Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Wnioski 500+

Ilość postów: 2013 | Odsłon: 138336 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 876

                          Odp.: Wnioski 500+

                          No przecież nikt ci tych pieniędzy nie zabierze!!!! Dostaniesz wyrównanie od kwietnia!!!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          9:17 kto pił to i pić będzie. Jak zabiorą 500zł nie przestanie. No i nie widuję pijanych do tego stopnia kobiet. Owszem wiele kobiet dziś popija, ale nie, że się zatacza. Miałam dg, sprzedawałam alkohol i rzeczywiście miłośników piwa wśród kobiet jest sporo, ale każdy z nas lubi wypić piwo w weekend. Nie dostałam 500zł a jakbym dostała to wcale nie zaczęłabym pić tego piwa więcej. Tak jaki lubię sobie czasem zapalić tak i piwo wypiję z koleżankami, a wszystkie mamy dzieci. Jednak jak leży jeden papieros od tygodnia tak leży, aż najdzie mnie ochota. Tak samo z piwem, mam ochotę to idę i kupujęi nikomu nic do tego, nawet gdybym dostała te 500zł. Dzieci mają dobre buty, ciuchy, jedzenie i na nic im nie brakuje, więc nic nikomu do tego, że kupię sobie piwo w sobotę. A ten link to prowo tych, którzy nie mogą przeżyć, że nie dostaną kasy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Święta racja gościu 09:24.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 880

                          Odp.: Wnioski 500+

                          No właśnie... Powinni wszystkim jakoś podobnie płacić. A tu jedni zaraz dostaną.3 wpływ a niektórzy nawet decyzji nie mają.

                          Zaznaczę ze Składałam na samym początku kwietnia i nawet decyzje nie ma.

                          Wiem, wiem ze wyrównaja ale jakoś sprawiedliwie powinni płacić

                          Gość_takasobieja
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Też tak uważam. Mąż wczoraj pytał czy już mam decyzję bo jego kolega w pracy już wziął drugi raz kasę a ja nic. Zażrtował że chyba coś kombinuję bo to niemożliwe. A jednak.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Tak, niestety jak najbardziej możliwe

                          Gość_takasobieja
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 883

                          Odp.: Wnioski 500+

                          Litości, nie dość, że dostaniemy tą kasę z wyrównaniem to jeszcze źle? Ja się cieszę, że dostanę więcej kasy razem, bo 500zł to tyle co i nic. A tak wakacje będą dłuższe i nie będziemy musieli tak liczyć kasy jak zawsze. W zeszłym roku wyjechaliśmy na tydzień, młodsza córka się rozchorowała, przesiedzieliśmy w wynajętym domku wychodząc na zmiany aby ktoś dyżurował i po tygodniu musieliśmy wracać, bo kasy szkoda a teraz bedziemy mieli na podwójne wakacje. No, ale ja jeszcze nawet wniosku nie złożyłam. Wy naprawdę tak pilnie tej kasy potrzebujecie?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Niektórzy może pilnie inni niekoniecznie

                          Chodzi tylko o jakąś sprawiedliwość

                          Ja też wezmę wyrównanie ma.troje od kwietnia wiec luz.I nie chodzi mi o to ze bez tej kasy nie dam nagle rady bo dotychczas dawałam i dzieciom niczego nie brakowało:)ale jak dają to niech dają sprawiedliwie

                          Gość_takasobieja
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Witam też na 3 z wyrównaniem, spoko dajemy radę, ale dlaczego jakiś cwaniaczek 2x3000 na szybkie lokaty i pieniążki pójdą na zabawę a my czekamy- trochę niefajnie

                          Gość_art
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Dokładnie, zaraz niektórzy dostaną 3 wpłatę a inni nadal czekają.na decyzję...

                          Gość_Nina
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 888

                          Odp.: Wnioski 500+

                          Jak nie złożyłaś jeszcze wniosku to raczej na wakacje pieniędzy nie dostaniesz ;) Na wydanie decyzji mają całe trzy miesiące. Jeśli zaś nie złożysz do końca tego miesiąca to nawet wyrównania Ci nie dadzą.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          Wiem 14:52 bo pytałam, a jak dadzą po wakacjach też będzie. Wypłacimy z kont a później nam się i tak zwróci. Doskonale znam zasady, więc nie martw się. Najbardziej drażni mnie jazgot tych co chcą już, bo sąsiad dostał i tych co ujadają na tych co dostaną, tzn rodziców jedynaków. O dziwo nie ma jazgotu jak baba decyduje się na rodzinę zastępczą i dostaje 1000zł na dziecko a dzieckiem poniewierają, molestują. Niejednokrotnie były takie sytuacje w tv. No i tam też niby matka nie pracuje ale i nie zajmuje się dziećmi. Poczekajcie na kasę a rodzice jedynaków przestańcie tych groszy zazdrościć. Jakoś każdy utrzymywał swoje dzieci więc nie mówcie, że PIS nas kupił za 500zł.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          program prorodzinny, a z jednym dzieckiem to nie rodzina?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          20:42 a jaki problem z utrzymaniem jedynaka masz? Rusz się do pracy i będzie dobrze. Ja mam trójkę i świetnie nam się żyje. Teraz dostanę tysiąc złoty może z rok, ale podatki płacę wiele lat i nigdy żadnego wsparcia. Jedynaka utrzymałabym sama z palcem w nosie i mieszkanie, auto, ale mamy trójkę , dom, dwa auta i też żyjemy bez tej kasy, ale dostaniemy te grosze może za mc , dwa.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          do 21.17 gratuluje ci ze tak swietnie sobie radzicie ale nie wszyscy maja tyle szczescia co ty kobieto,i dla niektórych te 500zł to wreszcie swiatełko w tunelu lub poprostu odbicie sie finansowe.Wiec generalnie nie uogólniaj i nie mów ze jedynaka bys utrzymała ot tak,bo pewnego dnia mozesz sie obudzic i czar prysnie...czego oczywiscie ci nie zycze ale takie zycie dzis masz stabilizacje a jutro nie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          dlatego uwazam ze powinien byc ustanowiony prog dochodowy i tyle.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Wnioski 500+

                          00:36 też tak uważam, wszyscy nie powinni dostać, choć Ci bogaci się plują bo przecież więcej wkładają do budżetu niż ten ze śmieciową umową lub bezrobotny.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 4243454748 ... 109110111112
Przejdź do strony nr
323 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
WarszawaRemont.com
Branża: Remonty
Dodaj firmę