Hiszpania - dobrowolne

                          10. Irlandia - dobrowolne

                          11. Islandia - dobrowolne

                          12. Kazachstan - dobrowolne

                          13. Liechtenstein - dobrowolne

                          14. Litwa - dobrowolne l

                          15. Luksemburg - dobrowolne

                          16. Łotwa - dobrowolne

                          17. Norwegia - dobrowolne

                          18. San Marino - dobrowolne

                          19. Słowenia - dobrowolne

                          20. Szwajcaria - dobrowolne

                          21. Szwecja - dobrowolne

                          22. Wielka Brytania - dobrowolne

                          23. Belgia - dobrowolne (obowiązkowa tylko polio)

                          24. Monako - dobrowolne (obowiązkowa błonica, tężec, polio)

                          25. Niemcy - dobrowolne (obowiązkowa tylko odra) .

                          Z uwagi na powyższe obowiązek szczepień w Polsce naruszał również konstytucyjną zasadę proporcjonalności. Skoro w 25 krajach europejskich szczepienia mogą być dobrowolne bez szkody dla zdrowia publicznego, to znaczy to, że ustawodawca naruszył zasadę proporcjonalności wprowadzając obowiązek szczepień bez merytorycznego uzasadnienia mimo podobnej sytuacji epidemiologicznej.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          sanepid i rząd plemienia żmijowego łamie prawo zmuszając grzywnami do szczepień

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Nowe badanie wykazało, że wszystkie warianty Covid zostały stworzone w laboratorium biologicznym

                          W USA liczba hospitalizacji z powodu COVID-19 wzrosła z powodu wariantu EG.5.1, a z Danii i Izraela pojawił się nowy, przerażający wariant o nazwie BA.X. Z powodu wariantu BA.X "naukowcy" domagają się przywrócenia zasad blokady w Wielkiej Brytanii.

                          Mark Steyn zwrócił uwagę na niedawne japońskie badanie wykazujące, że wszystkie poprzednie warianty SARS-CoV-2 nie występowały naturalnie i zostały wyprodukowane w laboratorium. Na tej podstawie możemy założyć, że nowe warianty EG.5.1 i BA.X również zostały stworzone, niezależnie od tego, który kraj twierdzi, że dany wariant jest jego własnym.

                          https://expose-news.com/2023/08/31/all-covid-variants-have-been-made-in-a-lab/

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Stworzone w laboratorium, czy też nie to bez znaczenia skoro zabijały ludzi.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Ma znaczenie i to bardzo duże. Pokazuje dobitnie jak globalna mafia farmaceutyczno - paliwowo - wojskowa psychopatycznych wyznawców lucyfera się nami bawi. I ludzie już nigdy nie powinni uwierzyć w srandemie bo była głównie medialna. Niestety na ludzi to nie działa, dlatego zrobią z nami co chcą.

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wątek dla zwid-19

                          Jak PISIORY ukrywały narodowość 12 UKRAIŃSKICH szpiegów zatrzymanych na terenie RP.

                          https://m.youtube.com/watch?v=SjDXS3JXKd4

                          Gość_zwid-19
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 969799101102 ... 177178179180
Przejdź do strony nr
37 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
PHU Jeremi Auto
Branża: sklep motoryzacyjny
Dodaj firmę